Falda 21 Sayısı Görmek

02.08.2020
Falda 21 Sayısı Görmek

Falda 21 sayısı görmek, çocuk sahibi olmaya yorulur. Özellikle hiç çocuğu olmayan, çocuğu olsun diye her yolu deneyen çiftler için hayırlı ve iyi huylu bir evlada sahip olmaktır. Size tertemiz, zihnen ve bedenen sizin yönlendirmenize bağlı olacak şekilde emanet edilen çocuktur.

Yepyeni bir hayata yön vermek, sizinkinden ayrı, başka bir hayatı hazırlayıp yetiştirmektir. Çocuğunuz beklediğinizden daha erken okula başlayabilir ve eğitim süreci boyunca göğsünüzü kabartabilir. Ayrıca sizinle uyum içinde yaşayacak, hatta sizi örnek alacak bir eşe sahip olmaktır.

Eski hayatınızı geride bırakıp yepyeni bir sayfa açmak olarak yorumlanır. Bu güne kadar yaptığınız tüm hataları telafi etme fırsatı bulacak ve bambaşka bir hayata doğru yelken açacaksınız. Yeni hayatınızda yeni insanlarla da tanışacak ve bu insanlardan bir tanesiyle mutlu, huzurlu bir yuva kuracaksınız.

Aşk Yorumu

Kahve falında 21 sayısı görmek, tazeliğe ve yeniliğe işaret eder. Hayatınızda yepyeni bir sayfa açma fırsatı bulabilirsiniz. Bu sayfayı size eşlik edecek bir sevgiliyle, hayat arkadaşıyla ya da çocuklarınızla açabilirsiniz. Taze başlangıçların simgesi olan olumlu bir figürdür.

Bu dönemde genellikle aşk hayatınızın ön planda olacağına işaret etmektedir. Size karşı duyguları olan iyi niyetli ve dürüst insanlar olduğunu ve bu kişilerin sizden bir geri dönüş beklediğini göstermektedir.

Sizin için kafa karıştırıcı zamanlar olacaktır. Fakat hiç beklemediğiniz bir gelişme yaşayacak ve yeni tanıştığınız bambaşka birisine âşık olacak ve yeni bir ilişki yaşamaya başlayacaksınız. Bu durum herkes açısından başlangıçta çok şaşırtıcı olacak, sonrasında ise fazlasıyla üzüleceklerdir.

Siz yaşadığınız dolu dolu ilişkiniz ile evlilik yolunda emin adımlar ile ilerlerken sizden cevap beklemekte olan bu kişiler kısa bir süre içinde hayatınızdan tamamen çıkacaklardır. Zaten herkes açısından doğru olan da bu olacaktır. Sevdiğiniz kişi ile mutlu yaşayacağınız günler sizi beklemektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Saf ve iyi niyetli insana delalettir. Sizin iyi niyetli, temiz düşünceleri olan, yardımsever bir insan olduğunuza delalet eder. Bu özellikleriniz ile çevrenizde sevilen ve saygı duyulan biri olduğunuz anlamına gelir. Sevdiklerinizden ve aile büyüklerinizden hayır duaları aldığınıza işaret eder.

Hayatı en yükseklerde yaşayan insanlara işaret eder. Hiçbir eksiğin olmaması; hem aile, hem arkadaş hem de iş anlamında tatmin ve huzur duygusunun hakim olmasıdır. Kötülükten uzak, sakin ve huzurlu bir hayat yaşamaktır.

Ömrünüz boyunca küçük sorunlarla dahi çok nadiren karşılaşacaksınız. Problem çözme yeteneğiniz sayesinde yaşadığınız birçok sorunun farkında bile olmayacaksınız. Olaylara geniş açıdan bakabilen; birçok insanın içinden çıkamadığı problemler konusunda oldukça rahat yaklaşımları olan bir kişiliğin göstergesidir. Sorunları büyütmek yerine konu dahi etmemektir.

Güçlü bir kişiliği simgeler. Büyük resmi görebilen, detaylarda boğulmayan ancak hiçbir ayrıntıyı da gözden kaçırmayan özel insanların sembolüdür. Kendi karakterinizde böyle özelliklere sahip olabileceğiniz gibi eşiniz, çocuklarınız ya da sevgiliniz de bu şekilde güçlü bir kişiliğe sahip olabilir.

Bu durum sizi de yakından ilgilendirecek ve olumlu etkileyecektir. Gurur duyacağınız işler yapacak çocuklara sahip olmaktır. Neredeyse hiçbir evlilikte olmadığı kadar büyük bir huzur ortamı yakalamak ve bu huzuru sürekli hale getirebilmek şeklinde yorumlanır.

Aslında çok kötü biri olduğunu düşündüğünüz bir yakınınızın ne kadar iyi kalpli bir insan olduğuna şahit olacağınız bir olay yaşayacaksınız. Erkek arkadaşınızla birlikte alacağınız bazı kararlar görünüyor. Artık ne kadar ciddi olduğunuzu herkese kanıtlamak isteği duyuyorsunuz. İş konusunda fazla heyecanlı davranıyorsunuz ama çok kısa süre içerisinde yeni bir iş teklifi alarak o tarafa yöneleceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Başarılarla dolu bir geleceğe işaret eder. Elinizi attığınız her iş büyük bir başarıyla sonuçlanacak. Bu nedenle herkesin yapamayacağı, belli bir zorluğu olan birçok işi sizin yapmanız beklenebilir. En zor işlerin üstesinden bile kolaylıkla kalkabilirsiniz. Yapmakta kararsız kaldığınız, içinizi rahat ettirmeyen birçok iş hakkınızda hayırlı olan sonuçlara vesile olacak.

Yürüteceğiniz projeler ve imzalayacağınız yeni iş anlaşmaları ile kısa bir süre içerisinde işinizde hak ettiğiniz konuma yükseleceksiniz. Fakat etrafınızda sizin başarılarınızı kıskanan, sizin boş bulunduğunuz anlardan faydalanmak isteyen insanlar bulunmaktadır.

Bu kişilere karşı tedbiri elden bırakmamalısınız. Kısa bir zaman içerisinde bu kişilerin kim olduğunu öğrenecek ve gerçek yüzleri ile tanışacaksınız. Başlangıçta bu durum sizi üzebilir, fakat sonra bu kişileri etrafınızdan uzaklaştıracaksınız.

Maddi kazancınız bakımından oldukça iyi bir durumda olacağınız bu dönemde bir iş değişikliği yapabilirsiniz. Önünüze çıkacak olan yeni bir kaç iş fırsatını iyi değerlendirmelisiniz. Yalnızca karar verirken aceleci davranmamalı, sizin için en doğru olacağını düşündüğünüz kararı vermelisiniz. Çalışacağınız ortamda rahat etmeniz sizin için önemli olacaktır.

Çevrenizde bu değişikliği yapmanızı istemeyen kişiler olabilir. Kendi çıkarları için sizi yanlış kararlara ve düşüncelere sürükleyebilirler. Bu yüzden bu sıralar özellikle bu konuyu arkadaşlarınızı ile paylaşırken daha dikkatli davranmalı ve gaza gelmemelisiniz. Karar ve fikirlerinizden ailenize de bahsetmeli ve onların da fikirlerini almalısınız. Size bu konuda en doğru yolu aileniz gösterecek ve destek verecektir.

Para Yorumu

İşle ilgili sevindirici haberler olarak yorumlanır. Çok kazançlı ve az riskli bir yatırım yaparak işinizi büyütme fırsatı bulabilirsiniz. Toplu bir şekilde elinize geçecek maddi yardım sayesinde işinizi büyütebilir ve maddi anlamda çok büyük kazanç elde edebilirsiniz.

Size çok riskli görünen yatırımlardan hemen kaçmamalı, sınırlarınızı tekrar belirleyip bir miktar risk almayı düşünmelisiniz. Şu anda bulunduğunuz pozisyon değişebilir ve terfi edebilirsiniz. Daha fazla ücretle daha az ancak daha büyük sorumluluk gerektiren bir işe atanabilirsiniz.

Hayatınızdaki her şeyin yavaş yavaş yoluna gireceğini müjdeler. Geçmişteki maddi ve manevi sıkıntılardan eser kalmayacaktır. Helal ve bol kazancınız olacağına delalettir. Kazancınızı sevdiklerinizle güzel günlerde harcamanıza delalet eder.

Elde ettiğiniz gelirle hayırlı yatırımlar yapacağınıza işaret eder. Sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler yaşayacağınız anlamına gelir. Bu süreçte sevdikleriniz hem sevgi hem de destekleri ile yanınızda olacaklarına delalettir.

İşiniz ile ilgili bir seyahat söz konusu olabilir. Bu seyahat sizin için verimli geçecek demektir. Kurulacak güzel dostluklara işaret eder. Bu dostlukların uzun süreli olacağı anlamına gelir. İlerleyen süreçte hatalı adımlar atmanızı engelleyecek ve sizi doğru yola teşvik edecektir. Bu nedenle kararlarınızı verirken etrafınızdan gelen yorumları da dikkatli bir şekilde değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

Sağlık Yorumu

Bu sıralar sağlığınız konusunda çok dikkatli olmalısınız. Arada yaptığınız ufak tefek sakarlıklar ciddi kazalara neden olabilir. Özellikle ev kazaları konusunda tedbirli olup, her zamankinden daha dikkatli iş yapmaya çalışmalısınız.

Acele yapacağınız hareketlerden kaçınmalı, sakin sakin ve yavaş hareket etmelisiniz. Aksi halde geçirebileceğiniz bir kaza sonucunda bir yerinizi kırıp, birkaç ay kendinizi sandalye veya yatağa bağlamak zorunda kalabilirsiniz.

Bu durum sizin gibi hareketli bir insan için çok zor bir süreç olur. Bu yüzden her hareketiniz düşünerek yapmaya gayret etmelisiniz. İş hayatınızda fazla değişiklik ve yoğunluk yaşamayacağınız bu dönemde vaktinizin çoğunu aileniz ve arkadaşlarınız ile geçirmek isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.