Kahve Falında Baba Görmek

Kahve Falında Baba Görmek
11 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.182 kez okundu.

Kahve falında baba görmek, hayatınız boyunca her an ve verdiğiniz her kararda arkanızda duracak güçlü birini ya da asla tükenmeyecek bir finansal kaynağı temsil eder. Özellikle hiç beklemediğiniz anlarda karşınıza çıkacak ve en ihtiyaç duyduğunuz zamanda size adeta yeniden hayat verecek birinin hayatınıza girmek üzere olduğunu gösterir. Sizin için değerli olan ancak zor durum içerisinde bulunan birinin de sizden yardım isteyeceği, bu yardım sayesinde de sizi asla unutmayacağı ve en zor zamanınızda elinizden tutarak size bu yardımın karşılığını vereceğini düşünebilirsiniz. Zor zamanların ardından, dimdik ayakta durmayı başaran insanlar tarafından yapılan fedakarlıklarla siz de başkalarına yardım eder hale geleceksiniz.

Ne kadar zorluk yaşarsanız yaşayın sonunda mutlaka feraha ulaşacağınıza dalalet eder. Huzur ve mutluluğa giden yolda sevdiklerinizin yanı sıra karşınıza çıkan ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak biriyle karşılaşacak, onunla ilişkinizi size bağlı olarak aşka ya da arkadaşlığa dönüştüreceksiniz. Ancak size yaptığı iyiliği ödeme fırsatına mutlaka erişeceksiniz. Çevrenizdeki insanlarla her zaman ilişkinizi en iyi düzeyde tutmalı ve sizi yarı yolda bırakanlara dahi anlayışla yaklaşmalısınız. Böylece sevdiklerinizin gözündeki değeriniz artacak ve size yardım etmek isteyen insanlar etrafınızı saracaktır. Karşılaşılan zorluğun büyüklüğü ne boyutta olursa olsun asla pes etmemek gerektiğini gösterir. Yaşadığınız zor zamanların ve sıkıntıların pek yakında son bularak, eskisinden daha güçlü bir şekilde yeniden ayağa kalkacağınızı ve bir daha asla bu gibi zorluklarla karşılaşmayacağınızı gösterir.

Kahve Falında Baba ve Bebek Görmek

Huzur, sevgiye, dostluğa delalet eder. Günahsız ve masumluğa işaret eder. Bundan dolayı kötüye yormamak lazım. Hayatınızın son dönemlerine girildiğine ve bu süreci olabildiğince iyi değerlendirmeniz gerektiğine işaret eder. Yakın zamanda tanışacağınız kişiden çok etkileneceksiniz. Aslında bu tanışma yeni bir ilişkinin ilk adımı olabilir. Sıkıntıların geçeceğine ve hayatınızda olumlu gelişmelerin gerçekleşeceğine işaret eder. Çok istediğiniz bir konunun arzu ettiğiniz şekilde gerçekleşmesine delalet eder.

Önünüzdeki günleri çok hayat dolu geçirecek enerji dolu günler yaşayacaksınız. İş hayatınızda ele geçirdiğiniz fırsatları değerlendirerek önemli bir mevkiye geleceksiniz. Özel hayatınızda yüreğinizde birikmiş olduğunuz duyguları dışa vuracaksınız. İlgi duyduğunuz kişi ile anlaşarak yeniliklere adım atacaksınız.

Hanenize bir hayvan almayı düşünüyorsunuz, sanırım bu bir muhabbet kuşu gibi görünüyor. Bu hayvan hanenize yenilik ve mutluluk getireceğe benziyor. Evliliğinde her şey yolunda gibi, ancak işle ilgili bir takım sıkıntılar var gibi… Bu sıkıntılar aşılamayacak sıkıntılara benzemiyor, zamanla hepsi düzelecek, her şey yoluna girecek. Sadece az biraz sabretmen gerekiyor. Eşinle birlikte huzurlu ve sakin bir döneme giriyorsunuz. Ailenizden birinin hastalığı görünüyor, ancak kısa sürede şifayı bulup iyi olacak. Hanenizde vereceğiniz bir davette çok sayıda misafir ağırlayacaksınız. Oldukça mutlu ve keyifli anlar yaşayacaksınız. Şu sıralar fazla kilolarla başın dertte gibi görünüyor. Sanırım son zamanlarda yaşadığın bel ağrılarının sebebi aldığın bu kilolar.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git