İlişki Yaşamadan Önce Bir Kez Daha Düşünmeniz Gereken 13 Erkek Tipi

İlişki Yaşamadan Önce Bir Kez Daha Düşünmeniz Gereken 13 Erkek Tipi
31 Mart 2017 tarihinde eklendi, 466 kez okundu.

Kadınlar her zaman kendilerini anlayacak bir erkek modeli ararlar. Sizler için hayatınıza alırken bir kez daha düşünmeniz gereken erkek tiplerini yazdık. Önce siz onları anlayın ki, hayatınıza aldığınızda onun sizi anlamasını bekleyin. Daha sonradan pişman olmaktansa ince eleyip sık dokumak önemlidir.

1. Maçolar

Sahiplenmeyi değil de nezaketi seviyorsanız bu tiplerden uzak durmalısınız.

2. Aşırı Kıskançlar

Onların yanında başkalarıyla iletişimde dikkatli olmalısınız. Giyiminizden gezmenize kadar her şeyinize karışabilirler. Güvenleri yok denecek kadar azdır. Nerdeydin.? Bunu neden giydin?, kimle konuştun?, neye baktın? Vs sorularını fazlasıyla duyarsınız.

3. Şıpsevdiler

Romantik bir akşam yemeği yerken bile terk edilme ihtimalini düşünmelisiniz. İlk başta size çok samimi sıcak sevecen ve hatta çok aşıkmış gibi davranabilirler. Fakat geçiciliği çok hızlıdır.

4. Narsistler

Böyle tiplerin düşündükleri, aşık oldukları tek kişi kendileridir. Yalnızca kendilerini düşünürler. Eleştiriyi asla kaldıramazlar. Eleştiriyi kaldıramadıkları için daima halı olduklarını düşünürler.

5. Yaşlı Kurtlar

Saçları hafif ağırmaya başlamış, bazı şeyleri tecrübe etmiş genellikle evlenip boşanmış tiplerdir. Kendi ilişkilerini yürütememiş, evliliklerinde başarı elde edememiş olan tiplerin sizi mutlu edeceğini sanıyorsanız, daha başlamadan uzak durun bu ilişkiden.

6. Cimriler

Maddi şeylere önem veren, küçük hesaplar peşinde koşan tiplerdir. Gittiğini bir restoranda hesabı bölüşeceğinizi hatta siz hesabı öderseniz daha da sevinecek tiplerdir. Üç kuruşun hesabını tutan bi erkekle ömür geçmez.

7. Seks Düşkünleri

Bu tiplerin tek düşündüğü birlikte olduğu kızla bir şeyler yaşamak. İlişkiyi sadece bundan ibret olarak görürler. Sevgi saygı ve sadakat istiyorsanız bu düşkünlükleri olanlarda kaçın. Her an sizi aldatabilir.

8. Melankolikler

İkilemlerin sahibi bir tip. Gizli bir hüznü hep olur. Her ne kadar duygusal  konuşmaları ile kadınların hoşlandığı bir tip olsa da depresif yanları da çok fazla ağır basmaktadır.

9. Dengesizler

Bir dakikası bir dakikasına uymayan bu tipler, bugün sizin için ölürken, yarın sizden nefret edebilir. Bugün kara dediğine yarın beyaz diyebilen bu tipler, düzenli ne istediğini bilen kadınlardan oldukça uzak olan tiplerdir.

10. Sefa Düşkünleri

Anlık yaşayan bu tiple ciddi uzun bir ilişki yaşamak istiyorsanız yanılıyorsunuz. Hayat onlara toz pembe görünür. Nerde akşam orda sabah yaşarlar. Eğlenceyi sevmiyorsanız , ciddiyet arıyorsanız, gelecek planlı yaşıyorsanız bu tiplerle anlaşamazsınız.

11. Ana Kuzuları

Anneler elbette ki hayatta en değerli varlıklarımızdır. Faka bu ana kuzusu diye tabir ettiğimiz kimseler annelerine fazlasıyla düşkün, hiçbir işlerini onlarsız yapamayan, anneden habersiz adım atmayan erkek tipleridir. Bunların hayatlarında birinci öncelikleri anneleridir. Hayatlarının merkezine annelerini koydukları için için ilişkilerinde sorun yaşarlar.

12. Bohemler

Bu tipler içinde yaşadığı toplumun kurallarını kabul etmeyen, toplumun alışık olmadığı tiplerdir. Oldukça sıra dışılardır. Düzensiz, dağınık bir hayata alışkın olabilirler. Eğer düzeni seviyorsanız bu tiplerle anlaşmanız zor olabilir. Falih Rıfkı Atay der ki;bohem kelimesi , gerçi, olmuşa umursuz, olacağa kayıtsız,ömrünü ve geçimini gelişigüzele uyduran, çulsuz da akçasız da olsa gururlu, nefesi kesilinceye kadar dik göğüslü, masa başında peyke üstünde sabahlı, bir çeşit sanat ve şiir fıkarası manasına gelir.’  Serseri bir yaşam sürdüren kimselere bu kelime sıfatlaşmısştır.

13. Ve tabi ki, Issız Adamlar

Size öyle jestler yapar ki size aşık, sizden başkasını gözü görmeyen biri gibi inandırır sizi. Bugün kapınızda bir araba dolusu gül bulabilirsiniz ama yarın sizi hiç aramayabilecek olma ihtimaline hazır olun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git