İstenmeyen Tüylere Doğal ve Kalıcı Çözüm

İstenmeyen Tüylere Doğal ve Kalıcı Çözüm
18 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 17 kez okundu.

İstenmeyen tüylere doğal ve kalıcı çözüm nedir ? Hepimizin baş belası olan istenmeyen tüyler, ne kadar inatçılar değil mi? Toplumun genel algısı üzerine kadınlar bu konu hakkında daha çok şikâyet etmektedir. Çünkü toplumda kadınlar zarafeti temsil ettiği için kadınlar üstünde bu sorun, daha çok psikolojik baskı uygulamaktadır. Ama artık günümüz toplumunda kadınlar kadar erkekleri de rahatsız ettiğini görmekteyiz. Öyle ki spor ile uğraşan erkeklerin zorlu hareketler dışındaki en büyük sorunu, istenmeyen tüyler olmuştur. Çünkü hepimizin bildiği bir cümle ile konuyu özetleyebiliriz : “İnsan, toplumsal bir varlıktır.” İşte tam da bu yüzden insanlar bu sorun karşısında kendilerini daha aciz hissetmektedir, sürekli etrafındaki insanlara bakımlı görünme isteği ve bitmek bilmeyen istemeyen tüyler… Bu iki etken insanı psikolojik olarak çepeçevre sıkıştırmaktadır. Bu yüzden geçici çözümler yerine kalıcı ve doğal çözümler arayışına giren milyonlarca insan ile karşı karşıyayız artık. Ki bu arayış da oldukça mantıklıdır.

Kalıcı çözüm olarak önümüze sunulan çözümlerden kaç tanesi gerçekten doğal ve acısız? Lazer epilasyon dışında başka çözüm yok mu? Ömür boyu ağda, jilet, epilasyon aleti vs. aletlere esir mi kalacağız? Gibi birçok sorunun aklınızdan geçtiğinin gayet iyi bir şekilde farkındayım. Size yardımcı olabilmek ve sizi gereksiz araştırmalardan kurtarmak adına bu yazıyı hazırlamak istedim. Dilerim bu yazı, sizin hayatınızı daha da kolay bir hale getirir.

Öncelikle sizlere özellikle yüzdeki tüyler için kalıcı ve doğal bir çözüm olacak zerdeçal mucizesinden bahsetmek istiyorum. Şimdi bu mucizenin hazırlama ve uygulama biçimini anlatmaya geçiyorum…

Malzemeler

  • 2 yemek kaşığı zerdeçal
  • 2 yemek kaşığı süt

Hazırlanışı

2 yemek kaşığı toz zerdeçalı bir kabın içine boşaltın ve üzerine yavaşça 2 yemek kaşığı sütü ekleyin ve macun kıvamına gelene kadar karıştırın.

Hazırladığınız bu karışımın mucizesine tanık olmak için bu karışımı yüzünüze uygulayın. Yavaş ve dairesel hareketlerle uygularsanız daha etkili olacaktır. Hazırladığınız bu karışımı yüzünüzde yaklaşık 20-25 dakika bekletiniz. Ardından soğuk su ile durulayınız. Biliyorsunuz ki soğuk su cildinizdeki hücreleri canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Yalnız söylemem gereken bir şey daha var yüzünüze uyguladığınız ağda ve ip ile alma yöntemleri kadar gözle görünür bir sonuç vermiyor bu karışım. Böyle dedim diye aklınızda olumsuz düşünceler belirmesin lütfen çünkü bu karışım hemen sonuç vermez ama her hafta düzenli olarak uygularsanız yüzünüzdeki tüylerin azaldığını, zayıfladığını ve zamanla yok olduklarını görürsünüz. Üstelik bunu doğal ve kalıcı bir şekilde başarmış olursunuz. Şimdiden sizi tüylü görüntüsüyle rahatsız etmeyecek olan yüzünüz için hayırlı olsun diyorum. Daha önce hamamotu yağı veya hamamotu tozu mucizesiyle tanışmış mıydınız? Tanışmadıysanız eğer sorun değil çünkü çok çabuk yanıt veren bir yöntem olduğu için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Dilerseniz bu yöntemin nasıl uygulandığını anlatayım…

İlk önce hamamotu yağını uygulamak istediğiniz bölgenin temiz olduğundan emin olun daha sonra uygulanacak bölgeye hamamotu yağını masaj yaparak iyice yediriniz. 10-15 dakika bekletiniz ve süre içerisinde de masaj yapmaya devam ediniz. Daha sonra ılık su ile durulayınız ve 4-5 gün art arda bu uygulamayı gerçekleştiriniz. Gerçekleştirdiğiniz bu ilk seansın ardından diğer seanslarda da aynı uygulamayı gerçekleştiriniz. Yaklaşık 6 seansta istediğiniz görünüme kalıcı olarak kavuşacaksınız. Üstelik doğal bir şekilde… Yalnız dikkat etmeniz gereken çok önemli bir husus var. Yani üzerinde Sağlık Bakanlığı bandrolü bulundurmayan ürünleri kullanmayınız. Çünkü maddi ve manevi kayıplara uğrayabilirsiniz.

İstenmeyen tüylere doğal ve kalıcı çözüm nedir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git