İlişkide Yakınlık Uzaklık Ayarı

İlişkide Yakınlık Uzaklık Ayarı
31 Mart 2016 tarihinde eklendi, 829 kez okundu.

Bir ilişkide oldukça dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de eşler arasında olan yakınlık ve uzaklık ayarlarının da bir hayli düzgün bir şekilde ayarlanmasının yapılmış olmasıdır. Eğer insanlar hayatlarına ilk aldıkları günden itibaren canım ya da bir tanem diye başlar iseler o zaman işte istedikleri gibi her şeyin kontrollerini ellerinde tutamazlar ve her ne kadar karşılarında olan kişileri dizginlemek için uğraşıyor olsalar bile bir kez bu tolerans olan durumları vermelerinden dolayı toparlamaları pek de kolay olmayacaktır. Eğer sizler bu durumu ilk başlarda karşınızda olan kişiler ile düzgün bir şekilde ayarlamasını yapar iseniz de işte o zaman daha da mutlu olan bir aşk hayatına da sahip olabilirsiniz.

Mesela bir ilişkiye başlandı ise ve öyle her gün buluşma da ayarlanıyor ise işte o zaman sizler bu durumu pek de kontrol altında tutamayacak ve kendiniz için de şimdiden üzülmeye başlamanız gereken zamanları da yaşamak üzere olduğunuzu da göstermektedir. Bunların da ötesinde mesela ergen sevgililer gibi her an konuşur ya da er an birlikte vakit geçirmek için bir şeyler yapar iseniz de artık bu durum belirli bir süre sonra alışkanlık haline gelecek ve sizler de buluşur iken ilk başlarda hissettiğiniz hisleri de hissedemezsiniz. Bu da artık sevgiden öte alışkanlık gibi durumlara da dönmeye başlıyor olmasından dolayı da sizleri biraz da olsa üzecektir. Bu durum eğer yaşanıyor ise sizlerin hayat arkadaşlarının her ne kadar bunun üzerinde suçu var ise sizlerin de olduğunu bilir iseniz bunu daha kolay olan bir şekilde de toparlayabilirsiniz.

iliskide-yakinlik

Evet, fazla muhabbet aşkı öldürür derler ve çok da doğu söylerler. Çünkü sizler her ne kadar çok buluşma ayarlar iseniz ve biri birilerinizin hareketlerini her ne kadar çok görür iseniz sizler bu durumdan oldukça etkilenecek ve aranızda olan problemlerin de artmasına da izin vermiş olabileceksiniz. Bunların ötesinde her ne kadar sürekli fazla yan yana gelmekten bahsetmiş olsak bile bir yandan da uzak kalmak da sizler için kötü olan durumları da beraberinde getirecek olduğunu bilir iseniz de işte o zamanlarda bir hayli zorlanacak ve üzüleceksiniz. Sizler bazen uzun bir süre görüşmez iseniz ve uzun sürenin ardından buluşunca da biri birilerinizi bir hayli çok özlemiş olacağınız için de delicesine sarılacak ve özlem giderecek olduğunuza inanıyor olsanız bile bazen pek de bu durum sizlerin planlarını kurduğunuz gibi de ilerlemeyebilir. Her ne kadar bu durum olacak diye sizler bekler iken bir bakarsınız ki hem sizler de hem de karşınızda olan kişilerde aranızda öyle bir soğuma meydana gelmiş ki bu problem sizlerin biri birinize daha çok bağlamasına yardımcı olması gerekir iken sizlerin daha da uzaklaşmalarına da neden olmuş olabileceğini görebilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git