Kahve Falında Ambulans Görmek

Kahve Falında Ambulans Görmek
23 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.815 kez okundu.

Kahve falında ambulans görmek, daha çok sağlık sorunlarınızın sona ereceğine ve eski sağlıklı günlerinize geri döneceğinize işaret etmektedir. Fincanın tam ortasında kendini size göstermişse, bu aralar çok dikkatli olmanız gerektiğine veya uzaktan bir misafirinizin geleceğine tabir edilmektedir. Şayet kenarda bir yerde çıkmışsa fal sahibinin gizli sağlık sorunlarına karşı bu aralar hastaneye gitmesi gerektiğine ve sağlığına önem vermesi gerektiğine yorumlanmaktadır. İş hayatınızda çektiğiniz sıkıntıların meyvesini yakın zamanda bir bir toplayacağınıza, yakın bir dostunuzla oldukça karlı bir yatırıma imza atacağınıza, tam da umudunuzu kaybettiğiniz anda elinizi güçlü bir elin tutacağına ve işlerinizin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Kişinin ailesinde hamile olan bayanın doğum yapacağına, dünyalar tatlısı bir kızı olacağına, evinize neşe getireceğine ve bu kız çocuğu sayesinde tüm sorun, sıkıntılarınızın tek tek dağılacağına yorumlanmaktadır. Parasal anlamda güçlü bir döneme gireceğinize ve adımlarınızı kendinize göre atmanız gerektiğine tabir edilir. Kalbinizin bir köşesinde yer edinen kişiyle mutlu bir geleceğe merhaba demek için imza atacağınız güne az kaldığına işaret etmektedir. Eşinizle olan ilişkinizin daha tutkulu geçmesi için yeni sürprizler yapmanız gerektiğine ve hak ettiğiniz mutluluğu kaybetmemek için sizlerinde biraz çabalamanız gerektiğine yorumlanmaktadır.

İlişkin yakında başlamış olmasına rağmen erkek arkadaşını uzun yıllardır tanıyor gibisin. Aranızdaki uyumlu ilişkiye arkadaşlarınız da çok seviniyor ve şaşırıyorlar. Uzaktan gelecek bir misafir görünüyor, mutlu olacağınız haberler getirecek. Eline bir miktar para geçecek, bununla yatırım yapmayı düşünüyorsun. Şu sıralar görünümünle ilgili değişiklik söz konusu olabilir. Yapacağın bu değişiklik hem erkek arkadaşının hem de arkadaşlarının çok hoşuna gidecek.

Özel hayatınızda hiç beklemediğiniz bir anda hiç beklemediğiniz olaylar yaşayacağınız anlamına gelir. Bu durum iyi de olabilir kötü de olabilir bu nedenle her şeye hazırlıklı olmalısınız. Kötü bir gelişme sonunda iyi olabilir ya da iyi bir gelişme kötü bir hal alabilir. Bu nedenle hazırlıklı ve güçlü olmanız sizin için faydalı olacaktır. Bu durum karşısında sevinci de üzüntüyü de dozunda yaşamalısınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git