Kahve Falında Altı Sayısı Görmek

Kahve Falında Altı Sayısı Görmek
1 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 837 kez okundu.

Kahve falında altı sayısı görmek hane içerisinde ters giden bir durumu ve yanlış anlaşılmayı çözecek zekaya sahip olduğunuzu işaret eder. Bu özelliğiniz sayesinde zaten ailenin göz bebeği olmayı hak ediyorsunuz fakat bu sefer hanedeki herkesin hayranlığını kazanacaksınız demektir. Eğer fal sahibi bekar ise durum biraz farklı olabilir ve sevgilisi ile arasına girebilecek olan bir yanlış anlaşılmanın dürüstlük ile üstesinden gelebilir. İş hayatınızda üzerinize doğru gelen sıkıntılar biraz gerileme göstererek size rahat bir nefes aldıracak. Fal fincanında altı sayısı görmenin diğer bir anlamı ise yaşadığınız bir maceranın sonuna gelmek demektir.

Kahve Falında Altı Sayısı Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda altı sayısı görmek sizler için uğurlu olduğu gibi uğursuz sayının da altı olduğunu işaret etmektedir. Ne kadar sizlere uğur getirmesi için batıl inançlar gibi inanışlara da inanıyor olsanız onlar bile bu ara sizlere yardım edemeyecek. Eğer etrafınıza mantıklı bir şekilde bakar iseniz de sizlere yardım edecek kişinin oldukça yakınlarda yer aldığını da göreceksiniz. Aslında hem sevginin hem de saygının var olması gerektiğine inanıyor olmanız ile de son zamanlarda hem çevreniz hem de aileniz tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmaktasınız.

Kahve falında altı sayısı görmek sizler için gelecek haberlerin hepsinin ya altı saat ya altı gün ya altı hafta ya altı ay ya da altı sene gibi altı ile gelecek olan zaman diliminde hayatınıza girecek. Bu altılı olan zamanları eğer en iyi şekilde değerlendirir iseniz de sizler uğursuzluklar ile baş etmek zorunda kalmak yerine aksi olarak çok daha güzel mutlulukları da elde edeceksiniz. Falda altı görmek ise sizler için her önemli olan olaylarının hayatınızın her alanında altıncı ayın altısında ve saat altıda gerçekleştiğini işaret etmektedir.falda altı sayısı görmek

Falda altı sayısı görmek çarpık çurpuk ilişkileri olan bir arkadaşınız ile edeceğiniz muhabbetler sonucunda onu yola getireceksiniz ve ilişkilerini yeniden gözden geçirme fırsatı vereceksiniz demektir. Eğer bu arkadaşınızın tecrübelerinden ders çıkartmayı bilirseniz çok daha dikkatli adımlar atarak kendi ilişkilerinizi yoluna koyabileceksiniz. Ders almazsanız sizin de aynı hatalara düşme oranınız artacak demektir.

Falda Altı Sayısı

Altı sayısı görmek maddi problemlerin sona erdiği ve özgürlüğün doruklara ulaştığı bir dönem sizi bekliyor demektir. Dikkat edilmesi gereken tek konu ise bunun size bir gevşeklik verip gereksiz harcamalar yapmanızı sağlamasıdır. Her zamanki gibi birikim konusunda hassas davranırsanız ileride asla başınıza iş açmamış olacaksınız

Kahve falında altı sayısı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Kahve falında altı sayısı görmenin anlamı ve altı sayısı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git