Kahve Falında Allah Yazısı Görmek

Kahve Falında Allah Yazısı Görmek
1 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 6.084 kez okundu.

Kahve falında Allah yazısı görmek, kişinin manevi olarak Allah’a yakın olduğunu ve şükretmeyi bilen biri olduğunu simgeler. Öncelikli olarak akla bu gelmelidir. Çünkü kahve falları bizlerin görünmeyen taraflarımızı ortaya çıkarmayı sağlar. Manevi olarak Allah’a yakınlaşmış ve dualarla sürekli iletişim halinde olduğu düşünülür. Bu kişinin yıllardır çektiği cefanın son bulacağına dalalet eder.

Ruh hali hakkında da haberler vermektedir. Eğer kişi, uzun yıllar cefa ve sıkıntı çekmiş ise ve bu kadar olumsuz duruma rağmen Allah’a isyan etmemiş, durumunu imtihan olarak kabul etmişse artık bunun mükafatını alma vaktidir. Büyük bir hayra alamettir. Bu alametler kendini; bir eş ile, bir mülk ile gösterebilir. Eğer falı yorumlanan kişi bekar ise, hayırlı bir eş ile evleneceğine dalalettir. Eğer büyük maddi sıkıntılar yaşamış ise, bolluk ve bereketle karşılaşacağına veya bir mülk edineceğine dalalettir. Veyahut kişi, iş hayatında bir terfi alacaktır yada maaşında bir miktar artış olacaktır. Eğer fal sahibinin hayatında sonuçlanmayı bekleyen olaylar var ise, bu olayların en hayırlı ve en güzel şekilde sonuçlanacağına dalalettir. Kişinin bütün sıkıntılarının hafifleyeceği, ticari kazançlar sağlayacağın yönelik yorumlanır. Tabi ki kişinin yine de her kötü duruma karşın hazırlıklı olması ve elindeki parayı idareli kullanmasında yarar vardır. Kişinin çevresinde iki yüzlü bir çok insan vardır ve bunların bir çok zararını görebilir ve kötü niyetli insanlardan tarafından zarara uğrayabilir.

Kahve Falında Arapça Muhammed Yazısı Görmek

Bir düğün, nişan ya da davet gibi kalabalık bir ortamda birisiyle tanışıp kendinizi oldukça sevdireceksiniz demektir. Daha sonra öğreneceksiniz ki bu kişi çok yüksek makamlarda çok etkin, çok nüfuzlu bir insan. Bu insanla o gün ve sonrasında kuracağınız dostluk sizi de oldukça yüceltecek. İş anlamında oldukça yükselecek, çok büyük paralar kazanacaksınız, bunun yanında da saygınlığınız en üst düzeye gelecek, her ortamda, her platformda sözü geçen biri haline geleceksiniz uzun zamanda. Bu biraz zaman alacak ancak kökleşerek, yavaş yavaş gerçekleşeceğinden yeriniz, kariyeriniz, kazancınız oldukça sağlam temelli olacak. Tüm ömrünüz boyunca devam edecektir.

Kahve Falında Arapça Yazı Görmek

Ufak tefek birkaç sorun dışında hiç dertsiz, tasasız, ferah, huzurlu, rahat, mutlu bir hayat yaşayacak demektir. Bu başarıların temeli sizin iyi huyunuz ve samimiyetinizle tanıştığınız o adam tarafından atılacağından siz bu huyunuzu, özelliğinizi sakın kaybetmeyin. Çok büyük yerlere getirecek bu iyi karakteriniz sizi. Yarım bıraktığınız bir şeye tekrar heves edip başlayacağınıza yorumlanır. Uzunca bir süre önce yapmaktan vazgeçtiğiniz bir hobinizle tekrar uğraşmaya başlayacaksınız demektir. Bu bir çeşit spor olabilir. Duygusal anlamda yorumlanırsa eğer, eskiden çok kısa bir süre birlikte olduğunuz, yarıda kalmış bir aşk yeniden alevlenebilir. Kısa bir zaman sonra bu insanla tekrar karşılaşacak uzun uzun muhabbet edip geçmişi yad edeceksiniz. O an aslında birbirinize ne kadar uygun olduğunuzu anlayacak, yeniden başlamak için her ikiniz de adım atacaksınız. Sonu çok hayırlı olabilir bu ilişkinin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git