6 Sayısı

6 Sayısı
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.236 kez okundu.

Kahve falında 6 sayısı görmek, iyi niyet ile yorumlanır. İyi niyetli alçak gönüllü sevecen bir yapıya sahip olduğu ve bu yapısı nedeniyle de insanlar tarafından çok kolay kandırıldığı anlamına gelir. Çabuk güvenen bir yapıya sahiptirler bu yüzden insanlar onlara çok çabuk oyunlar oynayabilir ve kandırabilirler. Bu nedenle de çok fazla üzülüp hayal kırıklığı yaşarlar.

falda 6 sayısı görmek

Falda 6 sayısı görmek, etrafınızda çıkar hesapları yapan biri olduğuna işarettir. Sizin fark edemediğiniz fakat sizin üzerinizden bazı işler yapmaya çalışan adınızı kullanarak bir yerlere gelmeye çalışan biri olduğu anlamına gelir. Bu kişi sizinle dost gibi görünüp aslında sizden habersiz çevrenizi kullanmaya çalışıyor içinde bulunduğunuz statü yada tanıdığınız bazı insanların statüleri için sizinle arkadaşlık ediyor. Amacına ulaşabilmek için ihtiyacı olan insanlara yaklaşmanın en kolay yolunun sizinle arkadaşlık etmek olduğunu düşündüğü için sizinle takıldığını söyleyebiliriz. Bu kişi zaman içerisinde size ve kişisel ilişkilerinize zarar verecek ve çevrenizde ki insanların sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Bir kırgınlık habercisi de olabilir. Kişinin çok sevdiği birisi ile arasında yaşanacak olan bir kırgınlık yada bir tartışmaya işaret eder. Her ne kadar geçici bir durum olacak olsa da güven konusunda yeniden eski bağı kurmaları zaman alacaktır Bu nedenle olabildiğince sakin olmaya ve bir süre kimse ile arasında tartışmaya meydan vermemek için alttan alan taraf olmaya gayret etmelidir.

Bir takım sıkıntılarınızın olduğunu ancak bu sıkıntılardan bir süre sonra kurtulacağınızı gösterir. İş konusunda problemler yaşayabilir ve gelirinizin neredeyse yarı yarıya azaldığını görebilirsiniz. Ancak bu durum çok uzun sürmeyecek ve kısa bir süre içinde kendinizi toparlayacaksınız. Evliliğinizde de bir takım tatsız olaylar meydana gelir. Eşinizin sizi anlamadığını ve haksızlık yaptığını düşünebilirsiniz. Bir süre sonra yapılan hatalar anlaşılacak ve herkes birbirinden af dileyerek huzur içinde yaşamaya devam edecek.

Falda 6 rakamı görmek, kötü günlerin ardından gelen mutlulukları, maddi anlamda zor zamanların ardından gelen zenginliği ve uzun süren işsizliğin ardından gelen yoğun çalışma temposunu gösterir. Uzun zamandır başvurduğunuz her iş kapısı yüzünüze kapanıyor olabilir ancak bundan sonra aranan bir personel haline gelecek ve birçok yerden iş teklifleri alacaksınız. Yine uzun zamandır bekar olan ve evlilikten umudunu kesmiş olanlar için de sonunda ruh eşini bulmak ve mutlu bir yuva kurmaktır. Yıllarca sevmediğiniz bir işte çalıştıktan sonra hayallerinizin mesleğine sahip olacağınızı gösterir.

Artık sizde evlenerek kendi hayatınızın patronu olmak istiyorsunuz. Yaşadığınız hayatta birkaç insanın söz sahibi olması da sinirlerinize dokunmuyor değil. Yönetebileceğiniz bir evin hayali bile içinizi ısıtıyor fakat hayatınızın aşkı ile karşılaşmanıza henüz biraz daha vakit var. Arkadaşlarınız tarafından dışlanacağınız bir konuşma canınızı sıkabilir ama herkesle aynı fikirde olmak zorunda olmadığınızı biliyorsunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git