Anne Karnında Bebek

Anne Karnında Bebek
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 4.058 kez okundu.

Kahve falında anne karnında bebek görmek, sizin de tahmin edebileceğiniz üzere gebelikle yorumlanır. Evli bir kadın ise yakın zamanda hamile kalacağı anlamına gelir. Genellikle bir tedavi süreci sonrasında oluşacak bir gebeliği temsil eder. Yani evli olmasına ve istemelerine rağmen çocuk sahibi olamıyorsa bunun çözümünü basit bir tedavi ile mümkün olduğu ve tedavi sonrasında gebe kalabileceği anlamına gelir.

falda anne karnında bebek görmek

Falda anne karnında bebek görmek, erkek ise eşinin yada bir yakınının gebelik haberini alacağı ile yorumlanır. Bazı yorumcular bunun gebelik ile değil beklemekte olan ve yakın zamanda gelecek olan bir haber ile yorumlanması gerektiğini söylerler. Bu haber müjdeli bir haber olup hem maddi hem de manevi olarak bir rahatlama sağlayacak demektir. Anne karnındaki bebek düz duruyorsa haberin gelmesi için biraz daha zaman geçmesi gerektiği ters ise yakın zamanda geleceği anlamına gelir.

Ailenize veya yakın çevrenizden birine gelecek bir bebek haberi görünüyor. Bu habere çok sevinecek, güzel bir kutlama yapacaksınız. Çevrende yardımlarınla, iyiliklerinle sürekli sevilen ve sayılan birisisin. Kimin başı sıkışsa, senin kapını çalıyor. Başkalarının mutluluğu da seni oldukça mutlu ediyor. Ancak arada ailene, eşine ve kendine de vakit ayırmayı unutmamalısın.

İş ve evlilik hayatın yolunda gibi görünüyor. Hanenizden biri yakında hastalanabilir bu sen veya aileden başka biri de olabilir. Ancak büyütecek bir durum gözükmüyor, gelip geçici bir rahatsızlık gibi görünüyor. Eşinle mükemmel uyumun ve iş hayatındaki başarıların kıskanılacak boyuta ulaşmış durumda… Senin yerinde olmak için can atanlar oldukça fazla. Elindekilerin kıymetini bilmelisin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git