Kahve Falında Ağda Görmek

Kahve Falında Ağda Görmek
31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 578 kez okundu.

Kahve falında ağda görmek her zaman hayırlı şeylere işaret eder. Yani fal sahibinin hayatındaki pisliklerden, istemediği yılışık insanlardan ve arınmak istediği bütün problemlerden kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Ağda Görmek Ne Anlama Gelir?falda ağda görmek

Falda ağda görmek etrafında beliren nesnelere ve fincandaki konumuna göre de yorumlanır. Ağda yapan bir kadın görmek içindeki sıkıntılı durumdan kurtulmak isteyen üzerindeki yüklerden arınmak isteyen bir insan işaret eder. Eğer bu kişi ağda yaptığı halde içindeki sıkıntı gitmemişse bu demek oluyor ki her ne kadar temizlenmek istemiş olsa bile sorunlarından tam olarak kurtulamamıştır. Sevdiğiniz insanlar etrafınızda fır dönmektedir ama siz onları affetmekte güçlük çekiyorsunuz çünkü daha önce yaptıkları hatalar ne olursa olsun aklınızdan çıkmıyor ancak bir yandan da onlara bir şans daha vermek istiyorsunuz. Eğer şans verecekseniz de geçmişi unutmamalı ve buna göre hareket etmelisiniz ki daha sonra yine üzülmeyesiniz. Ağda yapmak temizlenmek ,arınmak olarak yorumlanmaktadır yani iyi şeylere delalettir ama bir kısım yorumcu ise ağdayı hayatınızdan çıkardığınız pislikler ,kötü durumlar olarak tanımlar yani yine size kötü hissettiren şeyler var ancak bunun iyi tarafı onlardan kurtuluyor olmanızdır.

Falda Ağda

Ağda görmek iş yerinizde bazı ufak tefek problemler yaşayabilirsiniz demektir. Ancak bunlar tamamen sizinle ilgilidir. Bir süre insanların kalbini kıracak hareketlerde bulunabilirsiniz ruh haliniz pek dengeli olmayabilir o yüzden insanlara karşı ilişkilerinizde biraz daha sabır göstermeniz sizin için faydalı olacaktır. Yoksa kötü bir izlenim bırakmış olacaksınız. Yüzünüze karşı oldukça kibar olan ama sürekli arkanızdan konuşan ve sizi çekemeyen bir yakınınız var ona dikkat etmeli, onunla olan ilişkilerinize biraz mesafe koymalısınız.

Kahve falında ağda görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ağda görmenin anlamı ve ağda kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git