Kahve Falında 6 Sayısı Görmek

Kahve Falında 6 Sayısı Görmek
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.171 kez okundu.

Kahve falında 6 sayısı görmek iyi niyet ile yorumlanır. Fal fincanında 6 sayısı çıkan kimsenin iyi niyetli alçak gönüllü sevecen bir yapıya sahip olduğu ve bu yapısı nedeniyle de insanlar tarafından çok kolay kandırıldığı anlamına gelir. Falında 6 sayısı çıkan kimseler çabuk güvenen bir yapıya sahiptirler bu yüzden insanlar onlara çok çabuk oyunlar oynayabilir ve kandırabilirler. Bu nedenle de çok fazla üzülüp hayal kırıklığı yaşarlar.

Kahve Falında 6 Sayısı Görmek Ne Anlama Gelir?falda 6 sayısı görmek

Falda 6 sayısı görmek etrafınızda çıkar hesapları yapan biri olduğuna işarettir. Sizin fark edemediğiniz fakat sizin üzerinizden bazı işler yapmaya çalışan adınızı kullanarak bir yerlere gelmeye çalışan biri olduğu anlamına gelir. Bu kişi sizinle dost gibi görünüp aslında sizden habersiz çevrenizi kullanmaya çalışıyor içinde bulunduğunuz statü yada tanıdığınız bazı insanların statüleri için sizinle arkadaşlık ediyor. Amacına ulaşabilmek için ihtiyacı olan insanlara yaklaşmanın en kolay yolunun sizinle arkadaşlık etmek olduğunu düşündüğü için sizinle takıldığını söyleyebiliriz. Bu kişi zaman içerisinde size ve kişisel ilişkilerinize zarar verecek ve çevrenizde ki insanların sizden uzaklaşmasına neden olacaktır.

Falda Altı Sayısı

6 sayısı görmek bir kırgınlık habercisi de olabilir. Fal sahibinin çok sevdiği birisi ile arasında yaşanacak olan bir kırgınlık yada bir tartışmaya işaret eder. Her ne kadar geçici bir durum olacak olsa da güven konusunda yeniden eski bağı kurmaları zaman alacaktır Bu nedenle olabildiğince sakin olmaya ve bir süre kimse ile arasında tartışmaya meydan vermemek için alttan alan taraf olmaya gayret etmelidir.

Kahve falında 6 sayısı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda 6 sayısı görmenin anlamı ve 6 sayısı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git