İlişkimi Nasıl Kurtarabilirim ?

İlişkimi Nasıl Kurtarabilirim ?
28 Mart 2016 tarihinde eklendi, 654 kez okundu.

İnsanlar arasında geçmişten günümüze kadar gelen ve gelecekte de hala devam edecek olan en belirgin şeylerin başında ilişki hayatları gelmektedir. Bir insanın ilişki hayatının ne derece iyi ya da ne derece kötü olduğunu belirleyen tek kişi o ilişkiyi yaşayan bireylerdir. Bir ilişkiyi kurmak her ne kadar zahmetli olsa bile bir de o ilişki yıkım aşamalarına uğradıklarını sonra toparlamak ise de oldukça zor olan bir durumdur.

Sizler eğer ilişkileriniz bitti diye ya da her an bitmek ile de yüz yüze kaldı ise sizler de bu durumu toparlamak için yollar arıyor iseniz aslında pek de mümkün olan bir şey değildir. Çünkü ilişki genel olarak bir neden olmadan biter ve neden olmadan d ortada olmayan sorunu da kaldırmanız sizler için oldukça da zor olacaktır. Fakat her şeye rağmen sizler ilişkinize kurtarmak istiyor ve bunun için de çaba sarf ediyor iseniz işte o zaman yapmanız gereken birçok şeyin yanında kendinize de oldukça dikkat etmelisiniz.

Mesela ilişki biter iken her ne kadar anlaşmalı oldu gibi düşünüyor olsanız bile sizler hala bu durumu kurtarmak amacı ile yollar arıyor iseniz eşleriniz için değişik yollar da aramalısınız. Bu zaman dilimlerini geçirir iken bir de ayrı iseniz karşınızda olan eşlerinizin gönüllerini almak için de ne kadar zor olsa bile çaba sarf etmelisiniz. Her ne kadar zor olan durum olsa da sizler de gururlarınıza yenik düşerek pes etmeyi tercih etmeyin ve her an yeni bir şeyler ile karşına çıkmayı da deneyin. Sizler de sevmediği her ne davranışa sahip iseniz artık o davranışları da bırakın. Belki dikkatini çeker ve sizler ile aranızda olan ilişkinizi kurtarmak için tekrar bir şans verebilir. Bu durumda sizlerin ne kadar çok yıpranacak olduğunuzu da gözler önüne almanız gerekir.

iliskimi-nasil

Bazen bir ilişki sebebi olmadan da bitebilir. Çünkü siz her ne kadar kendinize bile itiraf edemeseniz bile karşınızda olan kişinin size karşı sevgisi ya hiç olmayabilir ya da artık zaman geçtikçe bu sevgi azalmaya da başlayabilir. Her şeyi her ne kadar yapan taraf siz olmasanız bile kalbinizin bir parçasının ve hatta en değerli parçasının ona ait olduğunu düşünüyor iseniz işte o zaman mücadele etmek için daha da çok hırs yapmanız gerekir. Belki hayat arkadaşınız ile farklı şehirlerde olabilirsiniz ve sizlerden bazı şeylerden şüphe duyabilir. Her ne kadar sizler her an ona karşı dürüst olmayı tercih etseniz bile insan oğlu sonuçta aklına her şey gelebilir. Bu durumları sadece telefonda ya da mesajlaşma yolu ile her ne kadar düzeltmeye çalışıyorum deseniz bile pek de etkili olmayacaktır. Mesafelerin gözünüzde büyümesine izin vermeyin ve ilişkinizi kurtarmak için kendinize en uygun vakitlerde yanlarına giderek tekrar onların kalbini eskisi gibi alabilin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git