Kahve Falında Bahçe Görmek

Kahve Falında Bahçe Görmek
14 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.532 kez okundu.

Kahve falında bahçe görmek, karanlıklardan aydınlıklara, darlıklardan ferahlıklara çıkmaya dalalettir. İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumlar aşama aşama yok olacak. İnsanlarla ilişkiniz daha düzenli ve ılımlı bir hale gelecek. Özellikle aile içi çatışmalar giderek azalacak ve karşılıklı anlayış hakim olacak. Eşinizle ya da sevgilinizle ayrılmanın eşiğindeyseniz, bu durum bağlılığınızın güçlenmesi için bir adım haline gelecek. Eğer belirgin ve yoğun bir biçimde görülüyorsa bir an önce hayal ettiğiniz huzur ve mutlu dolu ortama kavuşacaksınız. Eğer daha silik ve az okunaklı bir biçimde gördüyseniz darlıklardan ferahlıklara yavaş yavaş ancak kalıcı olarak çıkacaksınız. Aile içi çatışmalardan kurtulup mutlu bir ortamda hayatınızı sürdürmeye devam edeceksiniz.

Birbirini seven insanların bir araya geleceğine işaret eder. Sevgiliniz, eşiniz ya da çocuklarınız bir süredir zorunlu olarak sizden uzakta yaşıyorsa kısa bir süre sonra bir araya gelip hasret gidereceksiniz. Eğer belirgin bir şekilde görebiliyorsanız sevdikleriniz kalıcı olarak da yanınıza dönebilir. Ancak ilk anda ne kadar mutlu olsanız da bu durum size bir süre garip gelebilir, bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızın yaşadığınız şehri ziyarete geldiğini, bu vesileyle sizi de görmek istediğini öğrenebilirsiniz. Grup halinde gelen eski arkadaşlarınızla da bir araya gelebilirsiniz. Ayrılıkların ardından gelen heyecanlı ve mutlu kavuşma anlarını, zor zamanların ardından gelen sakin günleri gösterir. Uzun zamandır çektiğiniz ve asla kurtulamayacağınızı düşündüğünüz sıkıntıların birer birer yok olmaya başladığını göreceksiniz.

Kahve Falında Çiçek Bahçesi Görmek

Günlük hayatınızda gittiğiniz yerlerde adil bir insan olarak tanındığınıza işarettir. Bu dış görünüşünüzü sıfatlandırmaya yardımcı olan unsur, sizin olaylara bakış açınız ve insanlara karşı tutumunuz olacaktır. Eğer daha fazla saygı duyulan bir insan olmak istiyorsanız, alçak gönüllülük üzerinde çalışmalısınız. Kibirli bir izlenim yaratmak size saygı kazandırmayacaktır. Daha samimi ve içten olmayı deneyerek insanları utandırabilirsiniz. Bu sayede bir takım işler oluştuğunda akla gelen kişi olabilir, yeni imkanlara sahip olarak bereketlenebilirsiniz. Bu sizin karşınızdakilere, özellikle de çıkar ilişkiniz henüz mevcut olmayan kişilere olan tutumunuzda birebir ilgilidir.

Gelecek ile ilgili de olabilir. Kolları bir saati andırıyorsa sizinle gelecek hayal eden kimseleri işaret eder. Bu aralar siz de bu durumun farkındasınız, zira size farklı bakan birini fark ettiniz fakat güven ortamını bir türlü oturtamıyorsunuz. Daha rahat olmanız gerekiyor. Bir kaç ufak adım atarak ona da cesaret verebilir, bu sayede daha yakından tanıma fırsatı elde edebilirsiniz. Yine de temkinli olmakta fayda görüyoruz. Bunun sadece tanıma süreci olduğunu unutmamalısınız.

Kahve Falında Bahçeli Ev Görmek

Özgürce yaşamayı seviyorsun ve hesap vermek sana göre bir davranış değil. Birçok ilişkini bu yüzden sonlandırdın fakat yeni ilişkinde her şey yolunda gidiyor. Karşındaki insanın saygılı ve güven dolu tavırları seni rahatlatıyor. Gözünden kaçan önemli bir ayrıntı yüzünden maddi sıkıntıya düşebilirsin. Her zamanki gibi pratik zekanla bu işin de üstesinden geliyorsun.

Kıskançlığa, çekememezliğe dalalet edilir. Hayatınızda sizi çekemeyen bir çok kişi olduğu aşikar. Önceliği bu konuya vermeli ve çevrenizden sizi rahatsız eden, huzursuz eden kişileri uzaklaştırmalısınız. Kavgaya ve tartışmaya da bir işarettir. Aile içerisinde meydana gelecek tartışmalarda, soğukkanlılığınızı korumalı ve tartışmaya dahil olmamaya çalışmalısınız. Bu tavır sizin yararınıza olacaktır. Aileniz ile ilişkinizi kıskanan ve aranızı bozmaya çalışan kişiler olabilir. Kesinlikle onlara itibar etmemeli aile içerisinde huzursuzluk çıkarmamalısınız. Yeni bir işinde habercisi olabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git