Kahve Falında Ağlayan Bebek Görmek

Kahve Falında Ağlayan Bebek Görmek
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.234 kez okundu.

Kahve falında ağlayan bebek görmek, genel anlamda bebeğin cinsiyetine göre iyi ya da kötü anlamlara gelmektedir. Eğer Ağlayan bebeğin cinsiyeti erkekse fal sahibinin güzel davranışlarda bulunup etrafındakilerin takdirini alacağına, hoşuna giden bu iltifatlardan sonra öz güvenini güçlendireceği ve her zaman bir öncekinden daha iyi tavırlar sergilemeye başlayacağı anlamına gelmektedir. Eğer ağlayan bebek kahve fincanının tabağında görülüyor ise; aile büyüklerinden birinin maddi ya da manevi desteğiyle işlerinde çok başarılı olacağı ve kazancını hayır işlerine kullanacağını göstermektedir.

Kahve Falında Ağlayan Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?falda ağlayan bebek

Falda ağlayan bebek görmek, fincanın iç kısmında ve ayrıca bir kız çocuğu ise fal sahibinin yaşadığı olaylar karşısında çok büyük bir ruhsal çöküntü içine düştüğüne işaret eder. Ayrıca da sürekli tedirgin olduğuna, çok büyük yalnızlık duyduğuna, ağır bir depresyon geçirdiğine ve daha büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşmamak için içine kapandığına işarettir.

Kahve falında ağlayan bebek görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ağlayan bebek görmenin anlamı ve ağlayan bebek kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git