1 Sayısı

1 Sayısı
31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.030 kez okundu.

Kahve falında 1 sayısı görmek çok eğlenceli bir döneme işarettir. Güzel bir günde arkadaşınla kahveni içtin, ters çevirdin. Tadı damağında olan kahvenin hayatındaki tadını merak edip 1 sayısını gördün, iyi mi kötü mü? Güzel mi çirkin mi? Acaba bu tad hoş mu nahoş mu? 1 sayısı fal fincanında belirmiş ise çok özeldir. Tabi nasıl olduğuna bağlı, yanındaki şekillere bağlı. Tek başına olacağını sanmam ama tek başınaysa o günlerde 1 ile alakalı bi şey olup olmadığını ve diğer kahve fallarını düşünün. Bir sonuca varacaksınız. Ama tek değilse diğer şekillere bakın. Çiçek midir kadın mı? Ev midir çocuk mu? Önemli olan şey sayıya karşı nasıl durduğudur.

Film countdown number 1

Falda 1 sayısı görmek gerçekten de merak uyandıracak kadar ilginç yorumlar ile anılabilir. Arkası dönük duruyorsa bi’ sorun vardır. Mesela kadın gördüyseniz ve sırtı dönükse bi’ arkadaşınız ile aranız bozulabilir. Kısacası 1 sayısı siz olabilirsiniz. Diğer yandan bu bir müjde, yeni bir gelişme, yeni bir iş anlamına gelebilir. Sayının yanındakiler ve o şekillerin duruşu sayıya olumsuz bir anlam katabilir. 1 sayısını ters görmek kötü algılanabilir evet öyledir ama burada da yanındaki şekiller devreye giriyor. Belki yatırım yapmayı planlıyorsunuz ve o kötü bir sonuç yaratacak, kim bilir! 1 sayısı görmek birinin size değer verdiğini ve bu değerin bir şekilde artabileceğini ya da azalabileceğini gösterir belki falınız. Belki siz bir şey yapacaksınız ya da o değerini azaltıyor gibi gösterecek fakat sadece biraz ilgi bekliyor olacak. Unutmayın, siz ne hissediyorsanız odur. Madem fala inanıp kendi hayatınızı buna göre yönlendireceksiniz kendiniz yapın bunu. Peki ya o 1 sizseniz! Fincanda kendinizden bir şeyler bulmaya bakın, tabi öyle hissediyorsanız. Hissetmiyorsanız boşuna zorlayıp “Burada ben varım ” diye kendinize yanlış sonuç çıkartmayın. Diyelim ki sizsiniz kendiniz ile ilgili olaylara öncelik verin.

Her zaman önde olmaya ve yönetme yeteneği olan kişilere yorulur. Liderlik vasfı sayesinde insanları etrafında toplayan, onlara yol göstererek harika işlere imza atan fal sahibinin simgesidir. Hanenizden çok başarılı, sıra dışı ve düzgün karakterli birinin çıkacağını gösterir. Evli olanlar için üstün yetenekli, kendisine yetebilen ve çalışkan bir evlat sahibi olmak demektir.

Bekar olanlar için çok iyi pozisyonlarda çalışan biriyle tanışmak, sakin ve mutlu ilişkinin ardından evliliğe doğru kalıcı adımlar atmaktır. Her konuda sözünü dinletebilmek, ilim ve farklı bakış açısı sahibi olmak, başkalarına ilham vermektir. Bugüne kadar fark etmediğiniz yeteneğinizi, yakın zamanda keşfedeceğinizi gösterir. Bu yeteneğinizi umduğunuzdan daha fazla geliştirebilir; hatta bu sayede kazanç ve statü elde edebilirsiniz. İşte terfi etmek anlamına da gelir. Uzun zamandır aynı pozisyonda çalışıyorsanız kısa süre içinde maaşınıza yapılacak zamla beraber çok daha iyi pozisyona terfi edilebilirsiniz. Yalnızca fal sahibi için değil, yakınları ve sevdikleri için de terfi etmek ve daha iyi pozisyonlarda çalışmak anlamına gelir. Kazanç anlamında her zaman benzerleri arasında bir adım öne çıkan insanları temsil eder. Aynı zamanda helal kazanç olarak da yorumlanır. Hiçbir hile karıştırmadan yapılan, titiz ve dört dörtlük işlerdir. Alanında uzmanlaşmak ve aranan kişi haline gelmektir. Başarılı insanlarla bir arada çalışmak ya da böyle biriyle hayırlı ve mutlu yuva kurmaktır. Herhangi bir buluş gerçekleştirmek anlamına da gelmektedir. Hiç ummadığınız bir konuda kimsenin bilmediği yeni bakış açısı ve pratik yol geliştirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git