Kahve Falında Alev Görmek

Kahve Falında Alev Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.761 kez okundu.

Kahve falında alev görmek iş ve okul hayatında yeni yollar açılacağı, bu yolların başarıyla sonlanacağı ve tüm çalışmaların kolaylaşacağı anlamına gelir. Alev sombolü sıkıntılı günlerin geride kalacağı, bu sıkıntı ve zorlukların aşılacağı anlamına gelir. Her şeyin yanı sıra sizlerin hayatına bu sıralar karşı cinsinizden olan birinin girmek üzere olduğunu ve bu kişiye de yanarcasına bağlanacak olduğunuzu işaret etmektedir. Sizler bu kişiyi bu kadar sever iken bunu ona hissettirmez iseniz de ellerinizden de kaçırabilecek olduğunuzu göstermektedir. Bu kişi eğer sizden herhangi bir sinyal alabilse o da sizlere karşı böyle duyguları besliyor. Fakat siz o kişiye bu durumu hissettirmek yerine daha çok saklamayı tercih ediyor olmanızdan dolayı da her an kaçırabilecek olduğunuzu unutmayın. Aşık olmak ya da delice sevmek yerine ayrılıkları da işaret etmektedir. Ne kadar karşınızda olan kişiyi seviyor iseniz sevin bunu ona hissettirmez ya da ona karşı yanlış bir şey yapar iseniz de onu kayıp etmeniz an meselesi olabilir. Karşınızda olan kişiden ayrıldıktan sonra içinizin ne kadar derin acıdığını ve yandığını işaret ediyor olsa bile sizler kendi gücünüz ile bu durumun en iyi şekilde üstesinden gelebilecek ve başarıyı elde edebileceksiniz.

Tutkulu bir aşk olarak da yorumlanır. Fal sahibi bekar ise tutkulu bir aşkın çok yakın olduğu, fal sahibi evli ise evliliğin ilk günlerindeki tutkulu günlere dönüleceği anlamına gelir. Falında yangın alevi gören kişi yakın zamanda müjdeli ve mutlu bir haber alacak demektir. Kahve falında alevle yandığını gören kişi ameliyat geçirebilir. Harlı bir ateş maddi ve manevi anlamda iyileşmeye ve bolluğa işarettir. Ayrıca gören kişinin günahlarından tövbe etmesi gerektiği sonucu da çıkabilir. Cehennem ateşi olarak da yorumlanabilir. hayatınızdaki doğru ve yanlışların farkına varmanız gereken bir zamana geldiğiniz anlamına gelir. Sizler için sağlık problemlerinin kapıda olduğunu gösterir iken bir yandan da sadece sizlerin değil sevdiğiniz kişilerin de bir hayli hastalıklar ile uğraşıyor olduğunu göstermektedir.

Sevdikleriniz ile bu ara pek zaman geçirmiyor oluşunuzda sizleri bir hayli sonuçlarında yıpratacak ve kayıplar ile karşılaşınca da büyük bir çöküntü yaşayabileceksiniz. Sadece kendiniz ya da sevdikleriniz için olan hastalıkları da değil kalp kırıklıklarını da işaret etmektedir. Sizler bu ara attığınız adımları düzgün atmak yerine biraz daha saçma ya da kalp kırıcı sonuçlar doğuracak şekilde atar iseniz de hem çevrenize hem de kendinize bir hayli acı verebilirsiniz. Artık sizlerin harekete geçerek çevrenizdeki insanların gönlünü almanız gerektiğini de işaret etmektedir. Biraz daha olumlu ve yapıcı bir şekilde insanlara yaklaşır iseniz o zaman ne sevdikleriniz sizlere kırılır ne de siz bu durum ile karşılaşarak onlar ile yüz göz olmak zorunda kalırsınız. Mantıklı hareket etmenin sizlere verdiği mutluluğu emin olun ki sizlere kimse veremez. Başka anlamları da vardır. Alev sembolü hayatınızda bir şeylerin ters gittiği anlamına gelir. Bu durum karşısında oturup düşünmek gerekir. Alev sembolünün mutluluk, mal kaybı, üzüntü, zenginlik, iyi haber gibi farklı farklı anlamları vardır. Bütün bu farklı ve birbirine zıt olan anlamlar fincandaki diğer figürlerin anlamına göre çıkar. Doğru sonuçlar için iyi bir falcıya gitmek gerekir. Aksi halde anlamlar birbirine zıt olduğu için çok yanlış sonuçlar da çıkabilecektir.

Kahve Falında Yangın Görmek

Birçok yorumcu için kötülüklerin habercisidir. Borçlarınız varsa daha çok artacağına, ödeme sıkıntısı çekeceğinize işarettir. Aile büyüklerinizle bir konuşma sırasında problemlerle karşılaşacağınıza ve bu durumun yıkıcı bir hal alacağına; bu nedenle de dikkatli ve yapıcı olmanız gerektiğine delalet eder. Yangın sembolünün bir diğer manası ise sağlıkla ilgili büyük sorunların yaşanacağıdır. Sağlınıza bu aralar çok dikkat etmelisiniz. Ayrıca evinizin bereketinin azalacağı, sıkıntıların baş göstereceği şeklinde yorumlanmaktadır. Sevgiliniz veya eşinizle problemleri çözmekte zorluklar çekebilirsiniz.

Evinizde bolluğun ve bereketin yaşanacağına işaret eder. Ticari ilişkilerinizde olumlu gelişmelerin yaşanacağını, iş yerinde parlak bir mevkiye sahip olacağınız yönünde yorumlanmaktadır. Eğitim ile ilgili bütün engellerin ortadan kalkıp, sonuçlarının olumlu olacağına ve heyecanlı bekleyişin biteceğine de delalet eder. Aile içindeki sıkıntının biteceği, eşiniz veya sevgiliniz büyük bir sürpriz ile karşınıza geleceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Yangın sembolü ayrıca çok yakın zamanda, ani bir şekilde birinin evliliği olacağına ve mutlu bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Etrafınızdaki herkes başı sıkınca size koşuyor çünkü yardım etmeyi çok seviyorsunuz. Kapınızın herkese açık olması yalnızlıktan da kurtulmanıza vesile oluyor. Oldukça becerikli bir insansınız ama anlamadığınız konularda yardım almaktan çekiniyorsunuz. Size yakın olan insanları kırmaktan korkuyorsunuz çünkü zamanında en yakınlarınız tarafından fazlasıyla kırılmışsınız. Maddi anlamda kafanız oldukça rahat ama eksiklerinizi tamamlamak için krediye ihtiyaç duyacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git