İstediğiniz Erkeği Elde Etmenin Yolları

İstediğiniz Erkeği Elde Etmenin Yolları
29 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.297 kez okundu.

Sizler de bilirsiniz ki bir bayan için istediklerini elde etmek pek de zor olan bir durum değildir. Bu durum bir kadın eğer bir erkeği gerçekten de beğendi ise onun kalbini çalmak konusunda da oldukça etkili olan bir durumdur. Sizler eğer gerçekten de bir erkeği beğendi iseniz yapmanız gereken sadece sizler için oldukça önemli olan adımları takip etmeniz olacaktır ve bu da sizler için yeterli bile olacaktır.

Bir erkeği kolay bir şekilde gerçekten de etkilemek istiyor iseniz ilk olarak o kişinin karakterini de tam olarak öğrenmeniz gerekir. Çünkü kimi erkek öyle herkes ile içli dışlı yani herkes tarafından tanınıyor olan kızlardan hoşlanır iken kimi erkekler de bunun tam aksine olarak sadece kendi halinde ve her an insanların mutluluğu için çaba sarf eden kızlardan hoşlanır. Bu durumu ilk olarak kendi beyinlerinize tam anlamı ile kazıdıktan sonra da artık harekete geçirmeniz daha da kolay olan bir durum olacaktır. Bundan sonraki adımları izler iken de karşınızda olan kişilere pat diye gidip onlardan hoşlandığınızı söylemek yerine yavaş bir şekilde orada var olduğunuzu gösterin fakat ona karşı bir şeyler hissediyor olduğunuzu da tam anlamı ile belli etmeyin. Hani derler ya göster ama elletme diye. Aynen o mantık ile ilerler iseniz istediğiniz her tarzda olan erkekleri kolay bir şekilde de kollarınıza takabilirsiniz. O kişiyi gerçekten sizler hayatınızda istiyor iseniz ona duygularınızı bir nebze hissetmesi için de yeni yollar açın. Onun sevdiği ve gerçekten de ilgi duyduğu konular hakkında her ne kadar bilgi sahibi olmasanız bile az da olsa bir şeyler araştırın ve o konu geçer iken ufak da olsa yorum yapma hakkını kendinize verin.

istediginiz-erkegi-elde-etmenin

Onların kalplerine bu şekilde yavaş yavaş girmeye çalışır iken eğer yeni tanıştığınız biri ise ve siz onlardan ilk olarak numarasını almadan bir süre sonra numarasını alın. İlk gün eğer direk mesaj atar iseniz sizlerin diğer kızlardan pek bir farkı olmayacağı için de aradan birkaç gün geçtikten sonra mesaj atın ya da arayın. Bu durumu sürekli tekrar eder iseniz de kendi orjinal yapınızı kayıp edebileceğiniz için sizler daha çok kısa süreli ve aradan zaman geçen mesajlar atarak ilerleyin. Aradan biraz zaman geçtikten sonra onların geçmişlerini merak ettiğinizi ya da ailesini anlatmasını sağlayın. Böyle bu şekilde biraz da olsa onun ile ilgileniyor olduğunu hissettirir iseniz pat diye onların ilgisinin sizlere kaymasına da yardımcı olursunuz. Aradan zaman geçince artık onlar ile birlikte bir araya gelerek hem onların size hem de sizlerin ona iyi geleceği hissini verin ve bir buluşma ayarlayarak artık o andan sonra sizler de istediğiniz o erkeğe etkili bir şekilde sahip olabilin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git