Kahve Falında Balık Başı Görmek

Kahve Falında Balık Başı Görmek
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 770 kez okundu.

Kahve falında balık başı görmek gebelik ile yorumlanır. Eğer fal sahibi evli bir kadın ise bu kendisinin hamile kalacağına yorumlanır. Eğer fal sahibi evli bir erkek ise eşinin gebelik haberini alacağı ile yorumlanır. Fakat falına bakılan kişi bekar ise bu onun birinci dereceden bir yakınının bebek haberi ile sevineceği anlamına gelir. Bu gelecek olan bebek dünyaya geleceği haneye huzur bereket ve mutluluk getirecektir.

Kahve Falında Balık Başı Görmek Ne Anlama Gelir?falda balık başı görmek

Falda balık başı görmek terfi ile de yorumlanır. Falında balık başı çıkan kimse yakın zamanda terfi edecektir. Bu uzun zamandır beklediği bir terfi olup kendisi ve evinde birlikte yaşamakta olduğu ailesi için sıkıntılardan kurtulma anlamına gelmektedir. Genellikle balık başı çıkmış ise bu terfi şehir değiştirmeyi de gerektirmektedir. Yeni şehir yeni imkanlar yeni bir hayat başlayacaktır ve bu hayat uzun zamandır ailenin çekmekte olduğu tüm cefaları unutturacak güzellikte bir hayattır.

Kahve falında balık başı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda balık başı görmenin anlamı ve balık başı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git