Kahve Falında Abajur Görmek

Kahve Falında Abajur Görmek
31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.536 kez okundu.

Kahve falında abajur görmek aydınlık ve feraha işaret eder, abajur avize gibi bütün aydınlanmaya yönelik araç ve gereçler aydınlık yollar anlamına gelir. Ayrıca falda abajur görmek fal sahibi öğrenci ise tahsilini başarı ile bitireceğine ve hem kendisini hemde ailesini gururlandıracağına işaret eder.

Kahve Falında Abajur Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda abajur görmek hayatınızın her alanında olan en aydınlık zaman dilimini de bu sıralar da yaşayacak olduğunuzu göstermektedir. Sizler hayatınız boyunca şükür etmek yerine sadece her kötü olayda isyan eden bir tavra sahip olduğunuz için de her an kazanmak sizlerin ellerinde iken sizler sadece kayıp etmeye kendinizi mahkum ettiniz. Artık çevrenizden gelen yardımlar ile de hayatınızın en aydınlık dönemlerini yaşamak için kendinize en iyi zamanları da sunmaktasınız. Falda abajur görmek etrafında yer alan oldukça yardımsever ve bunun yanı sıra sizleri de çok seven insanların bir arada olduğunu işaret etmektedir.

falda abajur görmek

Falda abajur görmek eğer fal sahibi işsiz biri ise ve iş arıyorsa, yakın zamanda hem maddi hemde manevi olarak kendisini tatmin edecek bir iş bulacağına işaret eder. Falında abajur çıkan kimse içine düştüğü sıkıntı ne olursa olsun kurtulacak ve feraha erecektir. Falda abajur çıkması eğer borçlu bir kimsenin falı ise borçlarından temizleneceğine işarettir. Bu kişi borçlarından kurtulacak ve rahatlayacaktır. Kötü bir dönem geçiriyorsanız. Hayatınızda bir sorun bir hastalık yada başarısızlık varsa artık bunlardan kurtulacak ve daha güzel günlere geçeceksiniz. Falda çıkan abajur bazen yeni yatırımlar olarak da yorumlanır. Falında abajur çıkan kimse kafasında yapmayı düşündüğü bir yatırım varsa bunu ertelememeli ve kesinlikle yapmalıdır. Çünkü bu fal bu yatırım o kişi için hayırlı olacağını ve bol kazanç getireceğini gösterir. Eğer kafasında birden fazla yatırım fikri varsa ve hangisi olacağına karar veremiyorsa zamana bırakıp acele karar vermemesi çünkü onun için hayırlı olacak olanın zaten kendiliğinden ona geleceği şeklinde yorumlanır.

Falda Abajur

Kahve falında abajur görmek sevdiğiniz birinin sizlere sadece arkadaş olarak değer vermek yerine başka anlamlarda da değerler veriyor olduğunu göstermektedir. Sizler için asıl aşkı besleyen kişi olmasına rağmen sizler onu fark etmeyerek giderek başka biri ile beraber olur iseniz de sadece mantık ilişkisi kurar ve asla hayatın gerçek tadını alamayacak olduğunuzu göstermektedir. Biraz daha mantıklı bakmak yerine etrafınıza kalp gözü ile de bakar iseniz işte o zaman asıl huzur sizlerin elleri arasında yer alacak.

Abajur görmek her zaman hayra ve aydınlık yola çıkar. Eğer falınızı kapatmadan önce bir dilek tutmuşsanız, falınızı bir niyet üzere açmışsanız abajur bu niyetinizin hayırlı olacağını ve kabul olacağını gösterir.

Kahve falında abajur görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda abajur görmenin anlamı ve abajur kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git