Kahve Falında Ağ Görmek

Kahve Falında Ağ Görmek
22 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.099 kez okundu.

Kahve falında ağ görmek, parasal anlamda güçlü bir döneme gireceğinize tabir edilir. Hayatınızda karışmış olan durumların düzeleceğine, güler yüzlü insanlarla tanışacağınıza, iş yerinizde yaptığınız başarılı işlerden dolayı mevkinizin yükseleceğine ve rızkı bol bir döneme gireceğinize tabir edilir. Fal sahibi bekarsa oldukça maharetli, çalışkan ve iyi bir insanla evleneceğine, bekar yakın zamanda eline toplu bir paranın geçeceğine tabir edilir. Normal hayatta olduğu gibi falda da hem iyi niyetlerin hem de oldukça bereketli olan durumların ve zamanların habercisi olmaktadır. Sizler hayatınızın her alanına eğer böyle bakar iseniz kayıp etmek ne anlama gelir hiçbir zaman öğrenmeyecek ve girdiğiniz her ortamda en büyük başarı sizlerin ellerinin içerisinde olduğu için de diğer insanlara bu duygunun ne anlama geldiğini bir türlü öğrenmelerine fırsat vermeyeceksiniz. Bereketin yanı sıra aşk hayatında da en belirgin huzurun işaretidir. Sizler insanlar için ne kadar çaba sarf ediyor iseniz insanlar da sizlerin iyi niyetini bilerek sizlere karşı böyle davranıyorlar ve her an da en büyük mutlulukları sevdikleriniz ile birlikte yaşayabiliyorsunuz. Bir de bebek beklemek üzere olduğunuzu da gösterebilir. Bebek gelir iken sizlerin evine huzuru ve bereketi ile gelecek ve istediğiniz hayatı o bebek sayesinde de en güzel şekilde yaşayabileceksiniz. Evli mutlu ve çocuklu olmanın gerçek tanım anlamını da insanlar sizlere baktıkları zaman net bir şekilde görebilecekler.

Mutlu günlerin çok yakın olduğuna tabir edilir. Can sıkıcı sorunlardan kurtulacağınıza, manevi anlamda oldukça büyük bir iyilik yapacağınıza ve hayırlı bir olaya vesile olacağınıza yorumlanılır. Kahve falınızda karşınıza çıkan ağ, varlıklı bir akrabanızın ortaya çıkacağı ve bu akrabadan oldukça fazla faydalanacağınıza tabir edilir. İş yerinizde gelirlerinizin çoğalacağına, hangi işe el atarsanız atın işinizin sizin istediğiniz gibi gelişeceğine ve iş verimliliğinizin artacağına işaret eder. Gayretiniz sonucunda elde edeceğiniz zaferinize, evinize girecek olan hayırlı rızka, sizlere fayda sağlayacak olan bir yolculuğa çıkacağınıza ve kendi başınıza büyük başarılara imza atacağınıza tabir edilir. Uzun zamandan beri beklediğiniz mala kavuşacağınıza, şanslı bir insana, hayırseverliğe, çevrenizdeki samimi insanlara, gıptayla baktığınız hak ettiğiniz hayata kavuşacağınıza, kolay kazandığınız mülke, ticarette kaybettiğiniz paralarınızın karşılığını yavaş yavaş alacağınıza ve bunun sonuncunda da hayatınıza el atarak düzenli bir hayata merhaba diyeceğiniz günlerin geleceğine işaret eder. Özlediğiniz yaşam standartınızın düzeleceğine tabir edilir. Bununla birlikte aşk hayatınızda daha tutkulu günlerin sizleri beklediğine ve partnerinizle birlikte gelecek ile önemli kararlar alacağınıza yorumlanılır. Fal sahibinin cana yakın bir insan olduğuna, şanslı insan grubunda yer aldığına, hayalini kurduğu her şeye adım adım kavuşacağına, insanların yardımına koşan, herkesi dinleyen ve sorunlarına çözüm üreten bir insana tabir edilir. Aile içinde müjdeli haberi alacağınıza, aile içinde çıkan sorunların hal olacağına ve bereketli günlerin yaşanacağına yorumlanır.

Kahve Falında Balık Ağı Görmek

Dünya çapında büyük ve herkesin duyacağı işler yapmaktır. Çok büyük bir şirkete ortak olma fırsatı yakalayabilir ve her ülkede adınızı duyurabilirsiniz. Aynı zamanda küçük bir dükkanla başladığınız işi büyütebilir; zincir mağaza haline gelip kurumsal işler yapabilirsiniz. Hem iş anlamında hem de ailevi anlamda büyük başarılar elde etmektir. Çocuklarınız dünyanın dört bir yanına yerleşerek size kapılarını sonuna kadar açabilirler. Ülkenin her yerinde adı duyulan ve yaptığı işlerle takdir toplayan biri haline gelmektir.

Kısa süre içinde onlarca farklı şehir ve ülke dolaşmak; her gidilen yerden oldukça güzel anılarla dönmektir. İçi dolu bir balık ağı figürü varsa çok fazla kazanç elde etmek ve bu kazancı ihtiyacı olan insanlarla paylaşmaktır. Ne kadar büyük görünüyorsa o oranda büyük başarılar elde etmek ve o kadar çok gezmektir. Ayrıca gönlü geniş, kalbinde herkese yer olan, elinin uzandığı her ihtiyaç sahibine yardım etmek için çırpınan üstün insanları sembolize eder.

Hareketli bir dönemdesin. Yorulacaksın ama başaracaksın. Büyük bir aşk yaşıyorsun. En kısa vakit de evlilik görünüyor. Akıllarda kalacak bir düğün olacak. Yolculuk görünüyor. Problemler karşısında sakin ve sabırlı olmalısın. Kısmetine göz dikmiş birisi var. Hata yapmanı bekliyor.  Kaçırdığın küçük fırsatlar geri dönecektir.

Kahve Falında Örümcek Ağı Görmek

Senin hayatında olan insanların sadece iki kısımdan oluşuyor olduklarına da işaret eder. Bir kısım olanları sadece seni sevenler ve senin iyiliği isteyenler olur iken diğer bir tarafta olanlar da sadece seni ve başarını kıskanıyor olan insanlardan oluşmaktadır. İnsanlar için sen de bu kadar ortada olan bir duruma sahip iken herkese eşit davranmayı tercih eder isen sana oldukça fazlası ile değer veren insanlara ve kendine de büyük haksızlıklar yapmış olacağına işarettir. Sen de bu durumda daha çok kendin için oldukça değerli olan insanlar ile yan yana olmayı tercih etmeli ve kendi mutluluğun ile insanları da mutlu etmeyi tercih etmelisin. Geri kalan insanlar sadece senin huzurunu ve mutluluğunu kaçıracak olduğu için sen de mantıklı bir şekilde hareket etmeyi daha çok ön görmelisin.

Sen insanlara her ne kadar senin hayatın içerisinden çıkmaları gerekiyor olduğunu söylüyor olsan bile adeta ağları ile yapışarak bir türlü gitmediklerine de işarettir. Sen şu son zamanlar içerisinde de öyle birine aşık olacaksın ki adeta kısa süre içerisinde onun ile evlenmek için de can atacaksın. Her şey bu kadar yolunda gider iken sen de atıyor olduğun her adımı daha çok mantık çerçevesi içerisinde atmalı ve kendine uygun olan hayatı yaşamak için de çaba sarf etmelisin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git