Kadınların Hoşlanma Belirtileri

Kadınların Hoşlanma Belirtileri
28 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.683 kez okundu.

Sevgili okurlar, bir çoğumuz karşımızdaki kişinin bize karşı bir şey hissedip hissetmediğini az da olsa merak ederiz. Eğer ona karşı bir takım hisler besliyor isek, onun da bize karşı ne hissedip hissetmediğini öğrenmeden edemeyiz. Kadınlar bu konuda çok daha başarılı olsa da, erkekler ne yazık ki kadınların duygularını anlamak konusunda pek de başarılı değildir. Kadınlar ne yazık ki hislerini erkekler kadar kolay belli etmezler. Bu da erkeklerin aklında bazı soru işaretlerine neden olur. Hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için epey çaba harcamaları gerekir. Bir kadının sizden hoşlandığını çok basit belli başlı püf noktaları ile kolayca anlayabilirsiniz aslında. Peki kadınların hoşlanma belirtileri nelerdir ?

Kadınlar her ne kadar istemese de belli şekiller de hoşlandıklarını belli edebilirler. Size karşı bir takım hisler besleyen ve sizden hoşlanan bir kadın, sizinle birlikte vakit geçirmekten oldukça hoşlanır. Sizin yanınızda kendini mutlu ve bir o kadar da huzurlu hisseder. Sizden hoşlanan bir kadın sizinle birlikte vakit geçirmekten, sizinle muhabbet etmekten, birlikte bir şeyler planlamaktan da hoşlanır. Sizinle vakit geçirme isteğinden bir kadının hoşlanıp hoşlanmadığını aslında kolayca anlayabilirsiniz. Bir başka yol ise, onun gözlerine bakmaktır. Unutmayın her ne kadar gizlemeye çalışsanız da gözler asla yalan söylemez. Bir kadının gözlerine bakarak size karşı olan hislerini kolayca ve çok çabuk anlamanız mümkündür. Kadınlar hislerini her zaman saklamayı tercih etse de, gözlerinde ne yazık ki bunu saklamaları hiç de kolay ve mümkün değildir.

kadinlarin-hoslanma

Bir kadının sizden hoşlandığını anlamanın basit ve bir o kadar da kolay bir yolu ise, size karşı olan hitap şeklidir. Size karşı oldukça kibar ve anlayışlı ise büyük ihtimalle sizden hoşlanıyor olabilir. Kadınlar herkese karşı nazik olmayabilir. Sizden hoşlanıyor ise size çok daha farklı ve her zaman ayrıcalıklı davranacaktır. Bol bol iltifatlar da bunun bir göstergesidir. Bir kadın size bol bol iltifat ediyor ise, sizden hoşlanma olasılığı da o kadar fazladır. Bir kadın size iltifat ediyorsa ve bunu sürekli olarak da devam ettiriyorsa, büyük ihtimalle sizden hoşlanıyor olabilir. Onun iltifatlarına olumlu yönde cevap vererek bunu çok daha kolay bir biçimde anlamanız mümkündür elbette. Kadınlar hoşlandıkları erkeğin yanında çok daha neşeli, hayat dolu ve mutlu olurlar. Bir kadının hoşlanmasını buradan da anlayabilirsiniz. Kadınlar hoşlandıkları erkek ile gülüşür, eğlenir ve bol bol gülerler. Sizden hoşlanmayan birinin sizin yanınızda mutlu olması da pek mümkün değildir. Bu nedenle onun yanınızda ne kadar mutlu olduğuna bakmanız da size ufak bir ipucu verebilir.

Kadınlar hoşlandığını pek fazla belli etmese de, bazen ilk adımı atmakta isteyebilirler. Bir kadın sizi akşam yemeğine yada bir kahve içmeye davet ediyor ise, sizden hoşlanma ihtimali çok daha fazladır. Bir kadının sizden hoşlanıp hoşlanmadığını vücut dilinden rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git