Kahve Falında Altın Görmek

Kahve Falında Altın Görmek
25 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.379 kez okundu.

Kahve falında altın görmek birbirine zıt anlamları vardır. Bazı yorumcular, sağlıklı ve huzur dolu günlere işarettir der. Bu yorumculara göre altın sembolü sevinç, mutluluk, neşe, huzur ve isteklerin gerçekleşmesi olarak kabul edilir. İstediğiniz, hayal ettiğiniz hedeflere kavuşacağınız anlamına gelir. Bu hedefleriniz maddi ya da manevi konularda olabilir. Sizlere hiç beklenmedik zamanlarda gelecek olan zenginlikleri de işaret etmektedir. Hiç beklemediğiniz bir an da hem de hiç beklemediğiniz bir kişiden gelen yardımlar ile hem borçlarınızı kapatabilecek hem de kendinize yol çizmek için maddi bir güce sahip olabileceğinizi de işaret etmektedir. Sizlerin zor zamanlar içerisinde olduğunuzu insanlardan saklar iseniz sadece kendinizi zora sokacak ve kendiniz için mantıklı olan çıkar yolu bulmakta da bir hayli zorlanacaksınız. Eğer bu durumu gerçekten kendinize bir hayli yakın hissettiğiniz insanlar ile paylaşır iseniz de oldukça mantıklı bir şekilde yardım alarak kendiniz için uygun olan yolu çizebileceksiniz. Borçlu olan zaman dilimlerinden kurtuluşu ifade eder iken bir yandan da sizlerin eğitim alanında yaşadığınız problemlerin de artık bitmeye başlıyor olduğunu işaret etmektedir. Biraz daha mantıklı olarak hareket eder ve derslerinize biraz daha sıkı bir şekilde sarılır iseniz işte o zaman hem mutluluğu hem de başarıyı oldukça etkili bir şekilde yakalayabileceksiniz.

Yakında sizi mutlu edecek olayların gelişeceğine işarettir. Ayrıca etrafınızda yardıma muhtaç insanlar varsa altın sembolü bu insanlara yardım etme fırsatı bulacağınız anlamına gelir. Olumlu yorumların devamında ise hastaların şifa bulacağına işarettir. Altın saygı, para ve şansın sembolüdür. Kendi yeteneklerinizi fark etme zamanınızın geldiğini söyler. Olumsuz anlamı ise fal sahibi sıkıntılı ve zor günlerin beklediği şeklindedir. Bu olumsuz etkiler daha çok aşk hayatı üstüne doğar. Her ne kadar aşk hayatınızda zor ve sıkıntılı günler geçirseniz de sonunda kendi verdiğiniz doğru kararlarla yine huzur dolu günlere kavuşacaksınız demektir. Ayrıca iş hayatında da bazı ufak sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar nedeniyle bazı işlerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu sıkıntılar uzun süreli sıkıntı değildir. Yine de doğru yorum için fincanınızdaki diğer sembolleri de dikkate almanız ve yorumlarınızı diğer sembolleri de katarak yapmanız gerekir. Aksi halde yanlış sonuçlara varmanız kaçınılmaz olacaktır.

Kahve Falında Altın Ev Görmek

Huzur, sevinç, mutluluk, arzu edilen olayların gerçekleşmesine delalet eder. Maddi ve manevi olarak gerçekleşmesini istediği konuların kısa bir süre içinde gerçekleşmesine işaret eder. Çok kısa bir süre sonra içinde bulunduğunuz sıkıntılarınızdan kurtularak ferahlayacaksınız. Yardıma muhtaç olan arkadaşlarınıza yada ailenizdeki kişilere yardım etme fırsatına erişeceksiniz. Varsa bir hastalığınız yada çevrenizde hasta olan kişilerin sıkıntılarından kurtulmasına işaret eder.

Hastalıkların nihayet şifa bulunacağına delalet eder. Başarılı işlere imza atarak herkes tarafından takdir edileceksiniz. Kişisel özelliklerinizi ve yeteneklerinizi keşfedeceksiniz. Maddi kazanç, saygı ve ferahlığın sembolü olarak nitelendirilir. Aşk hayatınızda yaşadığınız sorunların üstesinden gelerek bütün sıkıntılarınız son bulacak. Özel hayatınızda alacağınız kararlarınızda çevrenizde olan kişilerin etkisinde kalmadan kendi fikirlerinize göre hareket etmeniz bu süreci kolaylıkla atlatmanızı sağlayacak.

İş hayatında gösterdiğin çabaların, sana bol kazanç ve maddi rahatlama olarak geri dönecek. Bu büyük kazancı ev veya araba alımı konusunda değerlendirerek, iyi bir yatırım yapabilirsin. Yaşadığın zor günlerin ardından çevrenin yardımı ile sıkıntılarını atlatıp, huzurlu ve mutlu bir döneme girdiğin görünüyor. Hanende bir rahatlama, ferahlama, huzur ve mutluluk söz konusu. Yakın zamanda hanenize gelecek bir para sizi maddi sıkıntılardan kurtaracak gibi görünüyor. İş, maddi ve çocukların sıkıntısı ile o kadar meşgul olmuşsunuz ki, eşin de sen de bu durumdan çok yorulmuş gibisiniz. Biraz kafa dağıtmak ve bu sıkıntılardan uzaklaşmak için eşinle tatil planı yapıyorsunuz. Bu tatil ikinize de çok iyi gelecek, size enerji ve mutluluk verecek.

Kahve Falında Gerdanlık Görmek

Bol bol para kazandıracak mevki makam içeren bir işe delalettir. Fal fincanının dip kısmında çıkan büyük bir gerdanlık sembolü  fal sahibine çok  yakın zamanda iletilecek olan yüklü bir miktar paranın işaretidir ve bu para hiç umulmadık birinden gelir. Fal sahibinin aniden eline geçen bu para, uzun süredir almak istediği, almayı planladığı veya gözünün düştüğü  her şeyi almak için ideal bir seçenek olabilir fakat yine de dikkatli olmak zorunda olduğunun hatırlatılması gerekir.

Fal sahibinin eline geçen  paranın, geldiği gibi ani bir şekilde geri gitme olasılığı vardır bu yüzden akıllı kullanılması gerekir anlamını da taşımaktadır. Ayrıca fal sahibinin hesap etmeden alacağı herhangi bir gayrimenkul, araba yada arsa gibi mülkler bir müddet sonra zarara uğratabilir. Beklemekte veya  yatırım konusunda uzman birilerine danışılmasında fayda vardır. Bazı fal yorumcularına göre ise sadece fal sahibinin aşk hayatını işaret eder. Fal sahibinin yakın tarihte yaşamaya başlayacağı bir ilişki, kendisine beklediği mutluluğu getirdi zannederken tam tersi olacak ve fal sahibi yıkılacaktır. Eğer var olan bir ilişki var ise küçük sebepli kavgalarla ayrılmak zorunda kalınacağını gösterir. o sebeple ilişkinizde ani kararlardan sakının. Düşünmeden alınacak bir karar geleceğinizi kötü etkileyebilir. Dikkatli olun. Tüm bu kaosun içerisinde görülen gerdanlık sembolü aslında ilerde yaşanacak daha büyük ihanetlerin engellendiği anlamına gelir. Çok ucuz atlatılan bir belaya dikkat çekebilir. Bu yüzden fal sahibi üzülmek yerine sevinmelidir. Çünkü şimdi yaşadığı ufak sıkıntıları unutacak ve ilerideki ağır travmalara fırsat vermeyecektir.

Kahve Falında Bilezik Görmek

Olumlu olayların habercisidir. Ne büyüklükte gördüğünüze bağlı olarak yaşanacak olayın olumluluk miktarı da değişecektir. Eğer çok büyük ve gösterişli görünüyorsa hayatınızda yaşanacak köklü bir değişikliğe hazır olmanız gerekiyor. Bu değişiklik sadece sizin hayatınızı değil, ailenizin hayatını da derinden etkileyebilir ve asla bozulmayacak mutlu bir yaşantı içerisine girebilirsiniz. Falda eğer daha küçük ve sade bir biçimde görülüyorsa bunun anlamı hayatınızda gelişecek küçük olayların tamamen sizin denetiminizde olmak üzere büyük ve olumlu olaylar haline gelebileceğidir. Bu durumda özellikle son zamanlarda yaşadığınız, küçük ve değersiz gördüğünüz olayları yeniden değerlendirmeli ve aralarındaki bağlantıyı çözerek bir karara varmalısınız.

Yeni bir meslek ya da uğraş alanı edinmeye de dalalet eder. Çalışmaya devam ettiğiniz iş alanı ya da üzerinde uzun zamandır kafa yorduğunuz bir proje yerine yeni çalışmalarla karşılaşabilirsiniz. Şuana kadar çalışmadıysanız, hiç hesapta olmayan yepyeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Ancak bu tarz fırsatlara temkinli bir biçimde yaklaşmanız gerekecektir. Özellikle daha önce hiç bilmediğiniz konularda yapılan iş teklifleri konusunda önceden bir bilgi edinip, kendinize güvenir hale geldikten sonra karar vermelisiniz. Yeni fırsatların, kariyerin ve iş alanındaki değişimlerin en büyük temsilcilerinden bir tanesidir. Eğitimi devam edenler için, üzerine eğitim alınan alanın ve tercih edilen mesleğin değiştirileceği ve zevkle yapılacak yepyeni bir meslek üzerine çalışmalar yapılacağını gösterir. Halihazırda çalışanlar içinse başka bir sektörde yapılacak tertemiz bir başlangıcın habercisidir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git