Kahve Falında Baca Görmek

Kahve Falında Baca Görmek
20 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.245 kez okundu.

Kahve falında baca görmek, yakın zamanda ev sahibi olacağını söyler. Kısmet ve berekete, iyi bir eş olarak da yorumlanır. Beklentisine ve medeni haline göre yorum yapılır. Son zamanlarda tartıştığınız birileri ya da moralinizi bozan insanlar veya olaylar varsa bunların en kısa zamanda hayatınızdan uzaklaşacağı anlamına gelir.

Mutlu ve huzurlu bir haber alacağınıza, bu haberin hayatınızı etkileyeceğine işarettir. Fal sahibinin temiz ve dürüst bir insan olduğunu, bu kişinin kendisini sevmeyen ve istemeyen insanlar tarafından oyuna getirilmek istendiğini, bu konulara dikkat etmesi gerektiğini söyler. Keder ve üzüntünün habercisi de olabilir. Çok sevdiğiniz insanlarla sorun yaşayabilirsiniz. Ailede biri hasta olabilir. Bu durumlar yıpranmanıza neden olur. Ayrıca evliliği de etkiler. Kişi bekarsa mutlu bir evliliğin yakın olduğu anlamına gelir. Eğer bacada duman yoksa evlilik için acele etmemek gerektiği anlamı çıkar. Fal sahibi evli ise ve baca kirli ise yakında evliliğinin bitebileceğini söyler. Bu durum için dikkatli ve tedbirli olmak faydalı olacaktır. Bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu bilmek için fincandaki diğer sembolleri de doğru bir şekilde yorumlamanız gerekir.

Başınıza gelen en güzel şeyin sizinle nişanlanmayı kabul eden kadın olduğunu düşünüyorsunuz ama bir bebek sahibi olunca bu fikrinizi değiştireceksiniz. Evliliğinizi aceleye getirmek isteyebilirsiniz ama her şeyin tadını çıkarmaya bakın. Güzel ve canlı bir hediye alacaksınız. Özür dilemeniz gereken bir aile büyüğünüz var ama egonuz bir türlü buna müsaade etmiyor.

Kahve Falında Bacası Tüten Ev Görmek

Güzel ve mutlu bir yuvanız olacağını ve hayallerinizin gerçekleşmeye yakın olduğunu gösterir. Genellikle hayırlı bir işin kapılarının size açılacağına delalettir. Maddi geliri artar. Çevresine yardım etmekten hoşlanan bu kişi, çevresindeki insanların da takdirini ve övgüsünü kazanıyor demektir.

Evlenmek isteyenler için yeni bir yuva ve hayırlı bir eş anlamı taşır. Hayatınızda hayal ettiğiniz her şeyin yavaş yavaş gerçekleşeceğini gösterir. Çok sevdiği birisinin evleneceği haberini duyarak sevinebilir. Sağlam ve güzel bir ev görmek, mutlu ve huzurlu bir geleceğiniz olacağına delalettir. Bu kişi uzaktaki bir sevdiğinden haber bekliyor olabilir. Beklediği kişi de onu düşünüyor ve yakın zaman içinde ulaşacak demektir. Tez zamanda hayırlı ve mutlu haberler kapında gibi görünüyor. Çevren tarafından çok sevilen birisin, onları her daim mutlu edebiliyorsun. Birinden maddi veya manevi bir yardım alabilirsin. Oldukça bereketli ve bolluk içinde olacağın bir hayat seni bekliyor gibi gözüküyor. Ailenden birini istemeyerek kırmış gibisin. Biraz yaşlıca birine benzeyen bu kişi senden özür bekliyor.

Yakında müjdeli bir haber alacağın görünüyor. Sanırım bu haber yeni bir iş veya şu anki işinle ilgili olabilir. Bu durum maddi veya manevi bir kısmet de olabilir. Aynı zamanda iyi bir nasip olarak da yorumlanabilir. İş veya aşk hayatındaki bu yenilik seni oldukça mutlu edecek, epey süredir monoton olan yaşantına yeni bir heyecan katacak gibi görünüyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git