Kahve Falında Balık Ağzı Görmek

Kahve Falında Balık Ağzı Görmek
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.973 kez okundu.

Kahve falında balık ağzı görmek oldukça güzel yorumlara tabi olunur. Ayrıca balık sembolü tek başına bile birçok yoruma tabidir. Fal içerisinde balık ağzı görmek  bulunduğunuz olumsuz durumdan çok yakın zaman da kurtulacağınıza, iş arıyorsanız iş bulacağınıza, ayrılmış iseniz ailenizden sevgiliniz den yakında her şeyin yoluna gireceğine, borçlarınız varsa ellinize yakın bir arkadaşınızdan size para geleceği ve bu para ile borçlarınızı ödeyeceğinize, evlenmek isteyenlerin kısmetinin açılacağına ve yakında evleneceğinize işaret eder.

Kahve Falında Balık Ağzı Görmek Ne Anlama Gelir?falda balık ağzı görmek

Falda balık ağzı görmek etrafındaki semboller sayesinde daha ilginç şekillerde de yorumlanabilir. Balık başlı başına kısmet mal, zenginliktir. Balık ağzı ise mal, kısmet ve zenginliğin size çok yakın olduğuna işaret eder. Balık ağzının başka bir anlamı yaşanılan sıkıntıların balığın ağzından çıkacağı ve bu sıkıntıların bitirileceğiydi. balığın ağzı ne kadar çok açıksa kısmetinizin o kader çok olacağı ve sıkıntılar, sorunların çabuk biteceğine işarettir. görülen balık her şekilde güzel yorumlanmaktadır.

Kahve falında balık ağzı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda balık ağzı görmenin anlamı ve balık ağzı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git