İkizler ve Yengeç Burç Uyumu

İkizler ve Yengeç Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 134 kez okundu.

İkizler burcu ve yengeç burcu uyumu nasıldır ? İkizler ve yengeç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

İkizler Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu

İki burç birbirleri için yaratılmamış olsa da ilişkileri oldukça uyumlu olabilir. Yengeç ilişkide her zaman daha fazla romantik de duygusaldır. İkizler bu duygusallığı çok saçma bulsa da aşkları birçok engeli aşacaktır. İkizler her zaman maceracı ve özgürlüğüne düşkün bir burçtur. Bu yüzden yengeç burcu izin verirse ikizler onu da maceracı olmaya sürükleyecektir. Yengeç burcu ise oldukça duygusal olduğundan ikizler burcuna duygusal bir bakış açısı verebilir. İki burç da birbirlerinin farklılıklarını bilip bu konularda birbirlerini anlamaya çalışırlarsa o derece mutlu olurlar. Yengeç burcu ikizlerin maceracı ve özgürlükçü ruhundan, ikizler ise yengecin romantik sözlerinden etkilenmiş olacaktır.

Yengeç ve ikizler burcu birlikteliği genel olarak baktığımızda yengeç burcunun zorlayacak bir ilişki olacaktır. İkizler burcu oldukça sosyal ve aktif bir burç olması dolayısıyla onun bu özelliği yengeç burcunun kıskançlık krizlerine sokabilir. Çünkü yengeç burcu birini çok sevdiğinde ve güvendiğin zaman sahiplenir ve onu başka kimseyle paylaşmak istemez. İkizler burcu için sosyal çevre ve arkadaşları en az sevgilisi kadar değerlidir. Özellikle boş vakitlerinde sürekli olarak arkadaşlarıyla bir yerlerde evlenebilir. Evcimen olan yengeç burcu ise sevdiği ile daima baş başa vakit geçirmek ister. İkizler burcu başlarda ona uyum sağlasa da uzun vadede eski hayatını özleyecek ve özgürlüğünü yeniden kavuşmak isteyecektir.

Bu yüzden yengeç burcu ikizleri çok seviyorsa onu çok da fazla serbest bırakmamalıdır. Çünkü ikizler serbest kaldığında direk ayrılmayı düşünebilir. Yani ikizler özgürlüğünü düşünüp yengeçten uzaklaşabilir. Aslında ikizler hiçbir zaman yengeç burcuna uyum sağlayamaz. Her zaman kendi özgürlüğünü ve kendini düşünür. Yengeç ve ikizler burcu birlikteliği kusursuz olmasa da ilerleye bilecek bir birlikteliktir. Bu ilişkide hem duygular hem de mantık konuşabilir. İkizler burcu normal hayatında entelektüel yapısı sayesinde yengeç burcunu kolay etkileyebilir. İkizler burcu ise yengeç burcunun aşk ve tutkulu bakışlarından oldukça etkilenecektir. Bu ikilinin sevgisi uzun süre de sürebilir. Ancak bu ilişkide en fazla fedakarlık yengeç burcunun ellerindedir.

İkizler ve Yengeç Aşk Uyumu

Peki, ikizler yengeç aşk uyumu nasıl ?

Yengeç burcu ve ikizler burcu ilişkiye başladıkları zaman asla sorunsuz ve uyumlu bir ilişki beklemeyin. Bu iki burcun ilişkisi başladığında oldukça sorumlu ve tartışmalı bir ilişki olacaktır. Çünkü yengeç burcu ve ikizler burcu tamamen birbirine zıt iki burçtur. İlişkileri çoğu zaman kısa süreli ve heyecansız bir ilişki olur. Yani bu iki tarafın birlikteliğinden mutlu bir aşk beklemek yanlış olur. İkili mutluluğu yakalayamaz. Ne flört döneminde ne de evlilik döneminde başarılı olma ihtimalleri oldukça düşüktür. Yengeç burcu ve ikizler burcunun arasında bir aşk ilişkisi yaşanması ve bu ilişkinin uyumlu olması oldukça zordur. Her zaman ilişkilerini ve kendilerine ait psikolojik problemler yaşayabilirler. İkizler burcu değişimi ve yeniliği seven, ayrıca sürekli bir değişim içinde olan bir yapıya sahiptir. Bu yüzden ilişkiye başlarken yengeç burcunun ikizlerin bu özelliğini göz önünde bulundurulması gerekir. Ancak yengeç burcu için bu hiç de kolay olmayacaktır. Bundan dolayı bu iki burç evlilik sürecinde mutlu olmaları ve evliliğini uzun yıllara aktarmaları oldukça zor olacaktır. Bu ikili ilişkilerin başında çok farklı gibi görünen ve aslında doğum tarihleri de birbirlerine yakın olan iki burçtur.

Yengeç burcu için aile ve ev her şeyin önünde gelir. İkizler burcu ise daha çok arkadaşlarıyla gezip eğlenmeye önem vermektedir. Yengeç burcu evin içerisinde gayet mutlu iken, ikizler burcunu evin içinde tutmak oldukça zor olacaktır. Ancak yine de yengeç burcunu romantik ve aşkı olan tutkusu sayesinde ikizler burcu ona inanacak ve mutlu bir beraberlik yaşayacaklardır. Yengeç kadını ve erkeği romantik ve tutkulu bir burçtur. İkizler burcu çok şüphecidir ve zaman zaman paronayak tavırlar sergileyebilir. Aşık olduğunda ve sevdiği insanlar üzerinde oldukça şüpheci davranır. Ancak yengeç burcu aşık olduğu vakit sadakatine sonuna kadar gösterecektir ve aldatması çok da kolay değildir. Bu yüzden ikizler burcunun yengeç burcuna güvenmesi gerekir. İkizler burcu ve yengeç burcu ikilisi aşk hayatında uyum yakalamaları ve mutlu olmaları neredeyse imkansızdır. Sürekli olarak geçmişteki problemlerle uğraşırlar ve sorunlarını bir türlü çözüme kavuşturamazlar. Bugünkü burç normal hayatta da çok fazla anlaşamazlar.

Eğer birlikte anlaşma ve uzun süreli bir aşk yaşamak istiyorlarsa iki burcun bazı özelliklerini değiştirmesi gerekir. Yoksa istedikleri mutluluğu asla ulaşamazlar. Yani boşu boşuna çaba sarf etmiş olurlar. Bu iki burç ilişkiye başladıkları zaman birbirlerini oldukça yıpratacak var ve sürekli bir tartışma içerisinde olacaklardır. Bunun sebebi de iki burcun birbirlerine zıt karakterde olmalarıdır. Yengeç burcu kadını ve yay erkeği oldukça alıngan ve çabuk kırılan bir yapıya sahiptir. İkizler burcu ise kızdığı zaman çok kırıcı olabilir. Bu yüzden, bu burçların özelliklerinden dolayı ilişkiyi başından itibaren sorunu bir ilişki olacaktır. Tabii ki bu problemi aşmak yine kendi ellerindedir. İlişkilerinin problemlerini ilişki başladığı zaman çözmeye kalsalar bile bu uzun süreli bir çözüm olmayacaktır.

İkizler ve Yengeç Evlilik Uyumu

Peki, ikizler yengeç evlilik uyumu nasıl ?

Evlilik uyumlarına baktığımız zaman. İkizler aşk ve evlilik gibi kurumlara biraz uzak durmaktadır. İkizlerin hayatında öncelikleri vardır ve arkadaşlarınız ile sosyalleşmek onun için oldukça önemlidir. İkizler ve yengeç ilişkisinde her iki tarafa da büyük sorumluluk düşmektedir. Yengeç burcu hayatı daha çocuksu bakar, bu da aslında onun duygusal ve ince ruhlu oluşundandır. Evlilikleri de sorunlu ve mutsuz geçecektir.

İkizler ve Yengeç Cinsel Uyumu

Peki, ikizler yengeç cinsel uyumu nasıl ?

Bu ikili yatakta iyi bir ikilidir. Tutkulu ve aşk dolu olan yengeç burcu yatakta daha çok romantik ve tutkuludur. Onun bu tutkulu tavrı ikizler burcunun cinsel yaşamda ona daha çok tutkulu olmasını sağlayacaktır. Aslında ikizler burcu cinsel hayatta yengeç burcuna daha çok bağlıdır.

İkizler burcu ve yengeç burcu uyumu nasıldır ? Peki, ikizler yengeç uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git