Kadın Spor Kol Çanta Modelleri

Kadın Spor Kol Çanta Modelleri
1 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.881 kez okundu.

Bayanların giysi, ayakkabı, takı ve makyajdan sonraki olmazsa olmazı çantalardır. Hatta çantaları listenin en başında da sayabiliriz. Çünkü bayanlar çantaları olmadan bir yere genelde gitmezler. Koca dünyalarını sığdıkları çantada ise modaya, giysilerine ve renklerine uygunluğu tercih ederler. Böylesine fazla istek olması da farklı tarz ve modellerdeki çantaları karşımıza çıkarıyor.

Çarpıcı, çekici, şık, spor çanta modellerini sunan pek çok firma içerisinde istediğiniz tarzda bayan çanta modelini bulabilirsiniz. Gece eğlencelerinde, davetlerde, kutlamalarda ve özel günlerde abiye ve şık çantalar tercih edilirken, gündelik hayatta çoğunlukla rahatlığı bakımından spor çantalar tercih edilir. Bu spor çanta modellerini omuzda kullanabileceğiniz gibi boynunu kısaltarak el çantası veya kol çantası olarak da kullanabilirsiniz. Siyah, beyaz, kırmızı, gri renkler her zaman trend olsa da farklı renkleri de bulabilirsiniz. Ancak sürekli çanta değiştirmekten sıkılıyorsanız ve bütçe bakımından uygun olmasını düşünerek tek çanta ile idare etmek istiyorsanız her renge uyum sağlayabilen siyah, beyaz, gri veya kırmızı renklerinden birini tercih edebilirsiniz. Eğer spor çantanızı spor ayakkabılarınızla kullanacaksanız, ayakkabılarınızın bağcıklarını çantanızın rengiyle kombine edebilirsiniz.

Spor kol çantalarının bazı modelleri büyüklük bakımından spora, plaja veya havuza giderken de kullanım kolaylığı sağlar. Zaten çoğu bayan küçük çantalardan ziyade büyük çantaları tercih ediyor. Ancak her ne kadar büyük olsa da omzunuzda taşıyacağınız için çantanızı fazla doldurmamanızı öneririz. Eğer çantanızdaki herhangi bir nesneyi üç gündür kullanmadıysanız, onu çantanızdan çıkararak yükünüzü hafifletebilirsiniz.

En Güzel Kadın Spor Kol Çanta Modelleri

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git