Asma Ağacı

Asma Ağacı
15 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 223 kez okundu.

Kahve falında asma ağacı görmek, artık kendiniz için mantıklı olan kararı vermenizi ve bu karar esnasında kalbinizi kapının dışında bırakmanız gerektiğini göstermektedir. Kalbiniz size ona gitmenizi söyler iken eğer aklınız yok olmaz diyor ise siz sadece kalbe değer vermek yerine beyine değer verir iseniz o zaman istenilen değerleri elde edebilirsiniz. Çünkü kalp sizleri yanıltabilir ama beyin her zaman sizlerin iyi olması için en mantıklı kararları veren organ olması dolayısı ile sizler beyini dinler iseniz daha doğru karar verebileceksiniz.

Falda asma ağacı görmek, ne kadar aşkı yansıtıyor olsa bile bunu bir de iş ile birleştirince bu durumun iş hayatınızı da değiştirmesine neden olmaktadır. Mesela işiniz de pek de iyi değil iseniz onun dikkatini çekmek amacı ile en iyisi olmak için daha da özen gösterebilir ya da kalbinizi her an dinlemekten işlere tam odaklanmayıp geriye doğru da gidebilirsiniz. Artık bir karar zamanınızın geldiğini ve bu aşamaları mantıklı bir şekilde atlatmanız gerektiğini de göstermektedir. Her ne yapar iseniz kendinizi ön plana alıp hareket etmeniz her açıdan mutlu olmanıza yardımcı olacaktır.

Şu sıralar kendinize kıyafet almaya bayılıyorsunuz. Nişanlınızın sizi başka bir tarza büründürmüş olması ve kıyafetlerinizi seçmesi çok hoşunuza gidiyor. Tarzınızı bir kadın eli tarafından değiştirilmiş olduğunun etrafınızdakiler de farkında. Düğün öncesi gerginlikler yaşamak istemediğiniz için yıldırım nikahı ile evlenme kararı alacaksınız. Atama konusunda sıkıntılar çekebilirsiniz ama üzülmeyin her şey dilediğiniz gibi sonuçlanacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git