Kadınlar Neden Mi En Yakın Erkek Arkadaşlarını Sevgililerine Tercih Ediyor 14 Haklı Nedeni

Kadınlar Neden Mi En Yakın Erkek Arkadaşlarını Sevgililerine Tercih Ediyor 14 Haklı Nedeni
29 Mart 2017 tarihinde eklendi, 320 kez okundu.

Bu olayı her kadın ve her erkek hayatında en az bir kere yaşamıştır. Özellikle erkekler bu duruma anlam vermezken kadınların bu konuda son derece mantıklı ve haklı sebepleri vardır. Beyler bu sebepleri yüzünüze vurup acı gerçeği yaşatmak istemezdik ancak dost acı söyler, sizler için 14 acımasız gerçek.

1. Bu erkek arkadaşlar her zaman için destek olurlar. Sarılacak bir kol, yaslanacak bir omuzdurlar.

Zor ve sıkıntılı zamanlarda siz trip moduna girseniz dahi bu erkekler her daim onların yanında olmayı kendilerine görev edinmişlerdir. Herkes hayatından geçip gitse de bu arkadaşlar kalır, bu nedenle bir kırgınlık anında koşar adım istikamet erkek arkadaşlarıdır.

2. Yalansız bir ilişki vardır.

Arada yalan söz konusu olmaz, çünkü yalan söylemek adına bir durum oluşmaz. Her şey ikisi arasında net ve şeffaftır. Hal böyle olunca da sizin beyaz yalanınız bir kadının gözünde büyür  ve veda çanları çalmaya başlar.

3. İstediğini sipariş eder, istediğini yer.

Sizin yanınız da sipariş aşamasında sıkıntı yaşayabilir. Bunun yanı sıra yanınızda kibarlıktan kırılarak yemek yer. Ancak erkek arkadaşının yanında rahattır, olduğu gibidir ve doyasıya yemeğini

4. Onu her hali ile kabullenir.

İster makyajsız olsun, ister salaş kıyafetler ile. Erkek arkadaşı onu her hali ile kabullenir. Sizin yanınıza gelirken gösterilen özen bir süre sonra kadının gözüne batar. Onun yanında kendi olabilirken, sizin yanınız da rahatsızlık hisseder.

5. Arada çıkar ilişkisi yoktur.

İkili birbirini çıkarsız sever. Kaşının gözünün güzel olmasının bir önemi yoktur. Çıkarsız sevgi büyük bir dostluk vardır ve bu nedenle sizden kaçıp gideceği yer arkadaşının yanıdır.

6. Onun için değişmeye ihtiyacı yoktur.

Sizin için saçlarını boyatır, giyim tarzı ile oynar, sevmediğiniz huylarını törpüler. Ancak onun için değişmeye ihtiyacı yoktur. Çünkü ikili birbirini olduğu gibi kabullenmiştir.

7. Sms krizi yaşanmaz.

Bana gideceğin yeri haber vermedin, sabah günaydın mesajın gelmedi, görüp mesaja cevap vermedin gibi klişeler onların arasında yoktur. Yapılacak bir dedikodu varsa direk olaya girilir, haber verilmesi gerekiyor ise haberdar edilir. Kısa ve son derece net.

8. İçinde kopan fırtınayı gizlemesine gerek yoktur.

Sizin yanınızda öfkesini dışa vuramayabilir, bunun yanı sıra kızgınlığını kendi içinde yaşamak zorunda kalabilir. Ancak onunla işler bambaşkadır. Kızdığında içerisinde ki öfkesini dışarı kolaylıkla atabilir ve bu durum büyük bir krize asla neden olmaz.

9. Hediye krizi yaşanmaz.

Yok yıl dönümü, yok sevgiler günü, yok doğum günü derken aylık olarak sizinle yaşadığı hediye krizi ikilinin arasında yaşanmaz. Her şey nettir. Eğer birisi bir şey istiyor ise söylenir alınır. Bunun dışında ki özel günler onları pek alakadar etmez.

10. Aile ile sıkıcı temaslar söz konusu değildir.

Her ilişki ciddiyete döndüğü an aile konusu devreye girer. Bu aşamada aile ile tanışma, sıkıcı dakikalar, gergin konuşmalar ve kendini beğendirme çabaları söz konusu olur. Ancak bu durum erkek arkadaşı ile yaşanmaz. Ailesi ile eğlenceli vakit geçirebilir.

11. Size nazaran her zaman iyi bir dinleyicidir.

Kadınların sürekli konuştuğundan şikayet ederken, erkek arkadaşı her zaman onu dinler, dinlemeye hazırdır. Anlattıkları hakkında yorum yapar, fikirlerine destek çıkar. Bu aşamada siz sadece dinleyip susturmakla kaldığınız için kaybedersiniz.

12. Sürekli sizin gibi ağlama krizlerine sokmaz.

Her ilişkide muhakkak ki küçük çaplı tartışmalar yaşanır. Ancak bazı ilişkilerde bu tartışmanın çapı büyüyebilir. Kıskançlık krizleri, anlaşamazlıklar da eklenince kadınlar ilişkide en çok yıpranan taraf olur. Bu aşamada ağlayarak dertlerini anlatma yoluna giderler. Ancak bu süreç sadece ağlama seansları olarak devam eder. Ancak bu aşamada erkek arkadaşları onları üzmez, ağlatmaz ve kadınlar her zaman güldüren erkekten yana olur.

13. Rahatlıkla film izleyebilirler.

Film izleyelim klişesini bilmeyen yoktur. İlişki sürecinde izlenen çoğu filmin sonu hakkında çiftlerin hiçbir fikri olmaz. Ancak erkek arkadaş ile film izleme aşaması son derece eğlencelidir ve filmin sonunu ikili dikkatle takip edebilir.

14. Sizin yanınızda rahat olmadığı kadar erkek arkadaşının yanında rahattır.

Çünkü onun yanındayken tüyler, selülit, fazla kilolar önemli değildir. Ancak sizinleyken tüm bunlar birer sorundur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git