Kahve Falında Badem Görmek

Kahve Falında Badem Görmek
25 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.586 kez okundu.

Kahve falında badem görmek, güzel ve olumlu sembollerden biridir. Hayırlı işler içinde olduğunuz anlamına gelir. Bu işlerden kazandığınız paranın helal olduğunu söyler. Hayatınıza sağlıklı, huzurlu ve mutlu olarak devam edeceğiniz anlamına gelir. İş hayatınızda büyük başarılar elde edeceğinize işarettir. Bu başarılar sayesinde terfi edebilir, yüksek devlet makamlarına gelebilirsiniz. Hastalıkların sona ereceğinin habercisidir. Ancak bazı durumlarda etrafınızdaki insanlara karşı cimri olduğunuz ve bu yüzden etrafınızdaki insanları kırdığınız şeklinde de yorumlanabilir. Yine olumsuz yorumlardan bir tanesi de arkadaşlarınız arasında arkanızdan konuşan biri olduğunu fark edip onunla iletişiminizi kesmenizdir. Sosyal hayatınızda daha çok kararsızlık anlamına gelir ve verdiğiniz kararlardan dolayı endişe duyacağınızı söyler.

Etrafınızda bazı olaylar gelişeceğine ve sizin bu olaylar karşısında sessiz ve tepkisiz kalacağınıza da işaret eder. Eğer henüz bu tür olaylar gerçekleşmediyse olaylara tepki vermemeniz ve sessiz kalmanız bir uyarı anlamı taşır. Ayrıca bu dönemde özellikle maddi konularda risk almamanız gerekir. Birtakım özel anlamları da vardır. Buna göre kırılmış badem görmek yeni ve kısmetli bir iş anlamına gelmektedir. Kabuğu soyulmuş badem görmek çevrenizde samimi, içi dışı bir, iyi niyetli insanlar olduğu şeklinde yorumlanır.

Haksızlığa uğradığın bir konuda haklı olduğunu ispat etmek için yanlış yollara sapabilirsin, dikkat et. Haklı olduğunu ispat etsende aranızda olan kırgınlığı bitirmeyi başaramayacaksın. Kısa bir dönem şans senden yana gülmeyecek. Bu dönemde sonu kederli bitecek maddi bir ilişki seni bekliyor. Kısa zamanda gireceğin bir sınavda elde edeceğin başarı ile şansını tersine çevirmeye başlayacaksın.

Hayra yorumlanabilir. Çünkü kişi için tez zamanda kapısını çalacak bir kısmeti olduğuna işaret eder. Son bir kaç senede yaver giden kısmeti, onu çok güzel yerlere getirecektir. Kişi her an gelebilecek bir teklife hazır olması gerekmektedir. Bu teklifi yerinde ve zamanında kullanmalıdır. Aksi durumda teklif yeniden karşısına çıkmayabilir ve fırsat kaçmış olabilir.

Yaşadığın sancılı günlerin ardından sis bulutu üzerinden kalkacak, adeta hayatına güneş yeniden doğacak. Kendini sevdiğin uğraşlara ve hobilere verdiğin takdirde yeteneklerinin gücüne varacak, hayatın anlamını yeniden bulacaksın. Üstelik etrafında sana yardım etmek için hazır bekleyen bir sürü yakın arkadaşın ve ailen var. Sence de artık bir şeyler yapmanın vakti gelmedi mi?

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git