İngilizce Öğretmeni ile Evli Erkeklerin Çok Şanslı Olmasının 15 Sebebi

İngilizce Öğretmeni ile Evli Erkeklerin Çok Şanslı Olmasının 15 Sebebi
15 Mart 2017 tarihinde eklendi, 312 kez okundu.

Bir erkek için kadının işi ilişki açısından ne kadar önemli olabilir ki demeyin çünkü okuyacaklarınıza şaşıp kalacaksınız. Hatta bunun için acilen bir İngilizce öğretmenini eş olarak aramaya çıkın deriz.

Gelin öyleyse İngilizce öğretmeni ile evlenen erkekleri şanslı kılan 15 hususa beraber göz atalım..

1 . İş hayatları tüm günlerini işgal etmez bu sayede kendilerine daha çok zaman ayırabilirler.

Bu şekilde daha rahat, daha çekilir ve stressiz olurlar.

2 . Özel ders, çevirmenlik yahut kurs açma gibi farklı avantajlara sahip olduklarından aile bütçesi için önemli olabilirler.

3 .Erasmus tarzı değişim programları ile yurtdışına gitme imkanı kovalarlar. E haliyle bundan siz de nasiplenirsiniz.

4 . İngilizce öğretmenleri dil öğrenirken kültür de öğrenirler bu da onları daha kültürlü ve sevecen kılar.

5 . Çocuklarınız için iyi bir gelecek adına ikinci bir dil isterseniz bundan daha güzel fırsat yoktur diyebiliriz. İngilizce öğretmeni ile evlenerek çocuklara bu imkanı sunabilirsiniz.

6 . İngilizce öğretmenimiz hele ki bir de devlet memuru ise işte gözde gelin olması için başka sebep aramaya gerek kalmadı.

7 . Onun stresli yanını pek görmezsiniz çünkü işi gereği farklı aktiviteler yaparak ruhunu özgür bırakabildiği için tüm enerjisini ve stresini sınıfında atabilir.

8 . Mesleği gereği hayata bakış açısı, takip ettiği aktiviteler, okuduğu kitaplar hep bir farklı ve keşfedilesi olur. Eğer akıllı bir bireyseniz size bir şeyler katacak bu partnerden başka ne isteyebilirsiniz ki!

9 . Kıskanç bir erkekseniz de size yine adres olarak İngilizce öğretmenini göstereceğiz. Meslektaşlarının neredeyse yüzde 99’u kadındır. Yani kıskanacak bir durum oluşmaz.

10 . Benim için dış görünüş de önemli diyorsanız adres yine belli. Yapılan araştırmalara göre İngilizce öğretmenlerinin büyük çoğunluğu güzel ve bakımlı.

11 . Tutkuyu seven erkekler için de yine İngilizce öğretmenlerini işaret edeceğiz. İdealist ve tutkulu yapıları onları ilişki için vazgeçilmez kılacaktır hiç kuşkusuz.

12 . En önemli özelliklerinden biri ise farklı branştan meslektaşları gibi sabırlı olmalarıdır.

13 . Yine diğer öğretmenlerde olduğu gibi çocukların dilinden anlamaları, onları eğitmek adına biçilmiş kaftan olmaları da oldukça önemlidir.

14 . Sizin de zaman zaman dil bilen birine yahut iş icabı çevirilere ihtiyacınız oluyorsa eşiniz ne güne duruyor ki 🙂

15 . Gönül rahatlığıyla yurtdışı seyahatlerine çıkabilirsiniz çünkü dil bilen bir partner seçtiniz.

Bonus

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git