Kahve Falında Ağaçta Kuşlar Görmek

Kahve Falında Ağaçta Kuşlar Görmek
25 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.102 kez okundu.

Kahve falında ağaçta kuşlar görmek ne anlama gelir? Falda ağaçta kuşlar görmek genellikle mutlu bir haber alınacağına ya da fal baktıran bireyin beklediği, gerçekleşmesini umduğu bir olay hakkında olumlu sonuçlanacağına rivayet edilir. Aynı şekilde kahve falında ağaçta çıkan kuş sayısı ne kadar çoksa o kadar çok iyi haber alınacağı ve bolluk bereket ile özdeşleştirilir. Kahve falında ağaçta kuşlar çıkması genellikle maddi kazanç sağlanacağına inanıldığı için fazladan gelir, elinin bollaşması, para durumunun daha iyiye gideceği, daha iyi maddi olanaklara sahip olunacağına işarettir. Birden fazla kuş çıkması birden fazla yerden gelir elde edilebileceğini de gösterir.

Kahve Falında Ağaçta Kuşlar Görmek Ne Anlama Gelir, Ne Demek ?

Falda ağaçta kuşlar görmek birçok müjdeli olan haberin kısa süre içerisinde hepsinin teker teker gelmeye başladığını göstermektedir. Sizler eğer sabırlı bir şekilde her şeyin sizlerin yararı olmasını bekler iseniz o ağaçtan gelen kuşlar sayesinde her türlü meyveyi de toplayabileceksiniz. Hem iş hem eğitim hem de aşk hayatında mutlulukları beraberinde getiriyor olması da bir kişi için olabilecek tüm mutluluklara aynı anda sahip olmanın verdiği heyecanı yaşamanıza fırsat oluşturacaktır. Falda ağaçta kuşlar görmek bir yandan da evlilik gibi olayları da sizlere müjdelemektedir.

Kahve falında ağaçta kuşlar görmek sevdiğiniz bir insanın sizlere büyük bir sürpriz ile gelecek olduğunu da göstermektedir. Bu sürpriz ile o kişinin sizlere karşı olan duygularını hem en etkili şekilde anlayacak hem de kendi duygularınızdan da tam anlamı ile emin olabileceksiniz. Evlendikten sonra gelecek olan bebek ile de hem maddi anlamda hem de manevi anlamda gelen huzuru ve rahatlığı oldukça hızlı bir şekilde tadabileceksiniz. Sizler de etrafınıza eğer mantıklı bir şekilde bakar iseniz o zaman göreceksiniz ki işte asıl mutluluk sizlerin elleri içerisinde.

falda ağaça kuşlar

Falda Ağaçta Kuşlar Görmek Ne Anlama Gelir, Ne Demek ?

Kahve falında ağaçta kuşlar görmek ne demek ve kahve falı yorumu? Falda ağaçta kuşlar görmek, bekar kişiler için kısmet olarak da tanımlanmaktadır. Fazla kuş çıkması bay ya da bayandan hoşlanan birden fazla gizli kişi olduğunu gösteriyor olabilir. Kuşların gagalarının ön planda olması ise iyiye yorumlanmaz. Fal baktıran kişinin arkasından konuşulduğu anlamına gelir. Kahve falında ağaçta kuşlar çıkması kişinin düğün, sünnet gibi kalabalık bir mekanda bulunacağı ve orada çok ilgi çekmesi , tüm gözleri üstüne çekerek insanlar tarafından sorulmasına yol açacağı şeklinde de yorumlanır. Bu durumda tüm kalabalığın gizli gizli kişiye hayranlık duyacağı ve onu araştıracağı söylenir. Kuş sürüsü yılbaşına yakın milli piyango çıkacağına da işaret olarak gösterilir. Fal baktıran kişinin akrabalarının tıpkı ağaçtaki kuşlar gibi birbirlerine haber vereceği ve bu mutlu haberi yayacağı söylenir.

Falda çıkan kuşlar haber bekleyen kişi işsizse iş bulacağına, terfi edeceğine ya da mülakatta olumlu karşılanacağına, işi varsa işinde yükseleceğine dair de ipucu olarak gösterilir. Evin refah düzeyinin artmasına yol açacak gelişmeler olacağı belirtilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git