Kahve Falında Balık Kılçığı Görmek

Kahve Falında Balık Kılçığı Görmek
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.103 kez okundu.

Kahve falında balık kılçığı görmek, para ile yorumlanır. Genellikle ganimetle eşdeğerdir ki bu da bir miras yolu ile kalacak bir mal varlığı yada bir paraya çıkar. Kendisine kalacak bir miras olduğu, mirasın ortaklı olduğu ve kendi payına da bu mirastan oldukça hatırı sayılır bir pay kalacağı söylenebilir.

Elden bir mal çıkartıp bunu paraya dönüştürmekle de yorumlanır. Yakın zamanda elinde ki değerli bir malı satıp bunu paraya dönüştürecek ve o para ile çeşitli ödemelerini gerçekleştirecektir. Satacağı mal varlığı ev araba yada arsa gibi değerli bir maldır. Bununla birlikte sıkıntılarından kurtulacak ve ilerleyen zamanda fazlası ile geri kazanacaktır. Kısa bir sürede değişik ortamlara girip birbirinden farklı ve ilginç kişilerle tanışacağın görünüyor. İlk başta farklı gelen bu kişiler ile çok iyi arkadaş olacaksınız. Ayrıca yakın zamanda bir gezi görünüyor. Sanırım bu gezi bir iş gezisine benziyor gibi, ancak sıkıcı olduğunu düşündüğün bu iş gezisi sana unutamayacağın neşeli anılar kazandıracak.

Boş olan kalbini çok kısa bir süre sonra aradığın gerçek aşk dolduracağa benziyor. Sevgi ve aşk konusunda seni olumlu gelişmeler bekliyor. Karşına çıkacak olan bu kişi sevecen, uysal, sakin ve iyi birine benziyor. Bu kişi ile mutlu, huzurlu ve ferah bir hayat sürebilirsiniz. Beklediğin bir haber nihayet sana ulaşacak gibi duruyor.

Kahve Falında Balık İskeleti Görmek

Çocukları çok seviyorsunuz ve onlara örnek olacak davranışlar sergilemeye bayılıyorsunuz. Nişanlınız da sizin en çok bu özelliğinizi seviyor. İş tercihinizin çocuklara yönelik bir dalda olması ömrünüz boyunca mutlu olacağınız anlamına geliyor. Erkeklere ne hediye alınacağını bilmediğiniz için nişanlınıza sürpriz yapma konusunda sıkıntılarınız var. Biraz çekingen olmanız girdiğiniz ortamlarda sıkılmanıza yol açıyor.

Yönetme kabiliyetinizin yüksek olduğuna da dalalettir. İş seçimi yaparken bu huyunuzu dikkate almanızda fayda vardır. Ayrıca yakınlarınızdan birkaç kişinin de söylediği gibi sizden mükemmel bir aile reisi veya hanımı olacaktır. Merhamet duygularınız yüksek olduğu için birtakım insanlar sizi kullanmak istiyor olabilirler. Kararlarınızı verirken ilk önce kendi durumunuzu göz önüne alarak vermelisiniz. Ayrıca fal tabağında belirmesi, son zamanlarda hayır işlerine merak salacağınızı işaret eder. Huzuru bulmak için iyi bir yöntem seçmeniz ailenizi de mutlu edecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git