Kahve Falında Altın Görmek

25.04.2015
Kahve Falında Altın Görmek

Kahve falında altın görmek, maddi ve manevi saadet olarak yorumlanır. Bekar için karşısına çıkacak olan temiz niyetli bir kısmetin varlığına, huzurlu bir hayata yelken açmaya tabir olur. Ayrı düştüğü sevgili ile kavuşmak, hasret gidermek anlamına gelir. Muradına erecek olan kendisi olabileceği gibi, bir yakınının mutluluğuna da şahit olup sevinebilir olarak yorumlanır. Evliler için yaşayacakları muhabbete veya alacakları ferah haberlere delalet eder. Hayatına gelecek renk ve sosyal hayatında hareketlenme olarak tabir edilir. Yeni bir çevre, yeni bir ev veya yeni alışkanlıklar edinebilir anlamına gelir. Yanlış olan bir huyundan kurtularak hayatına katacağı güzel anlamlar olacağını gösterir. Sağlık sorunları varsa şifaya kavuşacağına, ağzının tadının yeniden geleceğine, hayattan zevk alacağına delalet eder.

İşlerinin yolunda gideceğini gösterir. Kendi işini yapıyorsa düzeninin bozulmayacağı, bereketli kazanç, temiz müşteri olarak tabir olur. Özel sektör çalışanı ise kariyer hayatında yaşanacak renkli ve eğitici deneyimlere işaret eder. Adım attığı bir olayın leyhine gelişeceğine, beklenen bir haberin hayal edildiği gibi olacağına delalet eder. Devlet kapısındaki işlerinin ferahlıkla sona ereceğini gösterir. Noter huzurunda yapılan satış, alınacak bir tapu, görülecek mahkeme, sağlık kontrolü, iş sertifikası veya kredi başvurusu olabilir anlamına gelir. Gelişine umut bağlanan, üzerine plan yapılan bir paranın nihayet geleceğine işaret eder. Böylelikle uzun zamandır düşlediği tatile gidecek, arabasını yenileyecek, istediği evi alacak olarak yorumlanır.

Aşk Hayatı

Büyük aşka, romantik ve duygusal anlara delalet eder. İnsanın karşısına hayatında bir kez ya da çok az çıkacak olan büyük bir aşkın kapısını çalacağına, ona hayır diyemeyeceğine, görür görmez seveceğini gösterir. Bu kimse ile yaşanacak olağanüstü günleri olacağı anlamına gelir. Acısıyla tatlısıyla, kahkaha ve kavgasıyla çok seveceği, bağlanacağı bu kimse ile evlilik yolunda ilerleyecek bir ilişkileri olacağı anlamına gelir. Hayatının anlamı olarak göreceği kişi ahlaklı, erdemli ve zarif bir kimse olarak tabir olur. Aman nazar değmesin diye saklayacağı büyük bir mutluluğun yaklaşmakta olduğuna işaret eder.

Birlikte olduğu kimseden gelecek evlilik teklifine tabir olur. Güzel bir hazırlıkla gelecek olan teklif ayaklarını yerden keseceği anlamına gelir. Beklediği ve umut ettiği halde çok heyecan duyacak ve onunla evleneceğine tabir olur. Sevgilisinden alacağı güzel bir habere delalet eder. Kısa zaman içinde kız isteme gerçekleşecek olarak yorumlanır. Ailelerin rızasını alarak gerçekleşecek düğünde yaşanacak keyifli anlara işaret eder. Romantik bir balayı tatili ile sürpriz yapacak eş ile gidilecek seyahate delalet eder. Kimi zaman beklenen bir özür olarak tabir edilir. Çok istediği ve beklediği sevdiği gelip kendisinden özür dileyecek ve özlediği eski günlerine geri dönecekler olarak yorumlanır.

Para

Keyifle, güzellikle gelecek helal paraya delalet eder. Kötü tecrübeler yaşamış olsa bile sebat ederek azmini korumuş, adımlarını sağlam atan bir kimse olduğunu, hiç ummadığı bir anda mükafatını alacağını gösterir. Hayatın kendisine çok güzel sürprizler hazırlamakta olduğuna işaret eder. Ne yaşarsa yaşasın, bazen kaybetmiş olsa bile olumlu düşünmekten geri durmayan, dersini alıp yeniden başlayan, renkli ve sosyal bir kimse olarak tabir olur. Bu kişi kendisi değilse hareketli ve işinde usta, renkli kişiliğe sahip bir kimseden gelecek destek ile hayatının farklı olacağını gösterir. Olumlu olarak görülen bu değişimle gelecek yüklü nasiple keyiflenmeye delalet eder.

Az yorularak çok para kazanacağı anlamında gelir. Aklına gelen orijinal fikirlerde daha önce yapılmamış yeni bir deneyime adım atacağı ve karlı çıkacağına yorumlanır. Sıkıcı ve rutin olan kazanç sistemlerini bir kenara bırakıp daha bereketli kazançlar sağlayan, yeni yatırımlar yapacağına tabir olur. Sürekli olarak menkule yatırım yapan bir kimse ise artık kendisinin de aktif olarak içinde yer alacağı ve istihdam sağlayacağı yeni arayışlara gireceği anlamında gelir. Bazen umulmadık bir kimseden veya kurumdan hediye gibi gelen nasip olarak yorumlanır. Bu nasip miras, kredi, hakediş, tazminat veya aile büyükleri tarafından hediye edilecek bir mal olabileceği anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Alanı

Gördüğü değerin, verdiği sevginin habercisi olarak yorumlanır. Sakin, neşeli, mutlu ve huzur dolu günlere işaret eder. Aile saadetlerinin bir ömür boyu süreceğini, hanelerinden neşenin hiç eksik olmayacağını, yaşanan huzurlu günlerin bozulmayacağını gösterir. Kimi zaman aralarını bozan görümce, kayınvalide, komşu ya da eski sevgiliden gelen kötülüklerin son bulacağına, sevgileri ile yenip evlerine daha çok bağlanacaklarına yorumlanır. Haneye doğru gelen güzel bir kısmetin yaklaştığına tabir olur. Evin genç kızı ve oğlanı karşısına çıkacak hayırlı talip ile hayatını birleştirme kararı alarak her an kararını açıklayabilir anlamına gelir. Çok mutlu olacakları bu haberle başlayacakları keyifli hazırlıklar olacağını gösterir.

Ziyarete gelecek misafirleri olduğuna tabir edilir. Tatlı dilli, temiz niyetli dostlarla geçirilecek hoş vakitlere, edilecek güzel sohbetlere, sevgi sözlerine işaret eder. Kimi zaman kavuşmaya tabir olur. Uzakta olan bir kimse ile bir araya geleceğine, gidenin geri döneceğine, ayrılık yaşanmışsa yeniden sarmaş dolaş olacakları günlerin yakın olduğuna delalet eder. Uzun zamandır ayrı düştüğü eski arkadaşları, kardeşleri ile buluşacağını, güzel haberleri ile mutlu olacağını gösterir. Yaşanan sıkıntılarda göreceği desteğe, dara düşmeden geçecek ömre, renkli ve keyifli bir yaşama delalet eder.

İş ve Kariyer

İş hayatının keyifli günlere gebe olduğuna delalet eder. Devam eden eğitiminin biteceğini, diplomasını eline alacağını, güzel derecelerde bitirdiği okulundan evine döneceğini ve yapılacak harika kutlamaları işaret eder. İşine karşı duyduğu heyecan ve sevgi olarak tabir olur. Koruduğu heyecanı ve azmi onu yüksek mevkilere getirecek, düzenli bir geliri ve sorunsuz bir hayatı olacak anlamına gelir. Pes etmeden devam ettiği yolun sonunda yaşanacak aydınlığa, gelecek terfiler, alınacak zamlar ile hayat kalitesinde artışa tabir olur.

Değişim ve dönüşüm olarak yorumlanır. Sıkıcı bulduğu işini bırakmak, başka bir işe geçerek yeniden doğmuş gibi olmak, hayatına renk katmak istediğini gösterir. Yaptığı işle kişiliğinin uyuşmadığını, işini sevmediğini, becerilerine uygun bir işe geçerek can bulacağını gösterir. Yaptığı işten zevk almak amacında olduğunu gösterir. Uzun zamandır beslediği bu fikri sürekli ertelediğine ama cesaret edip yapacağı günlerin yakın olduğuna delalet eder. Tek başına yaptığı işine yeni ortaklarla devam ederek yalnızlıktan kurtulacağına işaret eder. Artık içini açmayan ofisinden, eşyalarından veya muhitinden vazgeçip yeni bir çevreye gireceğine, yeni eşyalara ve ortamlara sahip olacağına işaret eder. Yeniliğin sunduğu enerji ile pek çok projenin üstesinden geleceği, adından söz ettireceği sosyal bir döneme gireceği olarak yorumlanır.

Sağlık

Hayra, sağlığa ve iyiliğe yorumlanır. Uzun ömürlü ve dinç olacağına işaret eder. Bedenen ve ruhen güçlü hissetmek olarak tabir olur. Hasta ise şifaya kavuşacağına, hiç olmadığı kadar enerjik hissedeceğine, hayatın değerini bilmeye, ardından gelecek eğlenceli günlere delalet eder. Oluşan ufak tefek sağlık sorunları için fazla endişelendiğini, feraha erdikten sonra gelen neşeyi gösterir. Alınan yeni kararlarla hayatına gelecek güzellik olarak tabir edilir. Bu kararlar spora başlamak, sağlık kontrollerini yaptırmak, beslenme tarzını değiştirmek ve kuşlar kadar özgür hissetmek olabilir şeklinde yorumlanır. Hatırlanmaya ve sevilmeye işarettir. Yakın zamanda geçirdiği bir rahatsızlığı veya sıkıntısı olmuşsa ziyaret eden, arayıp hal hatır soran insanların çok olacağını, sevgileri karşısında çok duygulanacağını ve kendisini mutlu hissedeceğini gösterir.

Bazen değişen durumlara, ruh halinde meydana gelen tutumlara delalet eder. Gerektiği gibi olacak, çok iyi gelecek, hayırlı sona erecek davranış hallerine işaret eder. Çok kötü günler yaşamışsa, sevdiğini kaybetmişse, aldatılmışsa ve tüm bunların sonunda ağır depresyona girmişse çıkacağını gösterir. Gelecek müjdelerle, göreceği destekle, kendine değer vermekle toparlanıp eski ruh sağlığına kavuşacağı anlamına gelir. Tekrar aynı şeyleri yaşamayacak kadar güçleneceğine, hayatına renk katacak gelişmelere, ayağa kalkıp hayata merhaba diyeceğine delalet eder.


 

Kahve Falında Altın Ev Görmek

Huzur, sevinç, mutluluk, arzu edilen olayların gerçekleşmesine delalet eder. Maddi ve manevi olarak gerçekleşmesini istediği konuların kısa bir süre içinde gerçekleşmesine işaret eder. Çok kısa bir süre sonra içinde bulunduğunuz sıkıntılarınızdan kurtularak ferahlayacaksınız. Yardıma muhtaç olan arkadaşlarınıza yada ailenizdeki kişilere yardım etme fırsatına erişeceksiniz. Varsa bir hastalığınız yada çevrenizde hasta olan kişilerin sıkıntılarından kurtulmasına işaret eder.

Hastalıkların nihayet şifa bulunacağına delalet eder. Başarılı işlere imza atarak herkes tarafından takdir edileceksiniz. Kişisel özelliklerinizi ve yeteneklerinizi keşfedeceksiniz. Maddi kazanç, saygı ve ferahlığın sembolü olarak nitelendirilir. Aşk hayatınızda yaşadığınız sorunların üstesinden gelerek bütün sıkıntılarınız son bulacak. Özel hayatınızda alacağınız kararlarınızda çevrenizde olan kişilerin etkisinde kalmadan kendi fikirlerinize göre hareket etmeniz bu süreci kolaylıkla atlatmanızı sağlayacak.

İş hayatında gösterdiğin çabaların, sana bol kazanç ve maddi rahatlama olarak geri dönecek. Bu büyük kazancı ev veya araba alımı konusunda değerlendirerek, iyi bir yatırım yapabilirsin. Yaşadığın zor günlerin ardından çevrenin yardımı ile sıkıntılarını atlatıp, huzurlu ve mutlu bir döneme girdiğin görünüyor. Hanende bir rahatlama, ferahlama, huzur ve mutluluk söz konusu. Yakın zamanda hanenize gelecek bir para sizi maddi sıkıntılardan kurtaracak gibi görünüyor. İş, maddi ve çocukların sıkıntısı ile o kadar meşgul olmuşsunuz ki, eşin de sen de bu durumdan çok yorulmuş gibisiniz. Biraz kafa dağıtmak ve bu sıkıntılardan uzaklaşmak için eşinle tatil planı yapıyorsunuz. Bu tatil ikinize de çok iyi gelecek, size enerji ve mutluluk verecek.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Ev


 

Kahve Falında Gerdanlık Görmek

Bol bol para kazandıracak mevki makam içeren bir işe delalettir. Fal fincanının dip kısmında çıkan büyük bir gerdanlık sembolü  fal sahibine çok  yakın zamanda iletilecek olan yüklü bir miktar paranın işaretidir ve bu para hiç umulmadık birinden gelir. Fal sahibinin aniden eline geçen bu para, uzun süredir almak istediği, almayı planladığı veya gözünün düştüğü  her şeyi almak için ideal bir seçenek olabilir fakat yine de dikkatli olmak zorunda olduğunun hatırlatılması gerekir.

Fal sahibinin eline geçen  paranın, geldiği gibi ani bir şekilde geri gitme olasılığı vardır bu yüzden akıllı kullanılması gerekir anlamını da taşımaktadır. Ayrıca fal sahibinin hesap etmeden alacağı herhangi bir gayrimenkul, araba yada arsa gibi mülkler bir müddet sonra zarara uğratabilir. Beklemekte veya  yatırım konusunda uzman birilerine danışılmasında fayda vardır. Bazı fal yorumcularına göre ise sadece fal sahibinin aşk hayatını işaret eder. Fal sahibinin yakın tarihte yaşamaya başlayacağı bir ilişki, kendisine beklediği mutluluğu getirdi zannederken tam tersi olacak ve fal sahibi yıkılacaktır. Eğer var olan bir ilişki var ise küçük sebepli kavgalarla ayrılmak zorunda kalınacağını gösterir. o sebeple ilişkinizde ani kararlardan sakının. Düşünmeden alınacak bir karar geleceğinizi kötü etkileyebilir. Dikkatli olun. Tüm bu kaosun içerisinde görülen gerdanlık sembolü aslında ilerde yaşanacak daha büyük ihanetlerin engellendiği anlamına gelir. Çok ucuz atlatılan bir belaya dikkat çekebilir. Bu yüzden fal sahibi üzülmek yerine sevinmelidir. Çünkü şimdi yaşadığı ufak sıkıntıları unutacak ve ilerideki ağır travmalara fırsat vermeyecektir.


 

Kahve Falında Bilezik Görmek

Olumlu olayların habercisidir. Ne büyüklükte gördüğünüze bağlı olarak yaşanacak olayın olumluluk miktarı da değişecektir. Eğer çok büyük ve gösterişli görünüyorsa hayatınızda yaşanacak köklü bir değişikliğe hazır olmanız gerekiyor. Bu değişiklik sadece sizin hayatınızı değil, ailenizin hayatını da derinden etkileyebilir ve asla bozulmayacak mutlu bir yaşantı içerisine girebilirsiniz. Eğer daha küçük ve sade bir biçimde görülüyorsa bunun anlamı hayatınızda gelişecek küçük olayların tamamen sizin denetiminizde olmak üzere büyük ve olumlu olaylar haline gelebileceğidir. Bu durumda özellikle son zamanlarda yaşadığınız, küçük ve değersiz gördüğünüz olayları yeniden değerlendirmeli ve aralarındaki bağlantıyı çözerek bir karara varmalısınız.

Yeni bir meslek ya da uğraş alanı edinmeye de dalalet eder. Çalışmaya devam ettiğiniz iş alanı ya da üzerinde uzun zamandır kafa yorduğunuz bir proje yerine yeni çalışmalarla karşılaşabilirsiniz. Şuana kadar çalışmadıysanız, hiç hesapta olmayan yepyeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Ancak bu tarz fırsatlara temkinli bir biçimde yaklaşmanız gerekecektir. Özellikle daha önce hiç bilmediğiniz konularda yapılan iş teklifleri konusunda önceden bir bilgi edinip, kendinize güvenir hale geldikten sonra karar vermelisiniz. Yeni fırsatların, kariyerin ve iş alanındaki değişimlerin en büyük temsilcilerinden bir tanesidir. Eğitimi devam edenler için, üzerine eğitim alınan alanın ve tercih edilen mesleğin değiştirileceği ve zevkle yapılacak yepyeni bir meslek üzerine çalışmalar yapılacağını gösterir. Halihazırda çalışanlar içinse başka bir sektörde yapılacak tertemiz bir başlangıcın habercisidir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.