Aşçı

Aşçı
15 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 233 kez okundu.

Kahve falında aşçı görmek, sizler için gelen bir hayat arkadaşını ve bu kişinin de midesine oldukça değer veren birisi olduğunu işaret etmektedir. Sizlerin marifeti ve onun midesi ile de birleşince siz yemek yapmaktan o da yemekten oldukça zevk alacak olduğunu göstermektedir.

Falda aşçı görmek, sizlerin hem yemek yemeyi hem de yemek yapmayı oldukça çok seven bireyler olduğunuzu işaret etmektedir. Sizler yaptığınız her yemeği yorgunluk olarak değil de zevk alarak yapıyor olmanızdan dolayı hem insanları tatları ile oldukça mutlu ediyor hem de beğenilmesi ile kendinizi bir hayli mutlu ediyorsunuz. Sizlerin hayatınıza almak istediğiniz insanın sizlerin tam aksine olan birisi olduğunu da göstermektedir. Sizler her ne kadar yemek yapar iken oldukça mutlu olsanız ya da zevk ile yapıyor olsanız bile karşınızda olan kişi sadece yorgunluk olarak düşünmesinden dolayı biraz da ters düşmektesiniz. Her ne kadar bazı konularda ters düşüyor olsanız bile gerçekten de olanaksız olduğunu bilerek de olsa onu hayatınıza almak için bir yandan da büyük çaba sarf ediyorsunuz.

Geçmişi silip atma konusunda tereddütleriniz hala devam ediyor ama unutmayın ki daha yolun başındasınız. Kurunun yanında yaşı da yakma alışkanlığınızdan vazgeçmelisiniz. Sorumluluğunu taşıdığınız fazla insanın olmayışı hayatınızı kolaylaştırıyor. Hediyelerden hoşlanıyorsunuz ve haftaasonu alacağınız bir hediyeyle çok mutlu olacaksınız. Yeni yerler görmek arzunuz hep maddiyat yüzünden geri planda kalıyor ama şansınız kısa sürede dönecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git