Kadınları Delirten Erkek Alışkanlığı

Kadınları Delirten Erkek Alışkanlığı
28 Mart 2016 tarihinde eklendi, 629 kez okundu.

Hayatınız boyunca hangi ilişkiyi inceler iseniz inceleyin göreceksiniz ki ilişkide her zaman erkekler biz senin için oldukça çok taviz veriyoruz deseler bile aslında hiç de öyle değildir ve bir ilişki de her zaman kendinden ödün veren taraf bayanlar olmaktadır.

Bir ilişki her ne kadar iki kişi tarafından yaşanılır olsa bile bazen kadınlar da her an kendilerinden bir şeyler için vazgeçmek zorunda kalmaları da bayanların erkeklere sinir olmalarını ve hatta onlara çok kırılmalarına da neden olmaktadır. Mesela erkekler mesaj atmayı pek sevmezler. Ama bir kadın belki de daha genç olan bir kız ister istemez eşinden ya da hayat arkadaşından kısa çaplı da olsa arada hatırlandığını hissetmek amacı ile bir mesaj gelmesini de çok ister. Bunu hangi bayana sorar iseniz sorun erkeklerin en çok şikayet ettikleri huyları arasında gelir. Bir de bir bayanın yanında olan arkadaşlarına sevgilileri ya da eşleri tarafından sürekli mesaj geliyor ise ve o kişiye gelmiyor ise oldukça çok kırılacaktır. Bunu karşında olan kişi her ne kadar hissedip belki o da üzülür diye belli etmiyor ve dile getirmiyor olsa bile bir kadın bu duruma karşı oldukça çok üzülür ve bazen yeri gelir karşısında delirebilir bile.

kadinlari-delirten

Sadece bu kadarı ile de kalmayıp eğer hayatınızda olan kişiler farklı şehirde ise de her onu özledikçe aranızda oluşan mesafeler yüzünden gidemiyor ya da bazı problemler için onu göremiyor iseniz de bu duruma bir bayan oldukça yıpranabilir. Bu zamanlar da erkekler de sadece kendi çıkarlarını düşünerek kadınların gelmesini bekler ve onlar gitmeyi tercih etmez ise kadın artık bu adam için ne yapmayı tercih edebilir ki? Karşısında tabi ki sadece delirmek dışında. Eğer artık sevgili değil ve o evreleri atlayarak evlilik aşamalarına ulaştı iseniz kadınlar tarafından nefret edilen erkek huyları çok daha farklı boyutlara da girmektedir. Mesela evli erkekler artık her özel anın tarihini ya da gününü karıştırıyor olabilir. Bir kadın için böyle özel günlerin oldukça önemli bir yere sahip olmasından dolayı da erkeklerin bu tutumları karşısında bayanlar oldukça delirecektir.

Bunların da ötesinde mesela bu konuların dışında olarak erkeklerin geneli evlere girdikten sonra çoraplarını çıkarıp sepete atmak yerine köşeye atmaları kadınların adeta kendilerinden geçmelerine neden olmaktadır. Sadece çorap ile de sınırlı kalmayıp kadınların ne emekler ile temizlediği evlere anında girdikleri andan itibaren dağıtmak için bir çaba içerisine girmeleri de bayanları da delirtmektedir. Erkekler işten eve yorgun geldikleri zaman yemeklerini yeyip hemen televizyon karşısına geçmeleri ne çocuklar ne de eşler ile ilgilenmeyi tercih etmeyip hayatın her an en önemli anlarını işlerin oluşturduğunu düşünüyor olmaları da bir kadın için en büyük delirme noktası olmaktadır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git