Kahve Falında At Kafası Görmek

28.06.2020
Kahve Falında At Kafası Görmek

Kahve falında at kafası görmek, bu dönem her şey gönlünüzce olacak, istediğiniz her şeye yavaş yavaş ulaşacaksınız hemde hiç zorlanmadan. Sabretmenizin karşılığını bu dönem alacaksınız. Hem aşk hemde iş hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Zorlandığınız konularda yanınızda olan destekçileriniz bu güzel anlarda da yine sizinle olacak, eksikliklerini bir an bile hissetmeyeceksiniz. Başarılarınızı aileniz ve arkadaşlarınız ile kutlayacak, beraber unutulmayacak anlara imza atacaksınız. Maddi anlamda ise hiçbir sıkıntınız kalmayacak. İşler yoluna gireceği için maddi anlamda çözmeniz gereken tüm sorunları da çözeceksiniz, borçlarınız bir bir kapanacak ve daha rahat bir kafaya sahip olacaksınız. Gezip görmek istediğiniz yerlere bu dönem gidebilirsiniz, önünüzde çok güzel bir tatil var gibi görünüyor, bu tatilde farklı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şans sizinle beraber olacak.

Yazı İçindekiler

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşanacak, uzun zamandır bu konuda şans sizinle beraber olmamış gibi görünüyor, bu dönem intikam almak istediğiniz kişilerden bir bir intikam alacaksınız. Sizi üzen eski sevgiliniz veya arkanızdan konuşan ortak arkadaşlarınız bu mutlu halinize çok şaşıracak ve size imrenerek bakacak. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz kişiyle tanışacaksınız ve çok mutlu bir birliktelik yaşayacaksınız, en önemlisi size asla ihanet etmeyecek ve güven problemi hiçbir zaman yaşamayacaksınız, onunlayken kendinizi daha cesur ve rahat hissedeceksiniz, birbirinize tüm sırlarınızı açacak ve bu sayede içinizi dökebileceksiniz.

Ortak arkadaşlarınız da olacak, kıskançlık yaşamadan beraber sosyalleşebileceksiniz. Partnerinizde sizin gibi gezmeyi çok seviyor gibi görünüyor, onun bu özelliği sizi heyecanlandıracak ve hep gitmek istediğiniz yerlere onu da ortak edeceksiniz. Kısa bir süre sonra yolculuk gözüküyor. Sadece siz, partneriniz ve uzun, güneşli bir yol… Ruhsal anlamda en enerjik günlerinizi geçireceksiniz, sevmeyi ve sevilmeyi dibine kadar yaşayacaksınız. Birkaç sene içinde de evliliğe doğru ilk adımı atacaksınız.

Para Yorumu

Uzun zamandır bazı maddi sıkıntılarla boğuştuğunuz gözüküyor. Bu dönem hepsinden kurtulacaksınız, borçlarınızı kapatacak ve refaha erişeceksiniz. Yakın bir zamanda elinize yüklü miktarda para geçecek. Bu para size miras olarak bir aile büyüğünüzden kalabilir, sizi çok seven biri gibi görünüyor. Bu yüzden diğer torunlarından önce sizi düşünmüş ve mirası size bırakmış. Bu para size ilaç gibi gelecek, zorlandığınız noktaları rahatlatacak, ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacak ve istekler doğrultusunda birazda sizin keyif yapmanızı sağlayacak. En çok da bunu yaşamak istediğiniz gözüküyor, bir şeyi alırken 2 defa düşünmek, iyice ölçüp biçmek zorunda kalmayacaksınız.

Hatta ailenize ve arkadaşlarınıza da bol bol hediyeler alacaksınız, herkesin gönlünü hoş edeceksiniz gibi duruyor. Maddi anlamda rahata kavuşmak,  ruhsal anlamda da size terapi gibi gelecek. Endişelerden ve gelecek kaygısından kurtulacaksınız. Borçları kapadıktan sonra elinizde bir miktar para daha kalabilir, bunu yeni bir iş kurma için kullanabilirsiniz. Sermaye görevi görecek kadar para kalacak gibi görünüyor. Şans sizinle beraber olacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönem ailenizle daha fazla vakit geçirebileceksiniz, uzun zamandır iş hayatınız ile daha fazla haşır neşir olmuş gibi görünüyorsunuz ve ailenizi çok fazla ihmal etmişsiniz. Gönülleri alabilecek ve beraber keyifli anlar yaşayabileceksiniz. Kısa süre içinde hep beraber güzel bir deniz tatiline çıkabilirsiniz, doyasıya eğlenecek, uzun zamandır yapamadığınız balkon sohbetlerini yapabilecek ve aile huzurunu yakalayabileceksiniz. Kafanızın içinde ne varsa, sizi ne sıkıyorsa bu tatille beraber atacaksınız, ailenizin desteğini bir kez daha hissedecek ve güvene kavuşacaksınız.

Bu tatilde farklı, yeni kararlar alabilirsiniz. Örneğin aile evinde değilseniz tekrar geri dönem isteği uyanabilir, veya bekarsanız aile kurma isteği artabilir. Eğer hayatınızda biri varsa onunla evlenmek için işleri hızlandırabilirsiniz. Sevdiğiniz bir aile üyesi tarafından evlilik tüyoları alabilir ve bir teklif için kendinizi hazırlayabilirsiniz. Tüm bu süreç ne kadar büyüdüğünüzü hissettirecek, dönüm noktanız olacak. Aileniz ise sizi her anlamda destekleyecek, hiçbir şeye karşı çıkmayacak ve yanınızda olup işleri, süreci kolaylaştıracak.

İş ve Kariyer Yorumu

Uzun zamandır istediğiniz kariyer hayatına bu dönem giriş yapacaksınız. Sen yapamazsın, gücün yetmez gibi cümleleri çok duymuşsunuz gibi görünüyor. Bu dönem hepsine ne kadar başarılı ve azimli olduğunuzu göstereceksiniz. Herkes size şaşkınlıkla bakacak ve ayakta alkışlayacak. Hedefleriniz doğrultusunda hiç pes etmeden yürüdüğünüz görünüyor, bu tutumunuz başarılı olmanızı sağlayacak ve birkaç ay içinde daha da tanınacaksınız. Zamanla ünlü konuşmacılar arasında yer alacaksınız, hayatınızı bir girişimci olarak nasıl değiştirdiğinizi milyonların önünde anlatacaksınız.

Bu dönem özgüveniniz de artacak, kendi ayaklarınız üzerinde durmaya başlayacaksınız. Eski iş yerinizde sizi çekemeyen, kıskanan birileri var gibi görünüyor. Onlarla aranız düzelecek hemde sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan. Yaptıkları hareketlerden pişman olacaklar ve gelip sizden özür dileyecekler. Aslında ne kadar doğru bir yolda olduğunuzu işte o an anlayabilirsiniz. Kariyer odaklı bir yaşam sizi bekliyor olacak, artık daha yoğun olacaksınız ama maddi anlamda ciddi kazançlar elde edebileceksiniz. Zamanla daha da ileriye gitmek için idollerinizle tanışacaksınız.

Sağlık Yorumu

Sağlık konusunda bazı sıkıntılar çektiğiniz görünüyor, ancak tüm bunlar geçmişte kalacak, yakın zamanda sağlığınıza kavuşabileceksiniz. Hastalıklardan korunmak adına daha sağlıklı beslendiğiniz görünüyor, bu şekilde kısa sürede kilo verecek ve istediğiniz kiloya da ulaşabileceksiniz. Fazla kilolarınız sizi hasta yapmış gibi görünüyor, bu süreçte daha rahat hareket etmeye, nefes almaya başlayacak ve yeni halinizden çok memnun kalacaksınız. Sağlığınızın bozuk olduğu dönemde yapamadıklarınızı bu dönemde yapmaya başlayabilirsiniz.

Kısa bir süre içinde spora da başlayacağınız gözüküyor, daha güçlü ve fit bir bedene sahip olabileceksiniz. Giymek istediğiniz ancak yakıştırmadığınız kıyafetleri gönül rahatlığıyla alabileceksiniz. Spora gitmek size çok iyi gelecek, fiziksel olduğu kadar mental anlamda da rahatlayacaksınız, farklı insanlarla tanışacak ve sosyalleşeceksiniz. Sevdiğiniz bir arkadaşınızın hastalığı var gibi görünüyor, oda kısa bir süre içinde sağlığına kavuşacak ve beraber çok güzel günler geçireceksiniz. Eğlenecek, gezecek, uzun zamandır yapamadıklarınızı yapacaksınız. Bu dönem sağlığın ne kadar önemli bir unsur olduğunu bir kez daha anlayacaksınız ve ona göre hareket edeceksiniz.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.