Kahve Falında 7 Sayısı Görmek

Kahve Falında 7 Sayısı Görmek
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.103 kez okundu.

Kahve falında 7 sayısı görmek güç ile temsil edilir. 7 sayısı kendi ayakları üzerinde durmaya işarettir. Kahve falında 7 sayısı çıkan kimse hayatının yakın bir zamandan sonrasında kendi ayakları üzerinde duracak ve kimseye muhtaç olmadan yaşayacaktır. Kimsenin yardımına ihtiyaç duymaksızın tek başına hayata tutunup bütün başarılarını da yine kendi çabası ile elde edecek ve sahip olacağı her şeyi kendi çalışması ile elde edecektir. Fal fincanında 7 çıkan kimse dik duruşu ve kendinden emin tavırları ile gelecekte çok başarı işlere imza atacak ve bunun yanı sıra sağlam bir gelir elde edecektir.

Kahve Falında 7 Sayısı Görmek Ne Anlama Gelir?falda 7 sayısı görmek

Falda 7 sayısı görmek kişinin birilerine muhtaç olmaktan veya hayatını sürekli başkalarının mutluluğu üzerine yaşamaktan bıktığı ve bundan sonrasında artık kendi hayatı ve kendi mutluluğu için mücadele edeceği ve mücadelede muvaffak olacağı anlamına gelir. Belli bir noktadan sonra yaptığı fedakârlıkların anlaşılmıyor olması ve başkalarına yaptığı iyiliklerin sonucunda, kendi hayatından ve başarılarından vazgeçip başkaları için çırpınmasının sonucunda hep zarar görüyor olması kendini silkeleyip hayata yeniden başlamasına sebep olacak. Bu başlangıçta ilk andan itibaren dimdik güçlü bir şekilde ayakta kalacak ve her geçen gün kendini geliştirerek performansını arttıracaktır.

Falda 7 Sayısı

7 sayısı görmek demek güzel bir gelecek anlamına gelmektedir. Fakat bu geleceğin oluşabilmesi için kişinin kendi ayakları üzerinde durması ve kendisi için savaşması kimseyi kendi hayatında ki mücadelelere sokmaması gerekmektedir. Aksi takdirde yeniden başladığı noktaya dönecek ve hiç bir şey elde edemeyecektir.

Kahve falında 7 sayısı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda 7 sayısı görmenin anlamı ve 7 sayısı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git