Kahve Falında Asılmış Kadın Görmek

Kahve Falında Asılmış Kadın Görmek
25 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 901 kez okundu.

Kahve falında asılmış kadın görmek bu ara insanlara her an öfke ile yaklaşıyor olmanız ile çevrenizdeki herkesi oldukça çok kırıyor olduğunuzu göstermektedir. Eğer insanları böyle biraz daha kırmaya devam eder iseniz istemediğiniz sonuçlar ile karşılaşarak yalnızlıkları da yaşamak ile yüzleşebilirsiniz.

Kahve Falında Asılmış Kadın Görmek Ne Demek?

kahve falında asılmış kadın görmek

Kahve falında asılmış kadın görmek bu sembol her şeyin sizlerin ellerin arasında olduğunu hatırlayarak biraz daha sakin olaylara yaklaşır iseniz de çevrenizde yer alan insanlarla da iyi bir beraberlik sürdürebilirsiniz. Bu tutumunuz siz dışında kimse tarafından da onaylanmıyor oluşu ile de sizlerin hem yalnızlık hem de kayıplar ile karşılaşmanızın büyük bir olası olduğu bu zaman diliminde istekler değil de mantığın ön plana geçmesi gereken zaman diliminin sizler için gelmek üzere olduğunu göstermektedir.

Bir de her şeyin bir anda sizlerin farkında bile olmadan tersine dönmüş olmasına işarettir. Eğer sizler çevrenize kulak vermek yerine biraz daha sizleri ilgilendiren olaylara yönelir iseniz sadece kayıplar ile karşı karşıya gelmek yerine başarıları elde etmek için uğraşmış olursunuz. Bu ara biraz daha dikkatli olmayı unutmayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git