Kahve Falında 1 Sayısı Görmek

Kahve Falında 1 Sayısı Görmek
31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.960 kez okundu.

Kahve falında 1 sayısı görmek çok eğlenceli bir döneme işarettir. Güzel bir günde arkadaşınla kahveni içtin, ters çevirdin. Tadı damağında olan kahvenin hayatındaki tadını merak edip 1 sayısını gördün, iyi mi kötü mü? Güzel mi çirkin mi? Acaba bu tad hoş mu nahoş mu? 1 sayısı fal fincanında belirmiş ise çok özeldir. Tabi nasıl olduğuna bağlı, yanındaki şekillere bağlı. Tek başına olacağını sanmam ama tek başınaysa o günlerde 1 ile alakalı bi şey olup olmadığını ve diğer kahve fallarını düşünün. Bir sonuca varacaksınız. Ama tek değilse diğer şekillere bakın. Çiçek midir kadın mı? Ev midir çocuk mu? Önemli olan şey sayıya karşı nasıl durduğudur.

Kahve Falında 1 Sayısı Görmek Ne Anlama Gelir?Film countdown number 1

Falda 1 sayısı görmek gerçekten de merak uyandıracak kadar ilginç yorumlar ile anılabilir. Arkası dönük duruyorsa bi’ sorun vardır. Mesela kadın gördüyseniz ve sırtı dönükse bi’ arkadaşınız ile aranız bozulabilir. Kısacası 1 sayısı siz olabilirsiniz. Diğer yandan bu bir müjde, yeni bir gelişme, yeni bir iş anlamına gelebilir. Sayının yanındakiler ve o şekillerin duruşu sayıya olumsuz bir anlam katabilir. 1 sayısını ters görmek kötü algılanabilir evet öyledir ama burada da yanındaki şekiller devreye giriyor. Belki yatırım yapmayı planlıyorsunuz ve o kötü bir sonuç yaratacak, kim bilir!

Falda 1 Sayısı

1 sayısı görmek birinin size değer verdiğini ve bu değerin bir şekilde artabileceğini ya da azalabileceğini gösterir belki falınız. Belki siz bir şey yapacaksınız ya da o değerini azaltıyor gibi gösterecek fakat sadece biraz ilgi bekliyor olacak. Unutmayın, siz ne hissediyorsanız odur. Madem fala inanıp kendi hayatınızı buna göre yönlendireceksiniz kendiniz yapın bunu. Peki ya o 1 sizseniz! Fincanda kendinizden bir şeyler bulmaya bakın, tabi öyle hissediyorsanız. Hissetmiyorsanız boşuna zorlayıp “Burada ben varım ” diye kendinize yanlış sonuç çıkartmayın. Diyelim ki sizsiniz kendiniz ile ilgili olaylara öncelik verin.

Kahve falında 1 sayısı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda 1 sayısı görmenin anlamı ve 1 sayısı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git