Kahve Falında Alkol Görmek

Kahve Falında Alkol Görmek
5 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 788 kez okundu.

Kahve falında alkol görmek, sizin için iyiye işarettir. İyi bir başlangıca imza atacağınızı simgeler. Gördüğünüz alkoller geçmişinizi yakıp yıktığınızı ve yeni başlangıçlara yelken açtığınızı vurgular. Sadece size bu güzel haberi değil de daha birçok müjdeyi verir. Yazımızı okuyarak devamını da daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Sizin zihninizi silecek cesareti sonunda bulabildiğinizi gösterir. Çeşitli nedenlerden dolayı geçmişinizde birçok yanlış yaptınız fakat artık bunların üstesinden gelebileceğinizi simgeler. Şu an iyiye gittiğinizi ve yakın zamanda bu dertten sıyrılmanız için yükünüzün hafifletildiğinden bahseder. Yükünüzün hafifletilmesi demek ise paylaşılacak ikinci bir kişi olmasıdır. İyiye işaret olan bu özellik yeni aşklara ya da arkadaşlıklara yelken açacağınızdan bahseder. Sizin hayatınızda olumsuz giden şeylerin de olumlu olacağına işarettir. Belirli dertleri yine bir ikinci kişi ile aşarak kurtulacağınızı söyler. Bu ikinci kişinin size hayrı oldukça büyük olacak. Bir elmanın diğer yarısını tamamlamanın mutluluğu ile birçok şeyi yerine oturtacaksınız ve bu yükü birlikte sırtlanacaksınız. Size çok büyük yardımı dokunacak ve hayatınızın aşkı olacak bu kişiye de merhaba demenizi söylüyor.. Ayrıca sizin hayatınızın dolu fakat kısa olduğunu da vurguluyor. Bu dolu ve sayılı ömrünüzde sevdiklerinizi üzmemeniz gerektiği de özellikle belirtiliyor. Anlaşamadığınız insanlar ile daha yakın bir çevre kurmanız gerekiyor bu süreçte. O zaman kimsenin sizin hakkında kötü düşünmemesinin sizi rahatlatacağını da vurguluyor. Yeni insanlar ve yeni başlangıçlara yelken açacağınız bu macera da sizi yalnız bırakmayan insanlarla hep birlikte mutlu mesut yaşamanız sizin için en iyisi olacaktır. Güzel ve hızlı bir hayatın habercisi. Atraksiyonu seven biriyseniz hayatınızda sizi büyük maceraların beklediğini unutmayın.

Kahve Falında Şampanya Görmek

Gün geçtikçe değerini daha iyi anladığınız kişilerin çevrenizde olması size büyük bir huzur ve mutluluk veriyor. Eski bir arkadaşınız ile tesadüfen başka bir şehirde karşılaşarak hasret giderebilirsiniz. Saygı duyduğunuz büyükleriniz tarafından takdir görmek çok hoşunuza gidiyor fakat bu yükü kaldıramamaktan da arada sırada endişe ediyorsunuz. Sevdiğiniz kişileri ilginizle bunaltmanız onları bazen sıksa da çoğu zaman bu ilginiz onların hoşuna gidiyor. Sakin bir geleceğiniz, düzenli bir işiniz ve mutlu bir yuvanız olacak.

Zorlu işleri başarmak için zamana ihtiyacınız olduğunu gösterir. Mutsuz olduğunuz anlarda verdiğiniz kararlar ileride pişman olmanıza neden olabiliyor. Gereksiz takıntılar yaparak hayatı daha çekilmez kılmak gibi bir huyunuz var. Çok ince düşünen yapınız olması çoğu zaman çabuk kırılmanıza neden oluyor. Duygusal ve romantik anlar yaşayacağınız sevgiliniz ile aranızda yaşadığınız küçük anlaşmazlıkları tatlıya bağlayacaksınız. İş hayatınızda kendinizi riske atarak büyük başarılar elde edeceksiniz. Sevdiklerinizi şımartmanız gereken zamanlar olabilir ve sizden bekledikleri ilgiyi onlara vermeniz için zaman ayırmanız gerekebilir.

Kahve Falında Rakı Görmek

Hasret duygusuna, özleme, sevince ve iyiliğe yorumlanılır. Bu güne kadar alnınızın akıyla kazanmış olduğu helal paraya ve hayat boyu uğraş verdiğiniz tüm işlerinizin karşılığını fazlasıyla alacağınızı temsil etmektedir. Yapacağı bir kötülükten geri döneceğine ve bunu düşündüğü için pişman olacağına, bir daha böyle hatalar yapmamak için çevresindekine ve kendisine dikkat edeceğine yorumlanılır. Raha çok eve girecek olan berekete ve helal kazanca tabir edilir. Sorumluluklarınızın bilincinde olan bir kişiliğe sahip olduğunuz için ne kendinizi nede ailenizi başkasına mahcup edip onları hayal kırıklığına uğratıyorsunuz. Birtakım sırlarınızın ortaya çıkması üzerine zor günlerin sizleri beklediğine ancak ortaya çıkan bu sırlar aileniz ve sizin için daha hayırlı olacağını ifade eder. Maddi sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, huzur dolu bir geleceğin sizi beklediğine, sağlıklı bir yaşam sürdüreceğinize ve kısa sürede oldukça yüksek kazançlı yatırımlarda bulunacağınıza işaret eder.

Bulunduğunuz konumdan rahatsız olmanıza rağmen çok sabırlı davrandığınız için yakın zamanda hak ettiğiniz mertebeye yükseleceğinize işaret eder. Çevrenizde sizleri bir hayli kıskanan kişilerin olduğuna, çok çekici ve seks bir yüz ifadesine sahip olduğunuz için taliplerinizin günden güne çoğalacağına tabir edilir. Evinize veya iş yerinize almış olduğunuz eşyaların temiz bir o kadar da kaliteli görünmesine dikkat ettiğinize ve iş hayatınızda rakiplerinizden daha dişli çıktığınız için sizlerin daha başarılı olduğunu ifade ermektedir. Kısa zamanda kolay yoldan ama helal bir şekilde servetinize servet katacağınıza, bundan sonraki hayatınızı gönlünüzün her istediğini yaparak yaşayacağınıza yorumlanılır. Ailenizin istediği üzerine uzakta olan bir akrabanız ile dünya evine gireceğinize, evleneceğiniz kişiyi ilk başta sevmeseniz de, daha sonra eşinize aşkla ve sevgiyle bağlanacağınıza yorumlanılır.

Kahve Falında Kırmızı Şarap Görmek

Bereket ile yorumlanır. Kişi bereket ve bolluk içerisinde bir döneme girecektir. Borcu olan bir kimse ise borçlarından kurtulacak ve rahata erecek demektir. Uzun zamandır beklediği bir rahatlama demektir. Bir kimsenin bel bağladığı sallanmakta olan bir para işini çözüleceği ve o parayı artık yakın zamanda alacağı anlamına gelir.

Bir diğer yorumu ile yalancı ve iki yüzlü bir kadın tarafından kandırılmaktır. Tanışacağı yalancı bir kadın tarafından kandırılacak ve zarar uğratılacaktır. Eğer yanında bir harf var ise yakınlarda tanışacağı ismi içerisinde orada yazan harfin bulunduğu birini hayatına fazla sokmaması kendi yararına olacaktır. Bir kutlama ile de yorumlanır. Büyük ve son derece kalabalık bir kutlama olacağı ve fal sahibinin bu kutlama içerisinde önemli bir yeri olacağı ve hatta organizasyonun büyük bölümünde emeğinin olacağı anlamına gelmektedir. Bu bir düğün, bir organizasyon ya da bir tebrik kutlaması olabilir. Eğer fincanın içerisinde değil de tabakta çıkmış ise o zaman yorumu farklı bir şekilde yapılmaktadır. Kahve fincanının tabağında çıkması keder ile yorumlanır. Kişi bir üzüntü yaşayacaktır. Hayati bir durum olmasa da bir kalp kırıklığı ya da bir vicdan azabı ile alakalı bir durum olacaktır.

Kahve Falında Beyaz Şarap Görmek

Bir kız çocuğu müjdesidir. Fal sahibi evli bir kimse ise bir kız çocuğu ile müjdelenmektedir. Müjde diyoruz çünkü beyaz şarap bu kız çocuğunun hem şans getireceği hemde aileyi birbirine bağlayan nitelikli iyi yürekli güçlü ve vefakar biri olacağını göstermektedir. Pek çok ailede erkek çocukların bile üstlenemeyeceği kadar çok sorumluluk üstlenecek ve anne ve babasının bakımı ve geçimi ihtiyarlıklarında ihtiyaçları ile ilgilenecek bol kazançlı bir işte başarı ile çalışacak ve kazancı ile ailesi için yatırımlar yapacak ailesini ev bark sahibi edecektir. Bu nedenle de evli bir kimsenin, kız çocuğu müjdesi olarak yorumlanır.

Ayrılık ile de yorumlanır. Kişinin birlikte olduğu insandan ayrılacağı anlamına gelir. Evli ise boşanacak, nişanlı ise nişanı atacak ve sevgili ise ilişkilerine son verecektir. Bu ayrılığın neden bir ihanet olacaktır. Bu ihanet şu an sürmekte olup ortaya çıktığında ayrılık ile sonuçlanacaktır. Fakat üzücü olan şudur ki her iki tarafta birbirini sevmekte iken bu ayrılık yaşanacaktır. Birlikte olduğu insanın bir macera arayışı güzel bir beraberliği sonlandıracak ve bunun neticesinde de her iki tarafta gözyaşı dökecektir. Etrafında yer alan bazı sembollere göre farklı farklı şekillerde de yorumlanabilir. Eğer yanında herhangi bir harf var ise bu o ihanete konu olacak kişinin isminin içerisinde o harfin bulunduğu anlamına gelir.

Kahve Falında Viski Görmek

Geleceğiniz için önemli kararlar alacağınız bir sürece gireceğinizi gösterir. Sıklaşan akraba ziyaretleri sizi bir süre bunaltabilir. Sakin görüntünüzün altında içinde fırtınalar kopan bir insan yatıyor. Sizin duygusal tavrınızın çoğu kişi farkında olmasa da sizi yakından tanıyan herkes kalbinizin çok yumuşak olduğunu düşünüyor. Eğitim hayatınızda çok istediğiniz bir eğitimi almak için harekete geçeceksiniz.

Ciddi sonuçlar doğuracak bir girişime imza atacağınızı gösterir. Şanslı bir döneme girecek ve hayal ettiği planlarını tek tek yerine getirecek demektir. Canınız her sıkıldığında yanınızda görmek istediğiniz kişilerin uzağınızda olması bazen canınızı sıkıyor. Hasret ve özlem sizi yorgunluğa sürüklese de çabuk toparlanmasını biliyorsunuz. En güzel günlerinizi sevdiğiniz kişinin yanında geçireceğinize inanıyorsunuz. Değer verdiğiniz kişilerden aynı değeri görememek sizi çoğu zaman üzse de bu durum sizi aslında güçlü kılıyor. Seçiminizi yaptığınız bazı konular için pişmanlık duyabilirsiniz. Fakat moralinizi bozmak yerine bunu avantaja çevirmeye çalışmalısınız.

Kahve Falında Likör Görmek

Çok da kolay kolay mümkün olmayan herkesin ayırt edemeyeceği bir durumdur. Bu tatlı bir aşk sarhoşluğu ile yorumlanır. Fal sahibi bekar bir kimse ise romantik bir aşka yelkene açacağına, evli bir kişi ise de eşi ile arasında ki aşkı tazeleyecek güzel günlerin geleceğine aralarında ki bağların bu sayede güçleneceğine işarettir.

Arkadaşlıklara çok değer veren, dostları arkadaşları için her şeyi yapmaya hazır, çevresinde ki insanlar tarafından da çok sevilen bir kimseye işarettir. Bu kimse vicdan ve merhamet duygusu da gelişmiş olup duygusal olarak kırılgan bir yapıya sahiptir. Bazı yorumculara göre kişinin kendini bitmek bilmeyen bir eğlence ve laylaylom dünyasına kaptırdığı ve bu hayatın içerisinde bütün sorumluluklarını unuttuğu anlamına gelir. Bu kişiler aslında yanlış bir arkadaşlığın neticesinde bu duruma gelmiş ve bu arkadaşlığını sonlandırması halinde yeniden eski hayatına dönecektir ve bu süreçte yaptığı hataları telafi edecektir. Tatlı dilli sevecen biri ile de tabir olunur. Kişi bekar ise bu kişinin yakın zamanda tatlı dilli, güler yüzlü, bulunduğu ortamlarda kısa zamanda kendini sevdirip benimseten üstelikte yalansız riyasız bir kişi ile tanışacağı ve bu kimse ile duygusal bir bağ kuracağı anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Rakı Balık Görmek

Hayatınızda kafanızın Allah bullak olacağı ve büyük bir ikilemde kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Sakin ve huzurlu hayatınızdan sıkılarak adrenalin arayışına girebilirsiniz. Saçma sapan konularda takıntı yapmanız çevrenizdekilerin canını sıkıyor olabilir. İstemeden ve bilmeden de olsa bazı kişilerin kalbini kırmış olabilirsiniz ve bu kişilerden özür dilemelisiniz. Hayatınıza renk katmak için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Mutlu ve güzel günlerin hayali ile kendinizi avutuyorsunuz fakat bir türlü harekete geçme cesaretini içinizde bulamıyorsunuz. Geçmişte yaşamış olduğunuz maddi ve manevi sıkıntılı günleri geride bırakarak yeni ufuklara yelken açacaksınız.

Kahve Falında Alkol İçen Kadın Görmek

Derdi de dermanı da birinde bulacağınızı anlatır. Bu kişinin size iyi ve kötü açıdan getirilerini anlatır fakat kötü anlamda olan her şeyin bir şekilde tatlıya bağlandığını da unutmamak gerek. Her alanda size iyi ve kötü getirileri olacak bu şahısın size yönelik olan her şeyini incelemeye ne dersiniz?

Bir şeye kederlendiğinizde kolunu size açacak olanın aynı kişi olması hakkındadır. İçki içen insan daha bir dertlenir ama dermanı da yine içmekte bulur ya işte bu da tam olarak öyledir. Bir şeye dertlenirsiniz ve sonunda dermanınız da derdinizin kaynağındadır. O yüzden dermanınızı başka yerlerde aramıza gerek olmayacağını ve daima yanı başınızda bulacağınızı anlatır. Size başlarda maddi yönden büyük bir sıkıntısı olacaktır fakat daha sonra sizin yükünüzü hafifletecektir. Aynı şekilde sağlık konusunda sizi riske atacak olan bu kadın bir de size şifa olacaktır. Çekeceğiniz sorunlarda yaratıldığından fazlasını size vaad edecektir. Sadece sizin ruh eşinizi ifade etmez. Bu bahsedilen kişi sizin en yakın arkadaşınız veya birinci dereceden akrabanız da olabilir. Bu alternatifleri de göz önünde bulundurmalısınız. Asıl kahve falında gördüğünüz kısmetiniz sayesinde sorunlar ile mücadele etmeyi de kavrayacaksınız. Sizin açınızdan iyi olsa gerek. ”Sorunlar nasıl birlikte aşılır?” sorusuna kendiniz yaşayarak cevaplarsınız. Bu konuda bu falın size getirisi oldukça çok olmalı…

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git