Asma Kilit

Asma Kilit
15 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 393 kez okundu.

Kahve falında asma kilit görmek, kendiniz için en mantıklı olan kararı vererek bir an önce bu zorlu sevdadan vazgeçmeniz gerekiyor olduğuna da işaret etmektedir. Her şeye rağmen güçlü olan tavrınızı korumak istiyor iseniz yine bu güçlü görünüm için kendinizi başka şeylere vererek farklı şeyler ile ilgilenmeye de başlayabilirsiniz.

Falda asma kilit görmek, sizlerin artık kalplerinize uzun bir süreden sonra vurulan zincirlerin çözülmeye başladığını işaret etmektedir. Her ne kadar uzun zamandır hayatınıza kimseyi kabul etmiyor ya da doğru kişiyi bekliyor olsanız bile öyle bir anda hiç beklemediğiniz birisine kendinizi kaptırmış olarak bulabilirsiniz. Bu durumu kendinize karşı kötüye yormak yerine eğer doğru bir yolda dümdüz ilerler iseniz belki sizler de onu kendinize bağlayabilecek olduğunuzu işaret etmektedir. İmkansız ya da olmasına asla mümkün olmayan leyla ile mecnun misali olan sevdaları da işaret edebilir. Belki de bunun en büyük nedeni siz kendinizi ne kadar leyla olarak görüyor olsanız bile karşınızdaki kişi başkası için mecnun olmuş ise bunu kendi lehinize çevirmek de oldukça zor olacaktır.

Ruhunuzu dinlendirmek için sakin bir deniz kenarına yerleşmeyi düşünüyorsunuz. Ama önce planladığınız birkaç ziyaret var bunlardan birisi mezarlığı gösteriyor. Kendi yağınızda kavrulacak bir yaşantı tam size göre ama bir süre sonra arayışlar içine gireceksiniz. Evinizde sizinle birlikte nefes alan ve tatlı tatlı muhabbet edebildiğiniz birinin varlığına hasretsiniz. Son zamanlarda dualarınız sadece bu yönde. Çok fazla beklemeden muradınıza eriyorsunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git