2 Sayısı

2 Sayısı
30 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.605 kez okundu.

Kahve falında 2 sayısı görmek birçok yorumcu tarafından yapılan bir haksızlığı simgelemektedir. Fakat çıkan sayılar arasında en masumu en samimi olanı da bence 2 sayısıdır. Altın günlerinin, dedikodu toplantılarının vazgeçilmezidir kahve falları. Elbet iki yalan atacak bir kişi çıkar grupta. Sizleri daha fazla meraklandırmadan konumuza başlamak istiyorum. Genel olarak bakıldığında iyiye yorumlanır. Genellikle maddiyatının kuvvetleneceğini, şansın açılacağını, aşk hayatında güzel gelişmeler olacağını söyler.falda 2 sayısı görmek

Falda 2 sayısı görmek yorumcunun becerisine ve sayının etrafındaki şekillere göre falı yorumlamasına bağlı olarak değişen anlamlar taşır. Bazı falcılara göre uğursuzdur. Kişinin karanlık bir dönemden geçtiğini söyler ama biz her zaman pozitif düşünerek iyi şeyleri çağırıyoruz. İyi yorumlara gelecek olursak, yeni tanışılan insanla güzel bir yola başlamaya, evlilikte ya da işte ortaklığa delalet eder. Bakıldığı zamanlarda kişisel motivasyonda artma olacağını ve 2 vakte kadar büyük bir kısmetle tanışılacağını söyler. Yanında tanımlanamayan cisimler varsa bu ikinci bir mülk alınması anlamına gelir. Aynı zamanda birçok medyum kişiye uğur getirdiğini ve bu uğurun somut 2 objeden oluşacağını söyler. Fincanın dibinde ise ya uzun süredir görmediğiniz iki arkadaşınızla sürpriz bir karşılaşmaya ya da yine uzun süredir görülmeyen iki arkadaştan gelen güzel haberlere hazırlık olmalısınız demektir. Bir de ters olma durumu vardır. Eğer ters duruyorsa sizi düşman olarak gören iki kişiyle yaşanacak bir gerginlik vardır diyebiliriz. Genel olarak, bolluk ve berekettir. İçiniz rahat olsun.

Genellikle bir zamanın habercisidir. Yolunda gidebilecek her türlü olayın zamanı hakkında bilgi veren bu sayı, etrafındaki semboller ile birlikte yorumlanabilir.

Falda 2 rakamı görmek, 2 gün olabilir, 2 hafta, 2 ay ve hatta 2 yılı ya da içinde iki sayısı geçen bir günü nitelendirebilir. Kişinin hayatında olmasını beklediği ve hayalini kurduğu bir şey iki vakte kadar gerçekleşecek diye söylenir. İki vakte kadar güzel bir işe girebilir, evlenebilir, bir çocuk sahibi olabilir ya da hayatı ile ilgili güzel ve büyük gelişmeler yaşayabilir. Çoğu zaman bir süreyi nitelendirir. Bu nedenle sabırlı olması ve hayalini kurduğu şeylerin olması için beklemesi gerekir. Aynı zamanda iki kişiyi de nitelendirebiliyor olabilir. Falda gördüğünüz sayının etrafı aydınlık ise olumlu gelişmeler, karanlık ise olumsuz gelişmeler yaşanacak demektir. Hayatınızda uzun zamandır olmasını beklediğiniz bazı gelişmelerin yavaş yavaş olmaya başlayacağını gösterir ve aynı zamanda kişi içinde 2 bulunan bir zaman diliminde hayallerine kavuşacak demektir. Genellikle kişi ya da zaman bildirir. Bu nedenle yeni gelişmeler için geri saymaya başlayacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Alması gereken kararları daha çok düşünerek alması gerekir.

Nişanlının ailesiyle yaşadığın tartışmalar nişanlını çok üzüyor, bir tercih meselesi söz konusu olabilir. Size bir ayrılık yolu görünüyor fincanda. Bu ayrılık iki tarafında üzülüp yıpranmasına neden olsa da hayırlı bir karar olacak. Kötü günlerini çabuk atlatman için ailenin ayarlacağı tatil sana çok iyi gelecek. Bu tatilde güzel bir dostluk kuracaksın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git