Kahve Falında Anne Karnında Bebek Görmek

Kahve Falında Anne Karnında Bebek Görmek
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.986 kez okundu.

Kahve falında anne karnında bebek görmek sizin de tahmin edebileceğiniz üzere gebelikle yorumlanır. Fal sahibi evli bir kadın ise yakın zamanda hamile kalacağı anlamına gelir. Genellikle falda çıkan anne karnında ki bebek bir tedavi süreci sonrasında oluşacak bir gebeliği temsil eder. Yani fal sahibi evli olmasına ve istemelerine rağmen çocuk sahibi olamıyorsa bunun çözümünü basit bir tedavi ile mümkün olduğu ve tedavi sonrasında gebe kalabileceği anlamına gelir.

Kahve Falında Anne Karnında Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?falda anne karnında bebek görmek

Falda anne karnında bebek görmek fal sahibi erkek ise eşinin yada bir yakınının gebelik haberini alacağı ile yorumlanır. Bazı yorumcular bunun gebelik ile değil beklemekte olan ve yakın zamanda gelecek olan bir haber ile yorumlanması gerektiğini söylerler. Bu haber müjdeli bir haber olup hem maddi hem de manevi olarak bir rahatlama sağlayacak demektir. Anne karnındaki bebek düz duruyorsa haberin gelmesi için biraz daha zaman geçmesi gerektiği ters ise yakın zamanda geleceği anlamına gelir.

Kahve falında anne karnında bebek görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda anne karnında bebek görmenin anlamı ve anne karnında bebek kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git