Kahve Falında Askılık Görmek

Kahve Falında Askılık Görmek
15 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 134 kez okundu.

Kahve falında askılık görmek ne kadar insanlar arasında kendinizi dışlanmış gibi hissediyor olsanız bile biraz daha tutucu bir şekilde davranır iseniz istediğiniz mutlulukları kolay bir şekilde yakalayabilecek olduğunuzu da göstermektedir. İnsanlara sadece gerçek değer vererek yaklaşır ve bunu da en iyi şekilde hissettirir iseniz işte asıl mutluluk o zaman gerçekten de sizlere hak ettiğinizi gösterecektir.

Kahve Falında Askılık Görmek Ne Anlama Gelir ?

Falda askılık görmek sizleri bu ara pek de umursamayan insanlar ile bir arada bulunmaya başladığınızı işaret etmektedir. Bir insan sizi böyle umursamaz iken sizler hep onun için bir şeyler yapar iseniz sadece kendiniz üzülürsünüz ve hiçbir şey de elde edemezsiniz. Bunun için kendiniz için doğru olan ve sizlere gerçekten de değer veren insanlar ile bir arada olur iseniz işte tam mutluluğu o zaman yakalayabilirsiniz.

Falda askılık görmek sizleri resmen askıya almış olan patronunuzu da işaret etmektedir. Bu ara işlerinizde ne kadar başarılı ve becerikli olsanız bile bir türlü maaşınızı bile alamıyor oluşunuz sizlerin işlerinizde olan performansları da bir hayli etkileyecek gibi gözükmekte duruyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git