Kahve Falında Avuç Görmek

Kahve Falında Avuç Görmek
6 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.717 kez okundu.

Kahve falında avuç görmek fal sahibinin yıllarca dua ederek Rab’binden dilediği şeylerin sonunda gerçekleşeceğine işaret eder. Duaları kabul olan fal sahibi daha önce adakta bulunmuş ise mutlaka yerine getirmelidir. Duası kabul olan fal sahibinin dinine olan bağlılığı bir kez daha pekişecek ve etrafındaki herkese örnek olacaktır. Bazı fal yorumcularına göre ise avuç sembolü ile birlikte beliren yıldız şekli, borç para alarak iş kuran fal sahibinin beklemediği kadar kısa bir süre içerisinde hem borcunu ödeyip hem de kara geçmesi olarak yorumlanır.

Bir diğer anlamı ile bekleyiş içerisinde olmaktır. Gönlünü kaptırdığı kişiden ufacık bir ilgi bekleyen fal sahibi kendini çok şanssız ve mutsuz hissedebilir fakat bu bekleyişin sonu hayırlı olacaktır. Fal fincanının dip kısmında beliren yıldız sembolü aşık bir çiftin kısa süreli ayrılığını ifade eder. Kısacık bile olsa birbirlerinin yokluğuna dayanamayan aşıklar her gün kavuşmak için yakarışta bulunacak ve nihayet kavuşacaktır. Fincanın kulp kısmındaki avuç sembolü ise bir aile büyüğünün hayır dualarını alan vefalı fal sahibi ile yorumlanır. Fal fincanın ağız kısmında ise dostun bir çift sözü ile kırılan fal sahibini işaret eder ama bu kırılış pek hoş olmayacaktır. Fal sahibi emin olmalıdır ki dost dediği kişi onun iyiliği için bu kadar acı konuşur ve eğer sözlerine kulak asılmazsa dedikleri bir bir gerçekleşecektir. Fal tabağında belirmiş ise halinden şikayet eden fal sahibinin daha zor şartlar altında birkaç gün geçirmesi ve şikayet ettiği her türlü zorluğa şükretmesi olarak yorumlanır.

Çok sevip değer verdiğiniz ve uzun zamandır sizden uzakta olan bir arkadaşınızla bir araya gelip güzel bir vakit geçireceğinizin habercisidir. Yaşanacak güzel ortamda size yeni bir iş fırsatı da sunacaktır. Bu yüzden sizin için ayrı bir anlamı olacaktır. Alt kısımda ise arkadaşınızın kaprisli ve sizi çekemeyen biri olabileceği ve size söylediklerini iyi bir süzgeçten getirip öyle değerlendirmenizi yoksa üzülen kişinin siz olursunuz.

Umudunuzu kestiğiniz anda beklentilerinizden arındığınızda kapınızı umudun çalması ve müjdeler ile size gelmesi, hastalıktan sonraki sağlığa, zorluklardan sonra elde edilen rahata şeklinde ifade edilir. Yeni bir başlangıç şeklinde de yorumlandığından sizin için hayırlı olabilecek bir değişimden bahseymiş olur. Eğer bir kadın ile olmuşsa yeni bir ilişkiye adım atıp güzel gelişen bir birlikteliğe başlayıp sonunun iyi olacağının da habercisidir. Fincanın alt kısmında görülmüşse bu ilişkinizde sorunlar olduğu ve sorunlarınızı masaya yatırıp bir şeyleri düzeltmek için bir fırsat olacağı, fakat tavrınız ile gidişata bir yön vereceksiniz demektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git