Kahve Falında Avcı Görmek

Kahve Falında Avcı Görmek
29 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.757 kez okundu.

Kahve falında avcı görmek, kız çocuğa işarettir. Evliyse hamile kalabilir ve sağlıklı, güçlü, ailesini ve kendini yükseltecek bir kız çocuk sahibi olabilir. Evli değilse de çok yakında hoş bir sürpriz teklifle karşılaşabilir. Erkek ise; bu yaz çok renkli bir aşk hayatı yaşayacak. Belki de hayatınızın aşkı diye adlandıracağınız hoş bir bayan ile tanışacaksınız. Ama yaz aşklarına dikkat etmelisiniz çünkü avcı iken av konumuna düşebilirsiniz.

Bir takım sıkıntıların hayatınızda olacağına işarettir. Bu sıkıntılar aile ve iş hayatı ile ilgili bir takım sıkıntılar yaşayacağınıza işaret etse de genel itibariyle arkadaş ve iş ortamının getirdiği yüzeysel sıkıntılar olarak kendini göstermektedir. Ara bulucu olmanızda fayda vardır. İkili ilişkilerinize önem veren ciddi ve samimi arkadaşlık kurmayı daha çok seven biri olsanız da, bazen fazla samimi olduğunuz arkadaşlarınızdan bile çok çabuk vazgeçebilecek bir ruh haline de sahip olduğunuzu gösterir. Uzak bir arkadaşınızdan haber alacaksınız ve bu haberle ani fikir değişimleri yaşayabilecek kadar tez canlı bir insansınız. Bu tez canlılık sizi, arkadaş ortamlarınız da bazen sıkıntıya düşürebilir. Olaylara karşı fazla evhamlı yaklaşıyorsunuz. Hayatı akışına bırakmak sizin için çok zor bir yol olarak gözükse de bunu denemeli ve tercih etmelisiniz. Aşk hayatınızı da ifade etmektedir. Aşk hayatınız şu sıralar renkli gözükse de telaşlı yapınız bazen partnerinizi haddinden fazla sıkıyor ve bunaltıyor. her şeye rağmen aşk hayatında başarılı bir eş olarak göz dolduruyorsunuz. Partnerinize küçük sürprizler yapmayı sevdiğiniz gibi onunla vakit geçirmekte sizin için paha biçilemezdi. Arasında yerini almış durumda ve bu partnerinizi her geçen gün daha çok mutlu etmeye yetmektedir. Genel karakter olarak partnerinize zaman ayırmayı seviyorsunuz.

Kahve Falında Av Görmek

Fal sahibinin pusuya yatmış beklemekte olduğunu işaret eder. Çok önemli bir işi hayata geçirmek için fırsat kollayan fal sahibi bu işi başkalarına kaptırmamak için pür dikkat takip etmektedir. Eğer fincanda beliren av sembolünün yanında birde ok var ise; sabrın sonu selamet demektir. Tabiat olarak sabırlı, hoşgörülü ve başarılı olan fal sahibi geleceğini inşa ederken hiç zorlanmayacaktır. Bu özelliği ile ailesindeki herkese örnek olan fal sahibi güzel evlatlar yetiştirdiği için herkes tarafından takdir edilecektir.

Bir diğer anlamı ile gizli işler peşinde olan bir insanı fark ederek kurduğu düzeni yıkma planları yapmak ile yorumlanır. Eğer fal sahibi sakinliğini koruyarak hareket etmeye devam ederse bu kişinin tüm zarar verdiği insanlar bir bir ortaya çıkacak ve ona yardımcı olacak. Daha sonra da fal sahibine teşekkür edecektir. Fal fincanının kulp kısmında beliren av sembolü tüm olayları kendi lehine çevirebilen ve her koşulda karlı olmayı başaran fal sahibini işaret eder. Fal sahibine kolay yoldan ulaşan bir miktar paranın peşinde olan akrabalar ile yorumlanmaktadır. Saçma sapan bir şekilde hak sahibi olduklarını iddia eden bu akrabaları susturmak için hiçbir şey yapmayan fal sahibi gezip tozup eğlenerek onların daha da çatlamalarına vesile olacaktır. Fal tabağında belirmiş ise gözü dışarıda bir insanın iş hayatında aksamalara neden olacağını ve yakın zamanda çaresine bakılacağını işaret eder.

Kahve Falında Tuzak Görmek

Zorlu bir döneme gireceğinizin ve çevrenizde sizleri çekemeyen insanların olduğuna dalalettir. Kariyer bakımından oldukça iyi bir noktadasınız ve bu durum çevrenizde ki bazı kişiler tarafından çekilememekte. Bu nedenle önceliği çevrenizdeki, dost görünen kişilere vermelisiniz. Ancak o kişilerin yaptığı çoğu şey amacına ulaşamayacak. Yani sizin yüreğinizin büyüklüğü ve temiz kalpliliğiniz sayesinde hiç yara almadan bu kötü durumlardan sıyrılacaksınız. Bol kazançlı bir döneme gireceğinizin habercisi olabilir. İş hayatınızda terfi alabilir ve maaşınızda yüklü bir miktar artış olabilir. Bir yakınınız size yüklü bir miktar para verebilir. Bu kazançlar sayesinde maddi sıkıntılarınız son bulacaktır.

Hiç ummadığınız bir anda bir tanıdığınızdan bir darbe yiyeceğinizin habercisidir. Çok güvendiğiniz ve hiç beklemediğiniz bir kişiden alacağınız darbe sizi diğer insanlara karşı güvensiz kılabilir. Ancak, bu olay size bir ders verecek ve hayata karşı daha sağlam adımlar atabileceksiniz. Yakın zamanda yaşayacağınız olaylarla baş etmekte zorlanabilirsiniz ve bun konuda yakın çevrenizden ve ailenizden yardım alabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git