İndirimli Prima Bebek Bezi Modelleri

İndirimli Prima Bebek Bezi Modelleri
17 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 459 kez okundu.

İndirimli prima bebek bezi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Anneler doğum sonrasından tuvalet alışkanlığının başladığı yaklaşık 3 seneye kadar bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyümesinde fazla özen gösterirler ve bebeklerinin ihtiyaçları için en iyisini seçerler. Bunlar arasında bebek bezi de başta gelir. Hem bebeğin rahat etmesi hemde annenin huzurlu olmasında bebek bezi özellikleri önemli yer alır. Bebeğin altının ıslaklığını emen kuruluk hissi veren ve dışarı sızdırmayan yapısı, bebeğin poposunun zarar görmesini engellerken sağlıklı ve delikli bir gece uykusunun da yaşanmasında önemli bir etkendir.

prima-bebek-bezi-6

İndirimli Prima Bebek Bezi

Prima bebek bezinin değişik ebatlarda kız ve erkek bebeklerin özelliklerine uygun ergonomik yapıları ile farklılık göstermektedir. Esnek bacak arası mesafesi, kaliteli ve cırt cırt yapısı, ince dokulu tasarımı ile çocukların hareket alanını kısıtlamayan bir bebek bezidir.

İndirimli prima bebek bezi yeni doğan bebeklerde gün içinde çok fazla dışkılamanın yapılması nedeni ile bebeklerin hijyeni açısından, emiş gücü açısından, esnekliği açısından, bebeklerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte bir beze sahiptir.

prima-bebek-bezi-6-
Prima bebek bezinin bir türü olan prima premium care özelliği açısından kuru ve inceliği açısından hassas ciltlere yönelik üretilmiş bir bezdir. İçeriğindeki koruyucu krem tabakası bebeğin teninin hava almasını sağlarken pişik olmasını engeller. Diğer bir çeşidi ise prima aktif bebek yürümeye başlayan bebeklerin rahat hareket etmesini sağlayan hijyen açısından da ince yapısı ile de esnekliği ile özel olarak tasarlanmıştır. Ayak arası mesafesi ve ince yapısı ile içteki sızıntıyı dışarı vermeyen yapısı hassas bebek ciltleri için doğru bir tercih olacaktır.
Erken doğum yapan ve prematüre bebek sahibi anne adayları için bu zorlu süreçte bebeklerin hassas ve küçük bedenleri için tasarlanan özel göbek oyuntulu, sıvı kilit sistemi ile özel olarak üretilerek annelerin içine su serpmektedir.

İndirimli Prima Bez

prima-bebek-bezi-6-a
Ürün çeşitliliği açısından oldukça zengin olan Prima bebek bezleri tüm annelerin içlerinin rahat olmasına ve bebeklerin sağlıklı büyümesine ürün kalitesi ile garanti etmektedir.

Mayo bebek bezi modelleri olarak da içeriğindeki emici tanecikler ile suda şişmeyi engelleyen ve dışarıda sıvı sızdırmayan bir bez çeşidi ile büyük bir ihtiyaca da cevap vermiş olan İndirimli prima bebek bezi havuzda rahatça oyun oynamak isteyen çocukların hijyen içinde eğlenmelerine imkan sağlamaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git