İnternetten Makale Yazarak Para Kazanmak

İnternetten Makale Yazarak Para Kazanmak
3 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 269 kez okundu.

Hem eğlenmek hem de eğlenirken para mı kazanmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Şimdi sizlere bu güzel ve bir o kadar da alternatif yolun anahtarına nasıl ulaşabileceğiniz konusunda bilgi vereceğim.

Hepimizin aslında, hayatının belli bir döneminde ya da her döneminde hayalini kurduğu tek bir şey var: En kolay yoldan zengin olmak, para kazanmak, kolay yaşamak ve bunun gibi bir sürü istek. İşte bu isteklerin kırılma noktasında karşınıza çıkan ve sizi hayallerinize bir adım daha fazla yaklaştıran o isim çıkıyor: Acilmakale.com işte o büyülü dünyaya ulaşmanıza yardımcı olacak ilk anahtar. Şimdi anahtar sizin elinizde. İsterseniz bu dünyanın kapılarını açmanız için gerekenler neler onlara bir bakalım:

Her şeyden önce hepinizin aklına gelen ilk soru güvenilir insanlar mı?  Evet arkadaşlar yaklaşık beş yıldır bu işin içindeyim ve bir gün olsun sorun yaşamadım. Ve yeni bir ortamda benimle aynı işi yapan insanlar ile çalışmanın verdiği güven tarif edilemez. İlk yapmanız gereken biraz kendinize biraz da kaleminize güvenip bir cesaret bu yola çıkmak. İkinci yapmanız gereken şey de bu büyük ailenin bir parçası olabilmek için onların güvenini kazanmak. Bunu da elbette kaleminizin ne kadar keskin ve yaratıcı hikayeler yazdığına dair onları ikna ederek yapacaksınız.

Eğer sizde yazı yazarak para kazanmak istiyorsanız sayfada yer alan “Mesaj Gönder” butonuna tıklayarak başvuru yapmak istediğinizi belirten bir mesaj gönderin. Size çalışma detayları ile ilgili bilgilendirme mesajı iletiyorlar. Bu bilgilendirme mesajını dikkatli bir şekilde inceledikten sonra belirtilen ölçütlere uyarak örnek içeriklerinizi hazırlayıp, editöre iletiyorsunuz. Ve onlarda en kısa sürede size geri dönüş yapıyorlar. Eğer kurallara uygun, etkileyici bir örnek içerik yazarsınız sizi seçmemeleri için bir sebep olmayacaktır. Bu dünyaya kabul edildikten sonra size bir kullanıcı adı ve şifre veriliyor. Bu sayede artık kendi içeriklerinizi yazabileceğiniz, size ait bir sayfaya sahip oluyorsunuz.

Artık sistemde yer alan ne kadar konu varsa, bu konuların içinden istediğinizi seçip yazıyorsunuz. Ve gelsin paralar. Moda, aşk ve ilişkiler, sağlık, yemek tarifi, makyaj, gezi artık aklınıza ne gelirse… Acaba bana uygun bir konu var mıdır? Yazabileceğim bir konu yoksa ne yaparım, gibi yersiz korkulara kapılmanıza dahi gerek yok. Okuyorsanız, maddi durumunuz iyi değilse, işsizseniz, geliriniz yoksa ya da sırf keyfi para harcanmaktan hoşlanan ama tutumlu olması gereken bir bireyseniz doğru yerdesiniz. Burası, herkesin hayalini süsleyen yatarak para kazanmanın adresi.

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve hatta evde makale yazarak para kazanmak işte tam da burada mümkün. Bu işin en sevdiğim kısmı da tam olarak bu arkadaşlar. Bu ay hiç çalışmamışsın, makale yazmamışsın diyen bir yönetici yok bir kere. Kendi işinizin patronusunuz. Çalışma saatlerini kendiniz belirliyorsunuz. İsterseniz üç ay hiç makale yazmayın. Yazmadınız diye sizi bloke eden bir sistem yok.

Ben sadece paraya ihtiyacım olduğu zamanlarda yazdım mesela. Bu özelliği sayesinde kendimi yazı yazmak için zorlanan biri olarak görmedim. Her zaman eğlenerek para kazanmak zaten hayalimdi. Acilmakale sayesinde bu hayalimi gerçekleştirdim. Bana baskı yapan, sürekli söylenen bir patrondansa, kendi işimi istediğim zaman yapan bir ortamı tercih ederim. Kaldı ki bir ben böyle değilim. Hepimizin içten içe istediği de tam olarak bu. Kendi işinin patronu olmak.  Ayrıca zaman zaman bazı özel içeriklerin hazırlanması da istenebiliyor sizden. Tabi yine yapmak isterseniz. Sizin rızanız olmadan kimse zorla bir şey yazdırmıyor. Bu içerikler sayesinde daha fazla kazanabiliyorsunuz. Bir oyun düşünün üç tane canınız var ve bir de bonus kazanıyorsunuz. İşte bu içerikleri de bonus canınız gibi bir şey olarak düşünün. Sizi hedefe ulaştırmak adına enerjinizi ve paranızı yükselten içerikler.

İkinci önemli nokta da paramı nasıl temin ediyorum kısmı. Aslında sisteme girdikten sonra sizi bilgilendiren yazılar mevcut. Nasıl yazacaksınız? Paranızı nasıl temin edeceksiniz vb türden yazılar. Ama yine de bahsetmekte fayda var. Çünkü bu işe başlamadan önce aklıma ilk takılan nokta burası olmuştu. Paramı nasıl alacağım ki ben? Korkumun yersiz olduğu ilk ödememi aldıktan sonra ortaya çıktı. Banka hesap bilgilerinizi veriyorsunuz arkadaşlar ve belirtilen hesaba ödemeniz yapılıyor. Eğer benim gibi kredi kartı kullanmayan bir bireyseniz de yine alternatif yollar mevcut. Cebe havale yapıyorlar. Kartsız tasasız bu işi de halletmiş oluyorsunuz.

Her ay ortalama 500 ile 1000 tl para kazanabiliyorsunuz, hatta çok daha fazlası ! Bu tamamen sizin çalışma temponuza bağlı. Yazı yazarak para kazanma adı altında, güvenilir olmayan pek çok siteden çok çile çekmiş olan biri olarak size söyleyecek tek sözüm doğru yerdesiniz. Öncelikle karşılıklı güven şart. Ayrıca ilk paranızı aldıktan sonra yaşadığınız o duygu her şeye değer. Kendi kazancınız ve sizin emeğiniz. Emek hırsızı birçok site mevcut ve şiddetle sizi bu sitelerden uzak durmanız konusunda uyarıyorum. Emeğinizin karşılığını veren, güvenilir insanlarla çalışmanızı tavsiye ediyorum. Beş yıldır bu ailenin içindeyim ama bu aile tanışana kadar da birçok badire atlattım. Onun içinde başkasının canı yanmasın en azından diyerek bu yazıyı yazma gereksinimi duydum.  Bir diğer nokta da tüm içerikleriniz anonim olarak yayınlanıyor. Yani siz milyonların okuduğu esrarengiz bir yazarsınız. En yakın arkadaşınız dahi belki de bilmeden sizin yazınıza denk gelip okuma fırsatı yakalayacak. Düşüncesi dahi insanı mutlu etmeye yetiyor. Umarım faydalı olmuştur. Şimdi sıra sizde. Hemen facebook üzerinden iletişime geçerek ailemize katılma fırsatını yakalayın.

Yazı yazarak nasıl para kazanılır ile ilgili bu zamana kadar ki yaşadığım tüm tecrübemi sizlere en detaylı şekilde anlatmaya çalıştım. Fakat aklınızda bir soru işareti varsa konu altında yer alan yorum bölümünden bana iletebilirsiniz. Tüm sorularınıza en kısa sürede cevap vereceğim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git