Kahve Falında 3 Kişi Görmek

Kahve Falında 3 Kişi Görmek
20 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.493 kez okundu.

Kahve falında 3 kişi görmek, fal sahibinin yakın zamanda onur konuğu olarak katılacağı bir tören veya davetin habercisidir. Meydana gelecek olan bu tören bir nişan ya da düğün töreni olabileceği gibi, önemli bir iş yemeği de olabilir. Ancak durum her ne olursa olsun fal sahibi bu davetin baş konuklarından olacak! Kişinin yaşamındaki mutluluk ve sevinçli günlerin de işaretidir. Son zamanlarda çektiği tüm sıkıntılar yavaş yavaş hayatından yok oluyor ve aydınlık günlerin kapısı aralanıyor, bizden söylemesi! Aynı zamanda bekârlar için ilerleyen dönemlerde kısmetlerinin açılması ve karşılarına çıkan hayırlı bir kısmet ile kuracakları mutlu yuva anlamanı da taşımaktadır.

Evli çiftler için aileye katılacak olan yeni bir birey anlamını taşımaktadır. Sağlıklı bir hamilelik sürecinin ardından sağlıklı bir doğum haberi ile tüm sevdikleriniz ile bu mutlu haberi paylaşacaksınız. Tüm bunların yanı sıra aşk yaşamına göre yorumlandığında uzun süredir saklı tutulan duyguların en sonunda su yüzüne çıkması ve beraberinde kişiye getirdiği iç huzur olarak da ifade edilmektedir.

Unuttuğun bir konunun zamansız şekilde yüzüne vurulması duygularını incitecek. Sakinliğini koruyarak hatanı telafi etmen ve açıklamanı düzgün yapman karşındaki insan için yeterli olacak emin ol. Nişanlınla olan muhabbetlerinin yüzeysel olması seni de sıkıyor ama daha samimi olmak senin elinde. Erkeklerin bazı konularda daha çekingen olduğunu hesaba katmadığın için boşa stres yapıyorsun. Görülen kişilerin cinsiyetlerine göre de değişiklik göstermektedir. Kahve falında görülen ayrı üç kadın dargınlık yaşanmış bir arkadaşlığa işaret ederken görülen üç erkek ise kişinin ileride yapması gereken tercihler olduğuna işaret etmektedir.

Kişinin hayatı boyunca mutlu ve huzurlu olduğunun ve geri kalan yaşamının da bu şekilde ilerleyeceğinin bir işaretidir aslında. Fal sahibi yaşamdan zevk almasını bilen, nasıl eğleneceğini bilen bir kişidir. Kişinin zengin arkadaş çevresine bir yenisinin daha ekleneceğinin sinyallerini vermektedir. Bu kişi, fal sahibinin hayatına ayrı bir hava ve renk getirecek, mutluluğuna mutluluk katacaktır. Bu kişi aslında bir arkadaştan ziyade yeni bir ilişkinin de habercisi olabilir. Dikkatle incelemek de fayda var! İş yaşamına yönelik yorumlandığında ise, üzerinde çalıştığınız projelerde emeklerinizin karşılığını alacağınızı ve hak ettiğiniz değeri göreceğinizi haber vermektedir. Bu projelerin neticesinde bir terfi alabilir veya maaşınızda artış gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca kendi işini yürütenler için yeni bir ortaklığın, daha öncesinde fazla yakınlığınızın bulunmadığı bir kişi ile kurulacağını göstermektedir. Kurulacak olan bu ortaklık ilk etapta sevdikleriniz ve yakınlarınız tarafından olumlu karşılanmasa da ilerleyen dönemlerde bu tutumlarından pişman olacaklar ve verdiğiniz kararların arkasında olacaklardır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git