Kahve Falında Ayçiçeği Görmek

Kahve Falında Ayçiçeği Görmek
4 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.911 kez okundu.

Kahve falında ayçiçeği görmek, hayatınızın yavaş yavaş daha iyiye giderek düzeleceğine ancak bu süreç boyunca sabırlı olmanız gerektiğine işarettir. Özellikle iş hayatı ve para konularında ağır ağır ilerleyen ancak kesin çözüm olacak olaylarla karşılaşacaksınız. Bu olaylar karşısındaki tavrınızı iyi düşünerek belirlemeniz ve yanlış kararlar vermemek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Karşınıza bazı fırsatlar çıkacak ancak doğru değerlendiremediğiniz takdirde bir daha bu gibi fırsatlarla karşılaşmanız mümkün olmayacak. Ayrıca hayatınıza size yardım etmek isteyen insanlar girebilir. Ancak bu insanlar çok güçlü ya da baskın karakterler olmayacaktır. Dolayısıyla size yardım konusunda zaman zaman gecikebilir ve yetersiz kalabilirler. Ne olursa olsun, yaptıkları yardım çok küçük bile olsa onları asla kırmamalı ve hayatınızdan çıkarmamalısınız.

Hayatınızda büyük bir aydınlanma yaşanacağına ancak bunun olması için belli bir zamanın geçmesi gerektiğine işarettir. Hayatınıza çeki düzen vermek için çıktığınız yoldan asla dönmemeli; yol ne kadar uzun ve sancılı olursa olsun pes etmeden ve sabırla devam etmelisiniz. Azminiz ve istikrarınız sayesinde çevrenizdeki insanların da size karşı bakış açısı değişecek ve uzanan yardım ellerinin sayısı artacaktır. Süreç boyunca size yardım eden insanları, hayatınızı rayına oturtmayı başardığınızda asla unutmamalı ve size ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmalısınız. Ay çiçeği sembolü aşk hayatında yaşanacak bir takım olumlu değişmelerin göstergesidir. İlişkinizin yolunu kaybettiğini düşünüyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, çok yakın bir zamanda partneriniz size bu konuda uzun bir konuşma yapabilir ve bu konuşmanın sonu kusursuz bir çözüm önerisiyle bitebilir. Ona güvenmeli ve önerisi üzerine olumlu düşünmelisiniz.

Hayatınızda büyük değişimler olacağına işaret eder. Sevdiğiniz bazı kişilerin size karşı olan davranış ve tutumlarının bir anda değişmesi önce sizi şaşırtabilir, daha sonra ise üzülmenize neden olabilir. İş hayatınızda yolunda gitmeyen bazı durumlar olabileceğini gösterir. Çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz birinden üzücü bir haber alabilir ve aldığınız bu haber nedeni ile üzülebilirsiniz. Harcamalarınızı doğru planlamazsanız bu dönemde maddi sıkıntı içine düşebilirsiniz.

Yaşadığınız hayatın bir anda değişeceğini gösterir. Sevgi dolu bir yuvanız olacak ve bu yuvayı bir bebekle yakın zamanda taçlandıracaksınız. İş ve eğitim hayatınızda yaşadığınız gelgitler stresli ve sıkıntılı bir dönem geçirmenize neden olmuş. Fakat gelecekte çektiğiniz sıkıntıların karşılığını refah ve maddi bolluk dolu bir kariyer sahibi olarak alacaksınız. Eski bir tanıdığınız ile aniden karşılaşabilir ve bu kişi ile hasret giderebilirsiniz. Fal sahibi yüklü bir mirasın sahibi olabilir ve maddi kazancı birden hiç ummadığı kadar artabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git