Kahve Falında Allah Yazısı Görmek

01.08.2015
Kahve Falında Allah Yazısı Görmek

Kahve falında Allah yazısı görmek, kişinin manevi olarak Allah’a yakın olduğunu ve şükretmeyi bilen biri olduğunu simgeler. Öncelikli olarak akla bu gelmelidir. Manevi olarak Allah’a yakınlaşmış ve dualarla sürekli iletişim halinde olduğu düşünülür. Bu kişinin yıllardır çektiği cefanın son bulacağına dalalet eder.

Ruh hali hakkında da haberler vermektedir. Eğer kişi, uzun yıllar cefa ve sıkıntı çekmiş ise ve bu kadar olumsuz duruma rağmen Allah’a isyan etmemiş, durumunu imtihan olarak kabul etmişse artık bunun mükafatını alma vaktidir. Büyük bir hayra alamettir. Bu alametler kendini; bir eş ile, bir mülk ile gösterebilir. Eğer falı yorumlanan kişi bekar ise, hayırlı bir eş ile evleneceğine dalalettir. Eğer büyük maddi sıkıntılar yaşamış ise, bolluk ve bereketle karşılaşacağına veya bir mülk edineceğine dalalettir. Veyahut kişi, iş hayatında bir terfi alacaktır yada maaşında bir miktar artış olacaktır. Eğer fal sahibinin hayatında sonuçlanmayı bekleyen olaylar var ise bu olayların en hayırlı ve en güzel şekilde sonuçlanacağına dalalettir. Kişinin bütün sıkıntılarının hafifleyeceği, ticari kazançlar sağlayacağın yönelik yorumlanır. Tabi ki kişinin yine de her kötü duruma karşın hazırlıklı olması ve elindeki parayı idareli kullanmasında yarar vardır.

Aşk Hayatı

Hayatınıza yeni birisini alacaksınız. Uzun zamandır olan yalnızlığınız kısa süre zamanda sona erecek. Partneriniz ile olan ilişkinizi başka bir boyuta taşıma kararı alacaksınız yani yakın zamanda bu kararı evlendirme ile taçlandıracaksınız. Arkadaş ortamına yeni arkadaşlıklar katabilirsiniz. Bunlarla yeni bir ortam kuracaksınız. İlişkinizde yaşadığınız tartışmalar yerini mutlu zamanlara yer alacak ve beraber mutlu döneme gireceksiniz. Evli bir çift iseniz eğer evliliğinize dışarıdan müdahale eden kişiler olacak. Ama siz eşinizle bu müdahalelere kulak asmayacaksınız ve ilişkinize zarar gelmesini istemeyeceksiniz. Uzun zamandır birlikte olduğunuz kişiyi artık aileniz ile tanıştırmak isteyeceksiniz ama bunun için bir süre beklemek zorunda kalacaksınız. Partnerinizin kısa sürelik uzak bir yerde işi çıkacak ve biraz ayrı kalmak zorunda kalacaksınız. Bazı şeyler için biraz sabretmeniz gerekecek.

Aşk hayatınız sizin istediğiniz gibi ilerliyor. Mutlu ve huzurlu günler her daim sizin yanınızda olacak. Partneriniz romantik olduğu için sizi yakın zamanda küçük bir sürprizle şımartacak hazırlı olmanız gerekiyor. Partneriniz de sevmediğiniz bazı kişilik özellikleri var bu da ilişkinize biraz da olsa zarar verecek ama siz kötüye gitmemesi için bu durumu düzelteceksiniz. Sevgiliniz yada eşiniz le bir yerlere gitmek için plan yapacaksınız. Bu yerlerde güzel zamanlar geçirip, güzel vakitler geçireceksiniz. İlişkinizi ayrı bir boyuta getireceksiniz.Sıkıntılarınızı bir tarafa bırakıp mutlu olmak için daha çok çaba sarf edeceksiniz.

Para

Bu zamanlarda biraz da olsa parasal olarak açılmışsınız bu da sizin ekonomik gelirinizi sarsmış. Biraz işlerinize daha yoğun vererek para durumunuzu kapatmaya çalışacaksınız. Eğitim durumunuz için paraya ihtiyacınız olacak ve bu parayı en zor zamanınız da aile büyüklerinizden birisi ödeyecek. Siz de eğitiminizde daha iyi giderek iş hayatınızı daha iyi seviyeye getireceksiniz. Bu ay ihtiyacınız çok olacak ama ekonomik anlamda kötü olacaksınız ve paraya ihtiyacınız olacak. İhtiyaçlarınızı karşılamak için çalıştığınızdan daha çok çalışmanız gerekecek ama en sonda hedeflediğiniz aşamaya geleceksiniz.

Ekonomik durumunuzun kötüye gittiği anda beklemediğiniz yerden yardım gelecek. Bu yardım size çok iyi gelecek. Bir süre sonra geliriniz açılacak ve parasal konuda sıkıntı çekmeyeceğiniz döneme gireceksiniz. Para kazanmak için çeşitli iş ve deneyimlere başvuracaksınız ve yeni tecrübeler edineceksiniz. Yakın bir zaman da alışverişe çıkacaksınız ve bu alışverişte çok güzel pazarlıklar yapacaksınız ve iyi bir fiyatla alışverişinizi tamamlayacaksınız. Partnerinizle beraber ileriye dönük parasal konuda yatırım yapma kararı alacaksınız ve bu kararla güzel kazançlar edineceksiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Kısa bir süre bir iş için ailenizden uzak da yaşama durumunuz olabilir ama bu pek fazla sürmeyecek. Aileniz ani bir kararla bulunduğu yerden başka bir şehre taşınma olasılığı olacak. Ailenizden birisi bu sene emekli olmayı düşünüyor ve bu düşüncesi de kısa süre içerisinde gerçekleşecek. Yaşamınız da olan arkadaşlıklarınızı kısa süre içerisinde gözden geçireceksiniz ve bazılarıyla yollarınızı ayıracaksınız. Kendinize uygun yeni arkadaşlıklar edineceksiniz bunlar sizin için kalıcı olacak. Ailenizin üzerinde nazar olabilir dışarıdaki kem gözlü insanlara biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Hayatınızda eskiden olan bir arkadaşınızı hiç beklemediğiniz zamanda göreceksiniz ve moralinizi bozacak ama moralinizi hemen düzeltecek işlere yöneleceksiniz.

Hayatınızda bazı değişiklikler isteyeceksiniz ve bunları değiştireceksiniz. Yeni eşya, yeni arkadaş, yeni aşk, yeni umutlar hep yenileyeceksiniz ve yeni bir hayata adım atacaksınız. Eski hayatınızda mutlu olmadığınız için bu yeni hayatınız size üzüntü vermeyecek aksine mutlu olacaksınız. Bu zamanlarda aileniz ile bağlılığınız daha çok artacak. Onlara daha çok ihtiyaç duyduğunuzu düşüneceksiniz. Aile bireyleriniz den biri eğitimi için başka ülkeye gidecek ve bir kaç sene içerisinde de dönmeyecek. Siz de bu kişiden örnek alıp sizde böyle bir yere plan yapacaksınız ve sizde bir kaç sene içerisinde yanına gideceksiniz.

İş ve Kariyer

İşiniz ile yakın zaman da yeni gelişmeler olacak. Eğitim hayatınızda güzel işer başardığınız için iş hayatınız da yaşadığınız zorlukların üstesinden çabucak geleceksiniz. Kariyer hayatınızı geliştirmek için çeşitli seminerlere katılacaksınız. Kariyer hedeflerinizi güzel şekilde tamamlamış olacaksınız. İşsiz iseniz yakın zamanda istediğiniz bir şekilde işe sahip olacaksınız. Bu iş de çok yoğun tempoda çalışacaksınız ve kısa bir süre sonra başka departmana geçeceksiniz. İşinizdeki yoğunluktan dolayı sosyal hayatınızı tamamen kapalı kutuya alacaksınız. İş yerinizde fazla ön planda olacaksınız bu ön planda olmanız iş arkadaşlarınız tarafından kıskançlığa dönüşecek fakat bu kıskançlık sizi olumsuz etkilemeyecek.

İşinizdeki seviyenizden dolayı işlerinizi daha iyi yapmaya çalışacaksınız. Patronunuz tarafından bu iyi çalışmanız ikramiye ile ödüllenecek. Bu ikramiye ile kariyerinizi daha iyi geliştirmek için çeşitli şehirlere gidip seminerlere katılacaksınız. İş yerinizde arkadaşlarınız ile ortak bir işe girişeceksiniz ve bu iş sayesinde güzel yerlere geleceksiniz. Ortaklarınız ile güzel işlere daha çok adım atacaksınız ve uzun süreli ortaklıklar kuracaksınız.

Sağlık

Fazla yoğun çalışmanızdan dolayı bir süre sonra yorgun düşeceksiniz. Bu yorgunluktan dolayı bir yere kalkamayacaksınız ve enerji toplamanız gerekecek. Bu süreçte önceden olan hastalığınız ortaya çıkacak bir süre tedavi görmek zorunda kalacaksınız. Bu tedavi süreci size iyi gelecek ve kendinizi toparlama fırsatınız olacak. Enerji düşüklüğünüz işinizi de etkileyecek ve işinizde düşüklük yaşayacaksınız. Kendinizi hemen toparlamak için uğraşacaksınız. Bu toparlama sürecinde doktora başvurmadan kendi yöntemlerinizle evde tedavi uygulayacaksınız.

Yakın zamanda bel ve boyun ağrısı çekebilirsiniz ve bir süre boyunluk ile gezmek zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınıza çok önem veriyorsunuz ufak bir şey olsun hemen doktora başvuruyorsunuz. Beslenmenize dikkat etmeli ve doğal olan taze meyve sebzeleri bol bol tüketmeye dikkat etmeli, mevsimsel hastalıkların önüne geçmelisiniz. Aksi halde sürekli olarak ilaç kullanmak bir süre sonra sizi rahatsız edebilir.


 

Kahve Falında Arapça Muhammed Yazısı Görmek

Bir düğün, nişan ya da davet gibi kalabalık bir ortamda birisiyle tanışıp kendinizi oldukça sevdireceksiniz demektir. Daha sonra öğreneceksiniz ki bu kişi çok yüksek makamlarda çok etkin, çok nüfuzlu bir insan. Bu insanla o gün ve sonrasında kuracağınız dostluk sizi de oldukça yüceltecek. İş anlamında oldukça yükselecek, çok büyük paralar kazanacaksınız, bunun yanında da saygınlığınız en üst düzeye gelecek, her ortamda, her platformda sözü geçen biri haline geleceksiniz uzun zamanda. Bu biraz zaman alacak ancak kökleşerek, yavaş yavaş gerçekleşeceğinden yeriniz, kariyeriniz, kazancınız oldukça sağlam temelli olacak. Tüm ömrünüz boyunca devam edecektir.


 

Kahve Falında Arapça Yazı Görmek

Ufak tefek birkaç sorun dışında hiç dertsiz, tasasız, ferah, huzurlu, rahat, mutlu bir hayat yaşayacak demektir. Bu başarıların temeli sizin iyi huyunuz ve samimiyetinizle tanıştığınız o adam tarafından atılacağından siz bu huyunuzu, özelliğinizi sakın kaybetmeyin. Çok büyük yerlere getirecek bu iyi karakteriniz sizi. Yarım bıraktığınız bir şeye tekrar heves edip başlayacağınıza yorumlanır. Uzunca bir süre önce yapmaktan vazgeçtiğiniz bir hobinizle tekrar uğraşmaya başlayacaksınız demektir. Bu bir çeşit spor olabilir. Duygusal anlamda yorumlanırsa eğer, eskiden çok kısa bir süre birlikte olduğunuz, yarıda kalmış bir aşk yeniden alevlenebilir. Kısa bir zaman sonra bu insanla tekrar karşılaşacak uzun uzun muhabbet edip geçmişi yad edeceksiniz. O an aslında birbirinize ne kadar uygun olduğunuzu anlayacak, yeniden başlamak için her ikiniz de adım atacaksınız. Sonu çok hayırlı olabilir bu ilişkinin.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Arapça Yazı

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.