İktidarsızlık İçin Hangi Doktora Gidilir ?

İktidarsızlık İçin Hangi Doktora Gidilir ?
14 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 159 kez okundu.

İktidarsızlık için hangi doktora gidilir ? İktidarsızlığa hangi poliklinik bakar ? İktidarsızlık için hangi bölüme gidilir ?

İktidarsızlık İçin Hangi Doktora Gitmeliyim ?

İktidarsızlık nedir, nedenleri, belirtileri ve tedavisi ile ilgili bilgileri aynı zamanda iktidarsızlığa hangi bölüm bakar sorusunun cevabını bu konumuzda öğrenebilirsiniz.

İktidarsızlık Nedir ?

İktidarsızlık, kadınların erkeklerle, erkeklerin de kadınlar ile olma isteklerinin azalmasına denir. Cinsel konuları hem ruh hem de bedenen olarak istememe. Erkeklerde sadece üreme organlarının sertleşmeme sorunu da değil bir yandan erken boşalma gibi nedenleri de beraberinde getirmesidir. Ya erken boşalma olur ya sertleşme olmaz ya da hiç bir şekilde karşısında olan kadın ile olmak istemiyor ise iktidarsızlık meydana gelir. İlişki anında erken boşalmasından öte bir yandan çekilen sancılar ile sorun yaşanmasıdır.

İktidarsızlık Nedenleri

Alkol ya da sigara gibi sağlığa sadece zararlı etkileri olan durumlar erkeklerde iktidarsızlığın ana nedeni olarak yer almaktadır. Bu gibi zararlı olan etkiler ne kadar neden olsa bile daha çok psikolojik olan durumlar ve her zaman akıllarında yer alan ya yetemez isem düşüncesi olmaktadır. Bu durum erkeklerin ilişki anlarında bile akıllarına gelerek onların o an geri çekilmesini sağlar. Bir yandan kilolu olan erkeklerde penis tam dışarı çıkamayacak ve ne kadar sertleşse bile bir kısmı içeride kalacak olmasından dolayı bu da bir etki olarak erkeklerin üzerinde yer almaktadır. Beden anlamında egzersiz yapmayan erkekler yatakta da aynı şekilde devam edemeyecektir.

İktidarsızlık Belirtileri

Erkeklerde üreme organlarında sertleşmeme başta olmak üzere erken boşalma meydana gelir. Bu durumlarda erkeklerin psikolojik olarak etkilenmesi oldukça da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bazı anlarda kişilerin iyice etkilenmesinden dolayı kadınlara karşı olan isteksizlik de baş gösterebilir. Her ne kadar erkek üreme organları sertleşebilse bile durması gereken süre kadar duramadan bir anda boşalması da söz konusu olmaktadır. Erkekler ilişkide ne kadar uzun durmak istese bile asla duramaz ve anında ya yumuşama olması ya da erkenden boşalması dikkatleri üzerine çeker.

İktidarsızlık Tedavisi

Erkeklerde daha çok meydana gelen iktidarsızlık için ya yetemezsem ne olur düşüncesinden kurtulmak olacaktır. Sadece bu da değil sigara gibi zararlı olan etkileri kısa sürede bırakarak kendi normal hem beden hem de cinsel sağlığınıza kavuşmanız gerekir. Bir yandan bu konudan dolayı utanmak ya da dert etmek doktor kontrollerini aksatmadan ilaç tedavisi ile yapabilirsiniz.

İktidarsızlık için hangi doktora gitmeyelim ? İktidarsızlık hangi bölüme girer diye soruyorsanız üroloji bölümüne gitmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git