Kahve Falında 3 Kalp Görmek

Kahve Falında 3 Kalp Görmek
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.523 kez okundu.

Kahve falında 3 kalp görmek, aşk hayatınızda 3 kişinin de sizi beklediği ve sevdiği anlamına gelmektedir. Fal fincanında beliren bu kişilerden ikisi yakın çevrenizden diğeri ise çalıştığınız yerden olabilir. Bahsedilen üç kişiden birisine siz de yakın zamanlarda bir şeyler hissetmiş görünüyorsunuz. Ancak her an her şey değişebilir, bunu unutmayın. Size gösterilen aşırı ilgi bazen sizi sıkabilir, ve kaçan kovalanır sözünden hareketle diğer kişiye yönelebilirsiniz. Eğer devam eden bir ilişkiniz varsa da, ilişkinize size 3 kişinin getirdiği hediye ya da haberle daha da mutlu bir süreç başlayacaktır. Mutlu olmanıza neden olacak bu güzel haberleri siz sadece bekleyin.

Kahve Falında 3 Kalp Görmek Ne Anlama Gelir?falda 3 kalp görmek

Falda 3 kalp görmek bitişikse aşkla birlikte maddi anlamda da güzel kazançların, huzurlu günlerin, şanslı anların her zaman sizinle birlikte olduğunu bilmelisiniz demektir. Eğer 3 kalp ayrı ayrı yerdeyse de aşk hayatınızın değişken bir halde olduğunun haberini vermektedir. Ayrıca 3 kalp görmek, üç güzel haber alacağınızın habercisidir. Eğer bir sınav ya da başvuru yaptıysanız 3 vakte kadar güzel bir haberle sonuçlanan bir gününüz olacak. Çok istediğiniz şeylerin meyvesini de yakın zamanda yiyeceksiniz. Aile yaşantınızda ise, evde çalışan aile üyelerinin eline yüksek miktarda para geçecek. Bu parayı değerlendirmede siz de söz sahibi olmalısınız ve bu parayı mantıklı bir şekilde değerlendirmeli, emlak yatırımı yapabilirsiniz.

Falda 3 Kalp

3 kalp görmek, kısa sürede 3-4 kişinin size bir sürpriz hazırlayacağı anlamına da gelmektedir. Bu kişiler arkadaşlarınız olabilir, aileniz olabilir ya da sevgilinize yardım eden arkadaşları olabilir.

Kahve falında 3 kalp görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda 3 kalp görmenin anlamı ve 3 kalp kahve falı yorumu.

Etiketler:

Kahve Falında 3 Kalp Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Özge. Arıkan dedi ki:

    Kahve falında üç tane kalp çıktı ne anlama gelir acaba

Sayfa başına git