İşkolik Erkekle Baş Etmenin Yolları

İşkolik Erkekle Baş Etmenin Yolları
24 Mart 2016 tarihinde eklendi, 636 kez okundu.

İşkolik erkekler her ne kadar anlaşılması oldukça güç olan insanlar olarak gözüküyor olsa bile aslında en rahat anlaşılan erkek tipleri arasında da işkolik olanlar gelmektedir. Çünkü onlara her ne ister iseniz bunu oldukça kolay bir şekilde kabul ettirebilirsiniz.

Mesela eşiniz sizlerin her ne kadar müsrif biri olmanızı istemiyor olsa bile onlar işleri ile ilgilenir iken sırf sizlerin işlerinde onları yalnız bırakarak işleri ile oldukça rahat bir şekilde ilgilene bilmeleri için anında kabul edeceklerini de göreceksiniz. Sizler her ne kadar bunlar ile yetinemiyor olsanız ve onlardan bir şeyler gelmesini bekliyor iseniz de mantıklı bir şekilde hareket etmeniz gerekmektedir. Onların en ufak boş noktalarını yakalayarak o anlarda istediğiniz şekillerde onları vurabilir ve istediklerinize de kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

Dışarı normal bir erkek ile haftada iki ya da üç kere çıkabiliyor olsanız bile onunla ayda dahi iki ya da üç kere de olsa dışarı çıkamayacak olduğunuzu bilmelisiniz. Çünkü sizleri her ne kadar deliler gibi sevdiğine emin olsanız bile işleri hayatının merkezinde olmasından dolayı sizleri bir hayli ihmal edecektir ve ailesi ile de pek vakit geçireceği zamana sahip değildir. Bunları düzeltmek sadece sizlerin elleri arasında olan bir durum olduğunu bilir iseniz işte o zaman her şeyin kontrol kumandası sizlerin elleri arasına geçer ve her istediğinizi kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz. Erkekler her ne kadar ciddi derecede işkolik olsa bile eşlerine ya da hayat arkadaşlarına hiçbir şekilde kıyamayacakları için çok bunaldığınızı hissettiğiniz anlarda bir anda yüzlerinizin düşmesini sağlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizlerin morallerinin bir anda düştüğünü görünce de hem sizler ile hem de ailesi ile ilgilenmeye başlayacaktır.

iskolik-erkekle

Bir erkek eşine asla kıyamayacağı için bunu denediğiniz zaman göreceksiniz ki işlerini bir anda bir kenara bırakarak sizler ile ilgilenebilir. Küçük bir ihtimal de olsa bu da işe yaramaz ise mümkün ise kendinizi zorlayarak da olsa ağlamaya çalışın. Unutmayın ki sizlerin eşleri asla sizlerin gözünden bir damla yaş düşmesine dahi izin vermek istemeyecek ve işleri bir kenara kısa süreli de olsa koyarak sizler için daha çok vakitlerini de ayırabileceklerdir. Bu durum sizler için her ne kadar zor gibi görünüyor olsa bile unutmayın ki sizler için oldukça yararlı olacak bir durum olmasından dolayı hemen harekete de geçmelisiniz. Eğer bunlar kısa süreli ilgi safhaları diyor ve sizler her an sizler ile ilgilenmesini istiyor iseniz bir de bunun yanı sıra evli iseniz de atacak olduğunuz en mantıklı adım hamile kalmak olacaktır.

Her ne kadar işlerim dese bile öyle anlarda hem oldukça duygusal hem de manevi anlamda yardıma ihtiyacınız olacağını da düşünmelerinden dolayı günlerinin büyük kısımlarını işlere ayırmak yerine sizlere ayıracak olduklarını da göreceksiniz. Bir anda fark edeceksiniz ki işleri ile kafayı bozmuş olan o kişi işleri bir kenara atmış ve sadece sizler ile ilgileniyor olduğunu görmek de sizleri de oldukça mutlu edecektir. Her ne kadar bu konuda eşlerinize pek güvenemiyor olsanız bile denediğiniz zaman göreceksiniz ki her şey bir anda sizlerin istediği gibi olmaya başlamıştır. Denemekten zarar gelmez.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git